Вівторок, 11 грудня, 2018
Головне меню
 
УЧНІ > ПРЕЗИДЕНТИ ШКОЛИ ТА УРЯДИ

Самоврядування спеціалізованої школи № 155

2018 – 2019 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Щеглова Катерина

Щеглова Катерина - Президент

Учнівська Рада школи

 

2014 – 2015 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Онищенко Ксенія

Учнівська Рада школи

Міністри - 2014/2015 н. р.

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ ШКІЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ – Горіцький Максим

МІНІСТР ОСВІТИ – Аванесова Анна

МІНІСТР СПОРТУ – Поліщук Дарина

МІНІСТР ІНФОРМАЦІЇ – Кочубинська Анастасія

МІНІСТР МІЖШКІЛЬНИХ ЗВ'ЯЗКІВ – Ткачова Аліса

МІНІСТР КУЛЬТУРИ – Коробенко Валерія

МІНІСТР ШЕФСТВА НАД МОЛОДШИМИ КЛАСАМИ – Середа Олександра

МІНІСТР КОМП'ЮТЕРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – Береза Андрій

СЕКРЕТАР УЧНІВСЬКОЇ РАДИ – Михайличенко Тамара

2013 – 2014 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Назаренко Єлизавета

 

Учнівська Рада школи

Міністри - 2013/2014 н. р.

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ ШКІЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ – Аванесова Анна

МІНІСТР ОСВІТИ – Міщенко Анастасія

МІНІСТР СПОРТУ – Орловський Олексій

МІНІСТР ІНФОРМАЦІЇ – Горицький Максим

МІНІСТР КУЛЬТУРИ – Джус Марічка

МІНІСТР ШЕФСТВА НАД МОЛОДШИМИ КЛАСАМИ – Канінська Дарія

МІНІСТР КОМП'ЮТЕРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – Береза Андрій

МІНІСТР ЗОВНІШНІХ СПРАВ – Ткачова Аліса

МІНІСТР ФІНАНСІВ – Шумська Ірина

СЕКРЕТАР УЧНІВСЬКОЇ РАДИ – Онищенко Ксенія

2012 – 2013 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Міщенко Анастасія

 

Учнівська Рада школи

Міністри - 2012/2013 н. р.

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ ШКІЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ – Вікторія Селюкова

МІНІСТР ОСВІТИ – Гордій Малкович

МІНІСТР СПОРТУ – Руслан Берков

МІНІСТР ІНФОРМАЦІЇ – Марічка Джус

МІНІСТР КУЛЬТУРИ – Ксенія Опанасенко

МІНІСТР ШЕФСТВА НАД МОЛОДШИМИ КЛАСАМИ – Ліза Назаренко

МІНІСТР КОМП'ЮТЕРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – Богдан Бенюк

МІНІСТР ФІНАНСІВ – Олександра Ясинська

СЕКРЕТАР УЧНІВСЬКОЇ РАДИ – Анна Аванесова

2011 – 2012 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Бенца Неоніла

 

Учнівська Рада школи

Міністри - 2011/2012 н. р.

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ УЧНІВСЬКОЇ РАДИ – Малкович Гордій

МІНІСТР ОСВІТИ – Катерина Товкач

МІНІСТР СПОРТУ – Катерина Бондаренко

МІНІСТР ІНФОРМАЦІЇ – Марина Кожокару

МІНІСТР КУЛЬТУРИ – Єлизавета Ткачук

МІНІСТР ШЕФСТВА НАД МОЛОДШИМИ КЛАСАМИ – Катерина Мальцева

МІНІСТР КОМП'ЮТЕРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – Жанна Свириденко

МІНІСТР ФІНАНСІВ – Анна Георгієвська

СЕКРЕТАР УЧНІВСЬКОЇ РАДИ – Лаліт Хіндурангала

2010 – 2011 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Георгієвська Анна

 

Учнівська Рада школи

Міністри - 2010/2011 н. р.

