Четвер, 30 червня, 2022
Головне меню
 
УЧНІ > АКАДЕМІЧНІ ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ

Переможці Предметних олімпіад

Участь учнів школи  у Всеукраїнських Олімпіадах різних рівнів:


Премія Міського голови (2021-2022)

Мельник Ярослава 11-Б клас

Шилко Софія 11-Б клас

 

Олімпіади Міський етап 2021-2022 навчальний рік


1 місце Мельник Я. 11 клас - англійська мова

1 місце Руденко 9 клас - англійська мова

1 місце - Мельник Я. 11 клас - зарубіжна література

1 місце - Шилко Софія, 11клас - зарубіжна література

1 місце - Мельник Я. 11клас - екологія

2 місце - Бердник А. 9 клас - англійська мова

2 місце – Вавриш Софія, 8 клас - географія

2 місце – Шевченко Анастасія, 8 клас - географія

2 місце - Мельник Ярослава, 11 клас - географія

2 місце - Мельник Ярослава, 11 клас - німецька мова

2 місце - Вавриш Софія,  8 клас-математика

2 місце - Білоконь Микола, 9 клас-математика

2 місце - Шевченко Анастасія, 8 клас-фізика

3 місце - Чічак М 10 клас - англійська мова

3 місце - Шевченко А. 8 клас с- українська мова

3 місце - Шевченко Анастасія, 8 клас-біологія

3 місце - Вавриш Софія 8клас-8 клас- біологія

3 місце - Банчук Олександр, 7 клас -біологія

3 місце - Шевченко Анастасія, 8 клас -біологія

3 місце - Мартиненко Анна, 8 клас- біологія

3 місце - Мельник Ярослава, 11 клас-біологія

3 місце - Харькова Єлизавета,  11 клас-біологія

3 місце - Найкус Дарія, 11 клас-біологія

3 місце - Мельник Ярослава, 11 клас-математика

3 місце - Найкус Дарія, 11 клас-математика

3 місце - Федчук Ярослав, 7 клас-математика

3 місце - Пермякова Анастасія. 8 клас -математика

3 місце - Пермякова Анастасія, 8 клас-географія

3 місце – Корж Лінда, 11 клас-географія





                          Олімпіади Районний етап 2021-2022 навчальний рік

Історія


Вавриш Софія 8клас-історія

Мартиненко Анна 8клас-історія

Соболєв Михайло 9клас-історія

Цаплієнко Тимур 11клас-історія

Карпук Дарія 11клас-історія

Шевченко Анастасія 8клас- історія


Украінська мова та украінська література

Вавриш Софія 8клас

Шевченко Анастасія 8клас

Мартиненко Анна 8 клас

Гусева Марія 10 клас

Стогній Каріна 10 клас

Карпук Дарія 11клас

Мельник Ярослава 11 клас

Шилко Софія 11 клас


Німецька мова


Мельник Ярослава 11клас


Зарубіжна література

Корж Лінда 11клас

Найкус Дарія  11клас

Мельник Ярослава  11клас

Шилко Софія  11клас


Право


Руденко 9клас

Немеш Дмитро 9клас

Кузьменко Соломія 9клас

Дудко Ярослав 10клас

Клебан Катерина 11клас

Кондратенко Марія 11клас

Плєшівцева Іванна 11клас


Інформатика

Маслюк Федір 8клас


Інформаційні технологіі

Немеш Дмитро 9клас


Біологія

Карпук Дарія 11клас

Шилко Софія 11клас

Харькова Єлизавета 11 клас

Мельник Ярослава 11клас

Найкус Дарія 11клас

Банчук Олександр 7 клас

Тетерюк Мирослав 8 клас

Шевченко Анастасія 8 клас

Вавриш Софія 8 клас

Пермякова Анастасія 8 клас

Мартиненко Анна 8 клас


Екологія

Мельник Ярослава 11клас

Харькова Єлизавета 11клас


Фізика

Вавриш Софія 8 клас

Шевченко Анастасія 8 клас

Жигуліна Діана 7 клас

Пермякова Анастасія 8 клас

Білоконь Микола 8 клас

Немеш Дмитро 9 клас

Мельник Ярослава 11 клас


Математика

Рябічев Андрій 6 клас

Пермякова Анастасія 8 клас

Федчук Ярослава 7 клас

Вариш Софія 8 клас

Білоконь Микола 9 клас

Найкус Дарія 11клас

Мельник Ярослава 11клас

Олімпіади Міський етап – 2020-2021 навчальний рік


2 місце – Карпук Дарія,  10 клас – Біологія


2 місце – Шилко Софія,  10 клас – Біологія


2 місце – Найкус Дарія,  10 клас – Біологія


3 місце – Мельник Ярослава,  10 клас – Біологія



МАН  2020-2021 навчальний рік


2 місце – Пахомов Іван,  11 клас – Секція філософія


Міжнародний конкурс "Кенгуру"

Взяли участь 2-11 класи 520 учнів


Премія Міського голови (2019-2020)

Карпук Дарія, 9 клас

 

