МІЖНАРОДНІ ПРОЕКТИ > ПРОГРАМА FLEX, США

FLEX – "Програма обміну майбутніх лідерів" адмініструється організацією Американської Ради з Міжнародної Освіти. Вона є першою великою програмою обмінів для учнів старших класів із нових незалежних держав із проживанням у США протягом одного року і навчанням в американських школах. На терені України ця програма існує з 1996 року. Програма повністю фінансується американським урядом. Організаційне керівництво проводить Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США.

Переможці та учасники Програми "FLEX" Державного Департаменту США

"Акт на підтримку миру – Лідери майбутнього"

2010–2011 навчальний рік

Богдана Куля (10 кл.) – переможець у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (Програма "FLEX" Державного Департаменту США ) – рік навчання у школах США.

2009–2010 навчальний рік

Хіндурангала Шаліка (11 кл.) – переможець у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (Програма "FLEX" Державного Департаменту США ) – рік навчання у школах США.

2008–2009 навчальний рік

2007–2008 навчальний рік

Гонта Мария (10 кл.) – переможець у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (Програма "FLEX" Державного Департаменту США ) – рік навчання у школах США.

2006–2007 навчальний рік

Білоконь Микита (11 кл.) – переможець у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (Програма "FLEX"  Державного Департаменту США ) – рік навчання у школах США.

Кочмала Анна (11 кл.) – переможець у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (Програма "FLEX" Державного Департаменту США ) – рік навчання у школах США.

Куля Дарина (11 кл.) – переможець у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (Програма "FLEX" Державного Департаменту США ) – рік навчання у школах США.

2005–2006 навчальний рік

Товкун Олександра (11 кл.) – переможець у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (Програма "FLEX" Державного Департаменту США ) – рік навчання у школах США.

2002–2003 навчальний рік

Білоха Олена (11 кл.) – переможець у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (Програма "FLEX"  Державного Департаменту США ) – рік навчання у школах США.

Дубровська Марія (11 кл.) – переможець у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (Програма "FLEX"  Державного Департаменту США ) – рік навчання у школах США.

Кочмала Юлія (11 кл.) – переможець у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (Програма "FLEX"  Державного Департаменту США ) – рік навчання у школах США.

2001–2002 навчальний рік

Щербак Олена (11 кл.) – переможець у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (Програма "FLEX"  Державного Департаменту США ) – рік навчання у школах США.

Загорі Євгенія (11 кл.) – переможець у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (Програма "FLEX"  Державного Департаменту США ) – рік навчання у школах США.

Свердленко Марія (11 кл.) – переможець у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (Програма "FLEX"  Державного Департаменту США ) – рік навчання у школах США.