Вівторок, 23 липня, 2019

ВСТУП ДО ШКОЛИ

Прийом учнів до ЗЗСО № 155 здійснюється згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367

Шановні батьки, 31 травня закінчився набір учнів до першого класу. Просимо ознайомитись з результатами на сторінці "Вступ до першого класу".

Прийом звернень щодо зарахування учнів у 10-ті класи - до 15 червня 2019 р.

Прийом звернень відбувається у кабінеті 2 на першому поверсі.

Графік прийому звернень на вільні місця

Понеділок 10.00 - 14.00

Вівторок 10.00 - 13.00

Середа 10.00 - 13.00

Перспектива вільних місць по класах на 2019 - 2020 навчальний рік

станом на 04.06.2019 р.

1 клас - 0

2 клас - 0

3 клас - 0

4 клас - 0

5 клас - 0

6 клас - 0

7 клас - 0

8 клас - 0

9 клас - 0

ІІ. Зарахування до закладу загальної середньої освіти

1. Зарахування до початкової школи

9. Зарахування дітей до 2-4 класів початкової школи відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв про зарахування.

3. Зарахування до гімназії

1. Зарахування до 5 класу закладу освіти І-ІІ або І-ІІІ ступенів відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 4 класу цього самого закладу освіти. На вільні місця (у разі їх наявності) діти зараховуються у такому порядку:

до початку навчального року - діти, які мають право на першочергове зарахування;

впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.

Зарахування до 6-9 класів гімназії на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування.

Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється відповідно до пункту 7 розділу І цього Порядку.

2. Для зарахування до закладу освіти ІІ або ІІ-ІІІ ступенів заяви подаються до 31 травня включно.

У разі якщо кількість поданих станом на 31 травня заяв не перевищує загальної кількості місць у п’ятому (п’ятих) класі (класах) закладу освіти, конкурсний відбір не проводиться і 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.

У разі якщо кількість поданих станом на 31 травня заяв перевищує загальну кількість місць у п’ятому (п’ятих) класі (класах) закладу освіти, до 01 червня включно заклад освіти оприлюднює оголошення про проведення конкурсного відбору, що організовується і проводиться відповідно до пунктів 2-16 глави 4 цього розділу. Конкурс має бути проведений і наказ про зарахування виданий до 15 червня включно.

Після 15 червня зарахування на вільні місця (за умови їх наявності) відбувається за результатами конкурсного відбору, що проводиться відповідно до пунктів 2-16 глави 4 цього розділу.

До 6-9 класів переводяться всі учні 5-8 класів цього самого закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому.

Зарахування до 6-9 класів на вільні місця відбувається за результатами конкурсного відбору, що проводиться відповідно до пунктів 2-16 глави 4 цього розділу.

Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється відповідно до пункту 7 розділу І цього Порядку.

3. Діти, зараховані у 2018 і наступних роках до 1 класу закладів освіти з поглибленим вивченням окремих предметів та профільним навчанням, зараховуються до 5 класу за результатами конкурсного відбору, що проводиться відповідно до пунктів 2-16 глави 4 цього розділу.

4. Зарахування до ліцею

1. Зарахування до 10 класу закладу освіти І-ІІІ або ІІ-ІІІ ступенів відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу цього самого закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти відповідно до цього Порядку. На вільні місця (за їх наявності) діти зараховуються за конкурсом відповідно до пунктів 3-16 цієї глави, крім випадку, визначеного пунктом 2 цієї глави.

Для зарахування до закладу освіти ІІІ ступеня заяви про зарахування подаються до 15 червня включно. До закладу освіти ІІІ ступеня зарахування відбувається, як правило, за конкурсом відповідно до пунктів 2-16 цієї глави.

2. Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня не перевищує загальної кількості місць у класі (класах) закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».

Звертаємо Вашу увагу на відмінність "звернення" (глава III) від "заяви про зарахування" (глава I). Безпосередньо зарахування дитини до ЗЗСО відбувається при поданні, зокрема, "оригіналу або копії про освіту", який дитина може отримати тільки по закінченню навчального року - 31 травня.

Тому прийом звернень та їх черговість буде відліковуватись від часу відкриття вільних місць у відповідному класі та подачі та черговості звернення (запиту) про можливість зарахування.