Олімпіади Міський етап – 2019-2020 навчальний рік

2 місце – Карпук Дарія,  9 клас –українська мова

2 місце – Мельник Ярослава,  9 клас – англійська мова

2 місце – Пінський Михайло,  11 клас – англійська мова

3 місце – Шилко Софія,  9 клас – українська мова

3 місце – Шилко Софія,  9 клас –біологія

3 місце – Мельник Ярослава,  9 клас – біологія

3 місце – Карпук Дарія,  9 клас – правознавство

3 місце – Карпук Дарія,  9 клас – зарубіжна література

3 місце – Соловій Марія,  9 клас – англійська мова

3 місце – Корж Лінда,  9 клас – англійська мова

3 місце – Назаренко Марія,  10 клас – англійська мова

3 місце – Вибрановська Соломія,  10 клас – англійська мова

 

Олімпіади Районний етап – 2019-2020 навчальний рік

1 місце – Левченко Юлія,  9 клас – екологія

1 місце – Заєць Валерія,  9 клас – екологія

1 місце – Медведчук Руслана,  8 клас – англійська мова

1 місце – Коптюх Софія,  9 клас – англійська мова

1 місце – Соловій Марія,  9 клас – англійська мова

1 місце – Корж Лінда,  9 клас – англійська мова

1 місце – Вибрановська Соломія,  10 клас – англійська мова

1 місце – Тютюн Ірина,  11 клас – англійська мова

1 місце – Пінський Михайло,  11 клас – англійська мова

1 місце – Тетерук Іванна,  8 клас – зарубіжна література

1 місце – Карпук Дарія,  9 клас – зарубіжна література

1 місце – Карпук Дарія,  9 клас – правознавство

1 місце Харченко Федір 4 клас – математика

1 місце Бараненко Катерина 4 клас – математика

1 місце Бойко Тімур 4 клас – математика

1 місце Шпак Климентій 4 клас - математика

 

2 місце – Дудко Богдан,  8 клас – хімія

2 місце – Білоконь Микола,  7 клас – фізика

2 місце – Бєляков Павло,  9 клас – хімія

2 місце – Шилко Софія,  9 клас –біологія

2 місце – Чічак Марія,  8 клас – англійська мова

2 місце – Стогній Каріна,  8 клас – англійська мова

2 місце – Тетерук Іванна,  8 клас – англійська мова

2 місце – Земцова Марія, 8 клас – англійська мова

2 місце – Мельник Ярослава,  9 клас – англійська мова

2 місце – Назаренко Марія,  10 клас – англійська мова

2 місце – Прус Богдан,  10 клас – англійська мова

2 місце – Братель Валерія,  10 клас – англійська мова

2 місце – Шилко Софія,  9 клас – зарубіжна література

2 місце – Цаплієнко Тимур,  9 клас – історія

2 місце – Мельник Ярослава,  9 клас – правознавство

2 місце – Карпук Дарія,  9 клас –українська мова

2 місце – Шилко Софія,  9 клас – українська мова

2 місце – Тютюн Ірина,  11 клас – педагогіка і психологія

 

3 місце – Дем’яненко Кирил,  8 клас – хімія

3 місце – Мельник Ярослава,  9 клас – хімія

3 місце – Дудко Богдан,  8 клас – фізика

3 місце – Мельник Ярослава,  9 клас – фізика

3 місце – Костенко Варвара,  9 клас –біологія

3 місце – Карпук Дарія,  9 клас –біологія

3 місце – Найкус Дарія,  9 клас –біологія

3 місце – Заєць Валерія,  9 клас – біологія

3 місце – Мельник Ярослава,  9 клас – біологія

3 місце – Любченко Сергій,  10 клас – біологія

3 місце – Зінич Вероніка,  11 клас – біологія

3 місце – Пластун Іван,  8 клас – англійська мова

3 місце – Кобера Дар’я,  8 клас – англійська мова

3 місце – Ніколаєнко Дар’я,  9 клас – англійська мова

3 місце – Кондратенко Марія,  9 клас – англійська мова

3 місце – Земцова Марія, 8 клас – німецька мова

3 місце – Ісупова Анжеліка,  9 клас – зарубіжна література

3 місце – Мельник Ярослава,  9 клас – зарубіжна література

3 місце – Зінкевич Даніл,  10 клас – зарубіжна література

3 місце – Матвійчук Лідія,  10 клас – зарубіжна література

3 місце – Дудко Богдан,  7 клас – історія

3 місце – Кондратенко Марія,  9 клас – правознавство

3 місце – Бочко Юлія,  9 клас – правознавство

3 місце – Дудко Богдан,  8 клас – українська мова

3 місце – Руденко Юлія,  7 клас – українська мова

3 місце – Чорний Олександр,  11 клас – фізична культура

3 місце – Скриник Олександра,  11 клас – педагогіка і психологія

3 місце – Зінич Вероніка,  11 клас – педагогіка і психологія

3 місце – Щеглова Катерина,  11 клас – педагогіка і психологія

3 місце – Мартиненко Анна,  6 клас – математика

3 місце – Дудко Богдан,  7 клас – математика

 

МАН  2019-2020 навчальний рік

 