СЕКРЕТАР ШКІЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ – Бенца Неоніла

МІНІСТР ОСВІТИ – Мелешко Олександра

МІНІСТР ШЕФСТВА НАД МОЛОДШИМИ КЛАСАМИ – Ткаченко Олена

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ ШКІЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ – Носенко Анастасія

МІНІСТР ІНФОРМАЦІЇ – Ніколаєва Ірина

МІНІСТР МІЖШКІЛЬНИХ ВІДНОСИН – Малкович Гордій

МІНІСТР ФІНАНСІВ – Березнікова Діана

МІНІСТР КУЛЬТУРИ – Товкач Катерина

МІНІСТР СПОРТУ – Коба Дмитро

МІНІСТР КОМП'ЮТЕРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – Сировадка Анна

2009 – 2010 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Іван Фролов

Робота міністерств

Велике свято-подяка вчителям до Дня Вчителя

Лого свята до Дня вчителя

Творча команда і учасники свята

Таланти, таланти - Унікальне свято Шкільного Євробачення

Лого свята талантів Шкільного Євробачення

Нагородження переможців

2008 – 2009 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Коваленко Олексій

 

Учнівська Рада школи

Міністри - 2008/2009 н. р.

СЕКРЕТАР ШКІЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ – Хіндурангала Шаліка

МІНІСТР ОСВІТИ – Турло Ганна

МІНІСТР ШЕФСТВА НАД МОЛОДШИМИ КЛАСАМИ – Дабра Іннана

МІНІСТР ВНУТРІШНІХ СПРАВ – Байдик Святослав

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ ШКІЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ Думітращук Оскар

МІНІСТР ІНФОРМАЦІЇ –  Мазуріка Всеволод

МІНІСТР МІЖШКІЛЬНИХ ВІДНОСИН – Батнічук Ольга

МІНІСТР ФІНАНСІВ – Садковський Андрій

МІНІСТР ДОЗВІЛЛЯ –  Ульяновська Марія

МІНІСТР СПОРТУ – Волошенко Євген

Робота міністерств

Стратегічне планування. Тренінги із визначення місії, проблеми – стратегічний менеджмент. Робота з номінальними групами.

Аналіз ризиків

Міністри проводять тренінги

Організація і проведення свят та конференцій – робота уряду.

Концерт
Міністр освіти на конференції

Міністри самоврядування – постійні члени журі.

Міністри у журі
Думка міністрів є важливою

2007 – 2008 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ Іщенко Андрій

 

Учнівська Рада школи

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ ШКІЛЬНОГО САМОВРЯДУВАННЯ – Запорожець Роман

МІНІСТР ІНФОРМАЦІЇ – Головко Сергій

МІНІСТР ФІНАНСІВ – Садковський Андрій

МІНІСТР ДОЗВІЛЛЯ – Дячук Максим

МІНІСТР СПОРТУ – Волошенко Євген

МІНІСТР ШЕФСТВА НАД МОЛОДШИМИ КЛАСАМИ – Головко Ярослава

МІНІСТР ОСВІТИ – Жерновська Аліса

2006 – 2007 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Нетесіна Марина

Учнівська Рада школи

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ – Запорожець Роман

МІНІСТР ІНФОРМАЦІЇ – Котенок Катерина

МІНІСТР ДОЗВІЛЛЯ – Пахольчук Андрій

МІНІСТР ОСВІТИ ТА НАУКИ – Воліна Марія

МІНІСТР ШЕФСТВА НАД МОЛОДШИМИ КЛАСАМИ – Міцкевич Алла

МІНІСТР СПОРТУ – Голуб Денис

МІНІСТР КОМП'ЮТЕРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – Дячук Максим

2005 – 2006 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Собкевич Анастасія

Учнівська Рада школи

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ – Білоконь Микита 

МІНІСТР ІНФОРМАЦІЇ – Біленчук Ольга

МІНІСТР ДОЗВІЛЛЯ – Ціпцюра Марія

МІНІСТР ОСВІТИ ТА НАУКИ – Горська Катерина

МІНІСТР ШЕФСТВА НАД МОЛОДШИМИ КЛАСАМИ – Нетесіна Марина

МІНІСТР СПОРТУ – Туков Денис

МІНІСТР КОМП'ЮТЕРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – Запорожець Роман 

2001 – 2002 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Голіяд Юлія

2000 – 2001 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Головко Олександр

1999 – 2000 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Березинська Анна

 

1998 – 1999 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Кулик Мирослав

 

1997 – 1998 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Грінберг Олександр

 

 1996 – 1997 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Людкевич Станіслав

1995 – 1996 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Юричко Андрій 

1994 – 1995 навчальний рік

ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Юр-Капінос Андрій

 

1991 – 1992 навчальний рік

ПЕРШИЙ ПРЕЗИДЕНТ ШКОЛИ – Ніколаєнко Дмитро

 

 

 
© 2007 - Спеціалізована школа № 155 - місто Київ, Шевченківський район, вул. Артема 5 - Тел.: 272 08 26