Середа, 17 липня, 2024
Головне меню
 
АНГЛІЙСЬКА МОВА
 

Ми забезпечуємо володіння англійською мовою на рівні готовності до професійної діяльності у будь-якому мовному оточенні, незалежно від того, як викладається англійська мова у вищому навчальному закладі.

Ми не готуємо лінгвістів. Для нас усі предмети є критично важливими для досягнення учнем успіху у житті.

Англійська мова вивчається поглиблено у СШ № 155 з 1958 р. За десятиліття школа набула великого досвіду у вивченні іноземних мов. Білінгвальне вивчення предметів природознавство, фізика, хімія і вивчення курсів країнознавство та література країни, мова якої вивчається, забезпечують базові знання з основ наук англійською мовою. Навчальні програми білінгвальних предметів синхронізовані з державними освітніми програмами.    

СШ № 155 розглядає вивчення англійської мови як необхідність оволодіння інструментом комунікації. Глобалізаційні процеси, мобільність світової спільноти вимагають від активного учасника регіональних, національних, європейських та світових процесів умілого володіння інструментами комунікації, найважливішим із яких є англійська мова.

Сімейні цінності наших учнів та філософія школи передбачають, що наші вихованці будуть і вже є суб’єктами міжнародних процесів. Тому володіння англійською мовою є обов’язковим компонентом їх комунікативних умінь.

Англійська мова у СШ № 155 – не просто академічний предмет, – це процес формування уміння досягати успіху, переборювати труднощі, – це процес формування емоційної зрілості та комунікативної компетентності.


 
© 2007 - Спеціалізована школа № 155 - місто Київ, Шевченківський район, вул. Артема 5 - Тел.: 272 08 26