1 місце – Салій Анна,  10 клас – зарубіжна література

1 місце – Вибрановська Соломія,  10 клас – зарубіжна література

2 місце – Заєць Валерія,  9 клас – соціологія

2 місце – Плєшивцева Іванна,  9 клас – біологія

2 місце – Щеглова Катерина,  11 клас – біологія

2 місце – Левченко Юлія,  9 клас – біологія

2 місце – Меліна Єлизавета,  9 клас – біологія

2 місце – Заєць Валерія,  9 клас – біологія

3 місце – Левченко Юлія,  9 клас – математика

 Всеукраїнський етап 2018-2019 навчальний рік

 

1 місце – Остапов Єгор,  11 клас – історія

Всеукраїнський етап 2018-2019 навчальний рік DreamECO

3 місце – Тютюн Ірина, 10 клас - екологія

 

Міський етап Олімпіади

1 місце – Остапов Єгор,  11 клас – географія

1 місце – Вибрановська Соломія,  9 клас – англійська мова

1 місце – Назаренко Марія,  9 клас – англійська мова

1 місце – Тютюн Ірина,  10 клас – англійська мова

 

2 місце – Шилко Софія,  8 клас –біологія

2 місце – Тютюн Ірина,  10 клас – екологія

2 місце – Шилко Софія,  8 клас – українська мова

2 місце – Братель Валерія,  9 клас – англійська мова

2 місце – Ковалишина Анна,  9 клас – англійська мова

2 місце – Матвійчук Лідія,  9 клас – англійська мова

2 місце – Пінський Михайло,  10 клас – англійська мова

 

3 місце – Паславський Артем,  10 клас – біологія

3 місце – Мензатюк Олександра,  11 клас – біологія

3 місце – Овчаренко Анна, 11 клас – біологія

3 місце – Овчаренко Анна,  11 клас – українська мова

3 місце – Голобоков Тимур,  10 клас – англійська мова

3 місце – Бойченко Юлія,  11 клас – англійська мова

3 місце – Овчаренко Анна,  10 клас – англійська мова

3 місце – Остапов Єгор,  11 клас – англійська мова

3 місце – Зінич Вероніка,  10 клас – педагогіка і психологія

3 місце – Овчаренко Анна,  11 клас – педагогіка і психологія

 

Міський етап МАН

3 місце – Назаренко Марія,  9 клас – зарубіжна література

 

Олімпіади Районний етап – 2018-2019 навчальний рік

1 місце – Остапов Єгор,  11 клас – історія

1 місце – Остапов Єгор,  11 клас – географія

1 місце – Зінич Вероніка,  10 клас – педагогіка і психологія

1 місце – Овчаренко Анна,  11 клас – педагогіка і психологія

1 місце – Шилко Софія,  8 клас –біологія

1 місце – Заєць Валерія,  8 клас – екологія

1 місце – Тютюн Ірина,  10 клас – екологія

1 місце – Ахтямова Олександра,  10 клас – екологія

1 місце – Дорошенко Анастасія,  10 клас – екологія

1 місце – Ніколаєнко Дар’я,  8 клас – англійська мова

1 місце – Коптюх Софія,  8 клас – англійська мова

1 місце – Соловій Марія,  8 клас – англійська мова

1 місце – Матвійчук Лідія,  9 клас – англійська мова

1 місце – Тютюн Ірина,  10 клас – англійська мова

 

2 місце – Шилко Софія,  8 клас – історія

2 місце – Шилко Софія,  8 клас – українська мова

2 місце – Дудко Богдан,  7 клас – українська мова

2 місце – Земцова Марія, 7 клас – образотворче мистецтво

2 місце – Шевченко Анастасія,  5 клас – математика

2 місце – Білоконь Микола,  6 клас – математика

2 місце – Овчаренко Анна, 11 клас – математика

2 місце – Остапов Єгор,  11 клас – математика

2 місце – Іваненко Мирослав,  7 клас – хімія

2 місце – Дорошенко Анастасія,  11 клас – зарубіжна література

2 місце – Остапов Єгор,  11 клас – правознавство

2 місце – Тютюн Ірина,  10 клас – педагогіка і психологія

2 місце – Костенко Варвара,  8 клас –біологія

2 місце – Остапов Єгор, 11 клас – біологія

2 місце – Левченко Юлія,  7 клас – екологія

2 місце – Мельник Ярослава,  8 клас – англійська мова

2 місце – Братель Валерія,  9 клас – англійська мова

2 місце – Вибрановська Соломія,  9 клас – англійська мова

2 місце – Голобоков Тимур,  10 клас – географія

2 місце – Сухіна Катерина-Надія,  10 клас – географія

2 місце – Пінський Михайло,  10 клас – англійська мова

2 місце – Павлюк Дарина,  10 клас – англійська мова

2 місце – Остапов Єгор,  11 клас – англійська мова

2 місце – Дорошенко Анастасія,  11 клас – англійська мова

2 місце – Бойченко Юлія,  11 клас – англійська мова

 

