П'ятниця, 03 травня, 2024

155 В ДІЇ > КИЇВ-БОНН ПРОЕКТ

Продовжується робота спільного проекту вчителів СШ № 155, Київ та Гімназії Фрідріха Еберта, Бонн вивчення хімії англійською мовою. У жовтні 2008 року делегація учнів 10 Б класу відвідала своїх партнерів у Бонні. Візит кардинально відрізнявся від традиційної туристичної подорожі. Відповідно до плану роботи, учні СШ 155 продовжили вивчення хімії, але вже на уроках німецьких вчителів. За результатом навчання як минулого року так і теперішнього, учні підготували і представили презентації, що включали теоретичний матеріал та проведення хімічних експериментів.

Українські та Німецькі вчителі спланували подальше спільне вивчення хімії із використанням І-нет технологій.

Учні ділились своїм досвідом із міністром освіти Землі Норд Рейн Вестфалія та депутатами парламенту Норд Рейн Вестфалія.

В гостях у Бетховена
Весела підготовка до презентацій

Використання усіх засобів інформації
Вірна Інформація - запорука успіху