Понеділок, 19 листопада, 2018

ПРО ШКОЛУ

Вітаємо Вас у ЗЗСО "Спеціалізована школа № 155"

ЗЗСО "Спеціалізована школа I - III ступенів № 155 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва" є закладом загальної середньої освіти. Школа знаходиться у комунальній власності. Навчальний заклад був заснований у 1936 році. Школа № 155 розташована у центральній частині м. Києва, у районі Львівської площі, вул. Січових Стрільців 5. Кількість учнів – від 610- до 620.

Сильною стороною школи є системний підхід до формування в учнів уміння досягати успіху і ефективно функціонувати на національному та міжнародному рівнях.

На нашому вебсайті Ви зможете побачити:

• Наше уважне ставлення до соціального, емоційного та розумового розвитку дитини.
  • Нашу увагу до сімейних цінностей і традицій.
  • Наших досвідчених, професійних вчителів.
  • Наших прекрасних учнів, які демонструють високі досягнення як на національному, так і на міжнародному рівнях.