3 місце – Ель Мансурі Каріна,  9 клас – історія

3 місце – Коптюх Софія,  8 клас – історія

3 місце – Цаплієнко Тимур,  8 клас – історія

3 місце – Левченко Тетяна,  11 клас – історія

3 місце – Овчаренко Анна, 11 клас – історія

3 місце – Овчаренко Анна, 11 клас – географія

3 місце – Шилко Софія,  8 клас – географія

3 місце – Цаплієнко Тимур,  8 клас – географія

3 місце – Гулевич Кароліна,  11 клас – українська мова

3 місце – Овчаренко Анна,  11 клас – українська мова

3 місце – Присяженко Катерина, 8 клас – образотворче мистецтво

3 місце – Хропачова Дарія,  11 клас – математика

3 місце – Тетерук Іванна,  7 клас – зарубіжна література

3 місце – Шилко Софія,  8 клас – зарубіжна література

3 місце – Бутенко Діана,  11 клас – зарубіжна література

3 місце – Мензатюк Олександра, 11 клас – зарубіжна література

3 місце – Бочко Юлія,  9 клас – правознавство

3 місце – Левченко Тетяна,  11 клас – педагогіка і психологія

3 місце – Мензатюк Олександра,  11 клас – педагогіка і психологія

3 місце – Бойченко Юлія,  11 клас – педагогіка і психологія

3 місце – Дудко Богдан,  7 клас – біологія

3 місце – Малява Андрій,  9 клас – біологія

3 місце – Паславський Артем,  10 клас – біологія

3 місце – Мензатюк Олександра,  11 клас – біологія

3 місце – Овчаренко Анна, 11 клас – біологія

3 місце – Левченко Тетяна,  11 клас – біологія

3 місце – Корж Лінда,  8 клас – англійська мова

3 місце – Суворова Софія,  8 клас – англійська мова

3 місце – Ковалишина Анна,  9 клас – англійська мова

3 місце – Назаренко Марія,  9 клас – англійська мова

3 місце – Овчаренко Анна,  10 клас – англійська мова

 

 

МАН  2018-2019 навчальний рік

 

1 місце – Назаренко Марія,  9 клас – зарубіжна література

1 місце – Вибрановська Соломія,  9 клас – зарубіжна література

1 місце – Федоренко Ангеліна,  10 клас – зарубіжна література

1 місце – Зінич Вероніка,  10 клас – біологія

2 місце – Меліна Єлизавета,  8 клас – біологія

2 місце – Тютюн Ірина,  8 клас – біологія

2 місце – Заєць Валерія,  8 клас – біологія

2 місце – Басиста Христина,  9 клас – зарубіжна література

2 місце – Зінич Вероніка,  10 клас – зарубіжна література

3 місце – Салій Анна,  9 клас – зарубіжна література

3 місце – Левченко Тетяна,  11 клас – біологія

3 місце – Ахтямова Олександра,  10 клас – біологія

3 місце – Костицька Соломія,  11 клас – біологія

2 місце – Дорошенко Анастасія,  11 клас – біологія

Всеукраїнський етап 2017-2018 навчальний рік

 

2 місце – Остапов Єгор,  10 клас – історія

 

 

МАН  2017-2018 навчальний рік

 

1 місце – Чеснокова Поліна,  10 клас – зарубіжна література

1 місце – Власова Марія, 11 клас – українська мова

1 місце – Власова Марія, 11 клас – біологія

1 місце – Голюк Катерина, 11 клас – біологія

2 місце – Дорошенко Всеволод,  11 клас – екологія

3 місце – Гоц Богдана, 10 клас – українська мова

 

III Міський етап Олімпіади

1 місце – Тарасюк Анастасія, 11 клас – образотворче мистецтво

1 місце – Ткачова Єва,  11 клас – англійська мова

1 місце – Дорошенко Анастасія,  10 клас – англійська мова

1 місце – Остапов Єгор,  10 клас – історія

2 місце – Остапов Єгор,  10 клас – англійська мова

2 місце – Бойченко Юлія,  10 клас – англійська мова

2 місце – Остапов Єгор, 10 клас – біологія

2 місце – Овчаренко Анна, 10 клас – біологія

2 місце – Міцкевич Олександра, 8 клас – біологія

2 місце – Баган Наталія,  7 клас – математика

2 місце – Остапов Єгор,  10 клас – географія

2 місце – Овчаренко Анна,  10 клас – географія

2 місце – Дорошенко Анастасія,  10 клас – зарубіжна література

2 місце – Лапікура Марія,  11 клас – зарубіжна література

3 місце – Клебан Катерина,  7 клас – екологія

3 місце – Пінський Михайло,  9 клас – англійська мова

3 місце – Фефелова Уляна,  9 клас – англійська мова

3 місце – Чеснокова Поліна,  10 клас – англійська мова

3 місце – Анисимова Софія,  11 клас – англійська мова

3 місце – Овчаренко Анна,  10 клас – історія

 

 

 

Міський етап МАН

3 місце – Власова Марія, 11 клас – біологія

 

 

Районний етап – 2017-2018 навчальний рік

 

1 місце – Остапов Єгор,  10 клас – географія

1 місце – Остапов Єгор,  10 клас – історія

1 місце – Канінська Анна, 11 клас – історія

1 місце – Тарасюк Анастасія, 11 клас – образотворче мистецтво

1 місце – Шилко Софія,  7 клас – зарубіжна література

1 місце – Лапікура Марія,  11 клас – зарубіжна література

1 місце – Баган Наталія,  7 клас – фізика

1 місце – Матвійчук Лідія,  8 клас – англійська мова

1 місце – Назаренко Марія,  8 клас – англійська мова

1 місце – Чеснокова Поліна,  10 клас – англійська мова

1 місце – Ткачова Єва,  11 клас – англійська мова

1 місце – Клебан Катерина,  7 клас – екологія

2 місце – Кузьмін Богдан,  4 клас

2 місце – Горошев Гліб,  4 клас

2 місце – Щербань Ярослав,  4 клас

2 місце – Раковська Єлизавета,  10 клас – англійська мова

2 місце – Остапов Єгор,  10 клас – англійська мова

2 місце – Братель Валерія,  8 клас – англійська мова

2 місце – Павлюк Дарина,  9 клас – англійська мова

2 місце – Овчаренко Анна,  10 клас – математика

2 місце – Бутенко Діана,  10 клас – математика

2 місце – Гордієнко Євгеній,  11 клас – математика

2 місце – Орловський Сергій,  11 клас – математика

2 місце – Дарялов Андрій,  11 клас – математика

2 місце – Овчаренко Анна,  10 клас – історія

2 місце – Овчаренко Анна,  10 клас – географія

2 місце – Караіна Катерина,  9 клас – зарубіжна література

2 місце – Шкурат Поліна,  9 клас – зарубіжна література

2 місце – Остапов Єгор, 10 клас – біологія

2 місце – Овчаренко Анна, 10 клас – біологія

2 місце – Міцкевич Олександра, 8 клас – біологія

2 місце – Малява Андрій, 8 клас – біологія

2 місце – Баган Наталія,  7 клас – хімія

2 місце – Тютюн Ірина,  9 клас – правознавство

2 місце – Фефелова Уляна,  9 клас – правознавство

2 місце – Левченко Тетяна,  10 клас – педагогіка і психологія

3 місце – Тетерюк Мирослав,  4 клас

3 місце – Лозинська Софія,  11 клас – педагогіка і психологія

3 місце – Овчаренко Анна,  10 клас – педагогіка і психологія

3 місце – Лапікура Марія,  11 клас – педагогіка і психологія

3 місце – Бровченко Валерія,  11 клас – педагогіка і психологія

3 місце – Журавльова Анастасія,  10 клас – педагогіка і психологія

3 місце – Бойченко Юлія,  11 клас – педагогіка і психологія

3 місце – Журавльова Анастасія,  10 клас – правознавство

3 місце – Овчаренко Анна,  10 клас – правознавство

3 місце – Шурек Юля,  7 клас – хімія

3 місце – Пінський Михайло,  9 клас – англійська мова

3 місце – Фефелова Уляна,  9 клас – англійська мова

3 місце – Гливинська Юліана,  9 клас – англійська мова

3 місце – Шкурат Поліна,  9 клас – англійська мова

3 місце – Дорошенко Анастасія,  10 клас – англійська мова

3 місце – Бойченко Юлія,  10 клас – англійська мова

3 місце – Анисимова Софія,  11 клас – англійська мова

3 місце – Шилко Софія, 8 клас – біологія

3 місце – Костенко Варвара, 8 клас – біологія

3 місце – Міцкевич Олександра,  7 клас – фізика

3 місце – Дарялов Андрій, 11 клас – фізика

3 місце – Гордовська Наталія, 11 клас – біологія

3 місце – Власова Марія, 11 клас – біологія

3 місце – Гаран Богдан 11 клас – біологія

3 місце – Бутенко Діана, 10 клас – зарубіжна література

3 місце – Мензатюк Олександра, 10 клас – зарубіжна література

3 місце – Дорошенко Анастасія,  10 клас – зарубіжна література

3 місце – Овчаренко Анна,  10 клас – українська мова

3 місце – Тютюн Ірина,  9 клас – географія

3 місце – Голобоков Тимур,  9 клас – географія

3 місце – Сусленська Євгенія, 8 клас – історія

3 місце – Дем’яненко Кіріл,  6 клас – математика

3 місце – Дудко Богдан,  6 клас – математика

3 місце – Левченко Юлія,  7 клас – математика

3 місце – Леврова Віра,  7 клас – зарубіжна література

3 місце – Шихутська Марта,  7 клас – зарубіжна література

3 місце – Шкурат Марина,  7 клас – зарубіжна література

3 місце – Міцкевич Олександра,  7 клас – зарубіжна література

 

 


Всеукраїнський етап – 2016-2017 навчальний рік

2 місце – Овадюк Ян, 11 клас – англійська мова

3 місце – Остапов Єгор, 9 клас – історія 

Міський  етап – 2016-2017 навчальний рік

1 місце – Тарасюк Анастасія, 10 клас - образотворче мистецтво

1 місце – Ткачова Єва, 10 клас – англійська мова

1 місце – Яшунін Олександр, 11клас – англійська мова

1 місце – Овадюк Ян, 11 клас – англійська мова

2 місце – Анисимова Софія, 10 клас – англійська мова

2 місце – Дорошенко Всеволод, 10 клас – екологія

2 місце – Остапов Єгор, 10 клас – географія

2 місце – Гордовська Наталія, 10 клас – біологія

2 місце – Маковський Денис, 10 клас  – біологія

2 місце – Остапов Єгор, 9 клас – історія

2 місце – Карайко Дарія, 11 клас – англійська мова

2 місце – Каленченко Дмитро, 11 клас – англійська мова

2 місце – Лабунська Єва, 11 клас – англійська мова

3 місце – Гаран Богдан , 10 клас  – біологія

3 місце – Рибакова Маргарита , 10 клас  – біологія

3 місце – Карайко Дарія, 11 клас – педагогіка та психологія

3 місце – Гордієнко Євген, 10 клас – англійська мова

3 місце – Овчаренко Анна,  9 клас – географія

Районний етап – 2016-2017 навчальний рік

1 місце – Овчаренко Анна,  9 клас – математика

1 місце – Шурек Ольга, 11 клас – біологія

1 місце – Тарасюк Анастасія, 10 клас - образотворче мистецтво

1 місце – Остапов Єгор, 9 клас – історія

1 місце – Анисимова Софія, 10 клас – англійська мова

1 місце – Ткачова Єва, 10 клас – англійська мова

1 місце – Орловський Сергій, 10 клас – англійська мова

1 місце – Яшунін Олександр, 11клас – англійська мова

1 місце – Лабунська Єва, 11 клас – англійська мова

1 місце – Овадюк Ян, 11 клас – англійська мова

1 місце – Остапов Єгор, 10 клас – географія

1 місце – Гавриш Катерина, 11 клас – екологія

1 місце – Дорошенко Всеволод, 10 клас – екологія

2 місце – Шурек Юля,8 клас – хімія

2 місце – Ландвитович Анастасія, 11 клас – англійська мова

2 місце – Карайко Дарія, 11 клас – англійська мова

2 місце – Каленченко Дмитро, 11 клас – англійська мова

2 місце – Гордовська Наталія, 10 клас – біологія

2 місце – Ландвитович Анастасія, 11 клас – біологія

2 місце – Ніколаєнко Катерина, 11 клас – біологія

2 місце - Ландвитович Анастасія, 11 клас – педагогіка та психологія

2 місце – Карайко Дарія, 11 клас – педагогіка та психологія

2 місце – Баган Наталія, 6 клас – математика

2 місце – Дарялов Андрій, 10 клас – економіка

2 місце – Овчаренко Анна, 9 клас – фізика

2 місце – Лагошина Аліна, 9 клас – зарубіжна література

2 місце – Овчаренко Анна, 9 клас – географія

2 місце – Козловська Олівія, 4 клас – математика

2 місце – Бердник Анна, 4 клас – математика

2 місце – Білоконь Микола, 4 клас – математика

2 місце – Бучинський Денис, 4 клас – математика

3 місце – Шурек Юлія, 8 клас – географія

3 місце – Маковський Денис, 10 клас – географія

3 місце – Бобчук Денис, 11 клас – фізкультура

3 місце – Дорошенко Анастасія, 9 клас – зарубіжна література

3 місце – Бутенко Діана, 9 клас – зарубіжна література

3 місце – Сусленська Євгенія, 7 клас – зарубіжна література

3 місце – Пінський Михайло, 8 клас – зарубіжна література

3 місце – Бойченко Юлі, 9 клас – фізика

3 місце – Остапов Єгор, 9 клас – фізика

3 місце – Гордієнко Євгеній, 10 клас – фізика

3 місце – Носацький Максим, 8 клас – фізика

3 місце – Васильєв Назар, 7 клас – фізика

3 місце – Пінський Михайло, 8 клас – хімія

3 місце – Носацький Максим, 8 клас – хімія

3 місце – Образцов Ілля, 9 клас – хімія

3 місце – Овчаренко Анна, 9 клас – хімія

3 місце – Горобець Анастасія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Гордієнко Євген, 10 клас – англійська мова

3 місце – Дорошенко Анастасія, 9 клас – англійська мова

3 місце – Чабанова Ельвіра, 8 клас – англійська мова

3 місце – Овчаренко Анна, 9 клас – правознавство

3 місце – Остапов Єгор, 9 клас – правознавство

3 місце – Кобилінська Ірина, 9 клас – правознавство

3 місце – Бойченко Юлія, 9 клас – правознавство

3 місце – Демяненко Кіріл, 5 клас – математика

3 місце – Пінський Михайло, 8 клас – математика

3 місце – Яшунін Олександр, 11 клас – математика

3 місце – Власова Марія, 10 клас – педагогіка та психологія

3 місце – Шурек Ольга, 11 клас – педагогіка та психологія

3 місце – Ніколаєнко Катерина, 11 клас – педагогіка та психологія

3 місце – Тютюн Ірина, 8 клас – історія

3 місце – Чабанова Ельвіра, 8 клас – історія

3 місце – Овчаренко Анна, 9 клас  – історія

3 місце – Канінська Анна, 10 клас  – історія

3 місце – Клокун Кароліна, 11 клас – історія

3 місце – Козловська Юлія, 7 клас  – біологія

3 місце – Овчаренко Анна, 9 клас  – біологія

3 місце – Гаран Богдан , 10 клас  – біологія

3 місце – Маковський Денис, 10 клас  – біологія

3 місце – Овчаренко Анна, 9 клас  – укр.мова

3 місце – Кобилінська Ірина, 9 клас  – укр.мова

3 місце – Носацький Максим, 9 клас  – укр.мова

МАН  2016-2017 навчальний рік

 1 місце – Дорошенко Всеволод, 10 клас – математика

1 місце – Ніколаєнко Катерина, 11 клас – біологія

2 місце – Павлова Анна, 11 клас – біологія

2 місце – Дорошенко Всеволод, 10 клас – біологія

2 місце – Власова Марія, 10 клас – зарубіжна література

3 місце – Костицька Соломія, 9 клас – біологія 

 


Міський етап – 2015-2016 навчальний рік

1 місце – Тарасюк Анастасія, 9Б – образотворче мистецтво

1 місце – Раковська Єлизавета, 9А – екологія

1 місце – Ткачова Єва, 9А – англійська мова

1 місце – Раковська Єлизавета, 9А – англійська мова

1 місце – Ромашова Софія, 9А – англійська мова

1 місце – Овадюк Ян, 10А – англійська мова

1 місце – Каленченко Дмитро, 10Б – англійська мова

1 місце – Манжура Анна, 11А – англійська мова

1 місце – Юнко Маланка, 11А – англійська мова

1 місце – Голівець Анатолій, 11Б – англійська мова

1 місце – Слівак Вікторія, 11А – англійська мова

1 місце – Остапов Єгор, 8Б – історія

2 місце – Дорошенко Всеволод, 9А – екологія

2 місце – Слівак Вікторія, 11А – німецька мова

2 місце – Яшунін Олександр, 10А – англійська мова

2 місце – Карайко Дарья, 10А – англійська мова

2 місце – Стукалова Ольга, 10Б – англійська мова

2 місце – Середа Олександра, 11А – англійська мова

2 місце – Кузьменко Леонід, 11А – англійська мова

2 місце – Тимко Анастасія, 11Б – англійська мова

2 місце – Кузьмішин Антон, 10Б – географія

3 місце – Ландвитович Анастасія, 10А – англійська мова

3 місце – Лабунська Єва, 10А – англійська мова

3 місце – Крамаренко Юлія, 11Б – англійська мова

3 місце – Сидорський Володимир, 11А – англійська мова

3 місце – Остапов Єгор, 8Б – географія

3 місце – Овчаренко Анна, 8Б – географія

3 місце – Гаран Богдан, 9А – біологія

3 місце – Маковський Денис, 9А – біологія

3 місце – Гордовська Наталія, 9А – біологія

3 місце – Ландвитович Анастасія, 10А – біологія

3 місце – Овчаренко Анна, 8А – історія

3 місце – Журавльова, 8А – історія

МАН

Міський етап 2015-2016 навчальний рік

2 місце – Ландвитович Анастасія, 10 клас – біологія

3 місце – Власова Марія, 9 клас – зарубіжна література

3 місце – Раковська Єлизавета – математика

Переможці Предметних олімпіад

Районний етап – 2015-2016 навчальний рік

1 місце – Манжура Анна, 11 клас – англійська мова

1 місце – Слівак Вікторія, 11 клас – англійська мова

1 місце – Ткачова Єлизавета, 9 клас – англійська мова

1 місце – Гордієнко Євгеній, 9 клас – хімія

1 місце – Бойченко Юлія, 8 клас – хімія

1 місце – Остапов Єгор, 8 клас – географія

1 місце – Овчареннко Анна, 8 клас – географія

1 місце – Дорошенко Всеволод, 9 клас – екологія

1 місце – Раковська Єлизавета, 9 клас – екологія

1 місце – Пшоно Яна, 10 клас – екологія

1 місце – Крамаренко Юлія, 11 клас – педагогіка та психологія

1 місце – Тарасюк  Анастасія, 9 клас – образотворче мистецтво

1 місце – Пальшин Єгор, 6 клас – математика

1 місце – Каленченко Дмитро, 10 клас – історія

2 місце – Юнко Маланка, 11клас – англійська мова

2 місце – Федірко Дмитро, 11 клас – англійська мова

2 місце – Середа Олександра, 11 клас – англійська мова

2 місце – Сидорський Володимир, 11 клас – англійська мова

2 місце – Кузьменко Леонід, 11 клас – англійська мова

2 місце – Голівець Анатолій, 11 клас – англійська мова

2 місце – Кобилінська Ірина, 8 клас – англійська мова

2 місце – Рабешко Вероніка, 8 клас – англійська мова

2 місце – Ромашова Софія, 9 клас – англійська мова

2 місце – Анісімова Софія, 9 клас – англійська мова

2 місце – Яшунін Олександр, 10 клас – англійська мова

2 місце – Лабунська Єва, 10 клас – англійська мова

2 місце – Ландвитович Анастасія, 10 клас – англійська мова

2 місце – Стукалова Ольга, 10 клас – англійська мова

2 місце – Раковська Єлизавета, 9 клас – правознавство

2 місце – Овчаренко Анна, 8 клас – фізика

2 місце – Хропачов Іван, 9 клас – хімія

2 місце – Шаров Микита, 8 клас – хімія

2 місце – Кобилінська Ірина, 8 клас – хімія

2 місце – Кузьмішин Антон, 10 клас – географія

2 місце – Ландвитович Анастасія, 10 клас – географія

2 місце – Маковський Денис, 9 клас – біологія

2 місце – Тарунцева Анна, 11 клас – педагогіка та психологія

2 місце – Кобилінська Ірина, 8 клас – зарубіжна література

2 місце – Власова Марія, 9 клас – зарубіжна література

2 місце – Шурек Ольга, 10 клас – зарубіжна література

2 місце – Овчаренко Анна, 8 клас – математика

2 місце – Бойченко Юлія, 8 клас – математика

2 місце – Хропачов Іван, 9 клас – математика

2 місце – Овчаренко Анна, 8 клас – історія

2 місце – Ткачова Єва, 9 клас – історія

3 місце – Крамаренко Юлія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Биковська Марія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Левченко тетяна, 8 клас – англійська мова

3 місце – Костяна Єлизавета, 8 клас – англійська мова

3 місце – Лукач Марта, 8 клас – англійська мова

3 місце – Остапов Єгор, 8 клас – англійська мова

3 місце – Раковська Єлизавета, 9 клас – англійська мова

3 місце – Овадюк Ян, 10 клас – англійська мова

3 місце – Каленченко Дмитро, 10 клас – англійська мова

3 місце – Карайко Дар'я, 10 клас – англійська мова

3 місце – Тарасюк Дарія, 9 клас – правознавство

3 місце – Коба Софія, 10 клас – німецька мова

3 місце – Слівак Вікторія, 11 клас – німецька мова

3 місце – Голобоков Тимур, 7 клас – фізика

3 місце – Павлюк Дарина, 7 клас – фізика

3 місце – Остапов Єгор, 8 клас – фізика

3 місце – Демчук Вадим, 11 клас – фізична культура

3 місце – Маковський Денис, 9 клас – хімія

3 місце – Власова Марія, 9 клас – хімія

3 місце – Образцов Ілля, 8 клас – хімія

3 місце – Хропачов Іван, 9 клас – фізика

3 місце – Конова Тамара, 8 клас – географія

3 місце – Дорошенко Всеволод, 9 клас – географія

3 місце – Сидорський Володимир, 11 клас – економіка

3 місце – Гаран Богдан, 9 клас – біологія

3 місце – Ландвитович Анастасія, 10 клас – біологія

3 місце – Шурек Ольга, 10 клас – біологія

3 місце – Гавриш Катерина, 10 клас – біологія

3 місце – Канінська Дарія, 11 клас – педагогіка та психологія

3 місце – Баган Наталія, 5 клас – математика

3 місце – Сусленська Євгенія, 6 клас – математика

3 місце – Остапов Єгор, 8 клас – історія

3 місце – Власова Марія, 9 клас – історія

3 місце – Канінська Анна, 9 клас – історія

3 місце – Манжура Анна, 11 клас – історія

3 місце – Бойченко Юлія, 8 клас – українська мова та література

3 місце – Сівальнєва Поліна, 8 клас – українська мова та література

МАН

Районний етап – 2015-2016 навчальний рік

1 місце – Слівак Вікторія, 11 клас – біологія

1 місце – Власова Марія, 9 клас – зарубіжна література

1 місце – Клокун Кароліна, 10 клас – фізика

1 місце – Ландвитович Анастасія, 10 клас – біологія

1 місце – Ніколаєнко Катерина, 10 клас – прикладна математика

2 місце – Пшоно Яна, 10 клас – екологія

2 місце – Жила Мар'яна, 10 клас – математика

2 місце – Хропачов Іван, 9 клас – українська мова

3 місце – Павлова Анна, 10 клас – біологія

3 місце – Раковська Єлизавета, 9 клас – математика

3 місце – Дорошенко Всеволод, 9 клас – математика

3 місце – Мінченко Марія, 10 клас – прикладна математика

____________________________

Переможці Предметних олімпіад

Міський етап – 2014-2015 навчальний рік

1 місце – Яшунін Олександр, 9 клас – англійська мова

1 місце – Коба Софія, 9 клас – англійська мова

1 місце – Лабунська Єва, 9 клас – англійська мова

1 місце – Ландвитович Анастасія, 9 клас – англійська мова

1 місце – Манжура Анна, 10 клас – англійська мова

1 місце – Слівак Вікторія, 10 клас – англійська мова

1 місце – Крамаренко Юлія, 10 клас – англійська мова

1 місце – Назаренко Єлизавета, 11 клас – англійська мова

1 місце – Тарасюк Анастасія, 8 клас – образотворче мистецтво

2 місце – