П'ятниця, 15 листопада, 2019

ВЧИТЕЛІ

У спеціалізованій школі № 155 м. Києва працюють 51 вчитель.

З них:

• Заслужений вчитель України – 2
  • Відмінників освіти – 6
  • Вчителів-методистів – 20
  • Старших вчителів – 12

Нагороди:

• Грамоти управління освіти Шевченківської у м. Києві районної держадміністрації – 61
  • Грамоти Головного управління освіти і науки Київської держадміністрації - 50
  • Почесна грамота Кабінету Міністрів України – 1
  • Почесні грамоти Міністерства освіти і науки України – 9
  • Подяки Голови Шевченківської у м. Києві держадміністрації – 13
  • Подяки Голови Київської держадміністрації – 3
  • Подяки управління освіти Шевченківської у м. Києві районної держадміністрації – 6

Визначальними рисами педагогічного колективу є професіоналізм, відданість своїй професії, увага до інтересів учнів.

З 1990 по 2019 роки більше 37 вчителів пройшли стажування у школах Великобританії, Швейцарії, США, Нідерландів, Німеччини, Хорватії, Швеції, Польщі, Фінляндії та у інших країнах.

2004 рік – 5 переможців районного конкурсу молодих спеціалістів "За ініціативу, творчість і педагогічний пошук".

2005 рік – 9 переможців – стипендіатів фахового конкурсу Голови Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації – 2005 р. – кращому педагогічному працівнику.

2014 рік – Вчителі Лахтурова О.В. і Стадник Л.С. – переможці районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель Року".

2017 - Вчителька історії пані Маргарита Гошко - отримала звання "Киянка Року" в номінації "лідерство". Висока професійна майстерність, інновації в освіті, самовіддана волонтерська робота заслужено були оцінені присвоєнням почесного титулу.

Атестація педагогічних працівників школи на присвоєння педагогічного звання «вчитель-методист» у 2019-2020 навчальному році

1. Братель Оксана Олександрівна, учитель англійської мови

Педагогічне звання: «старший учитель»

Науково-методична проблема: «Пошук нових технологій викладання Biology у 8 класі та використання їх для впровадження CLIL на уроках англійської мови»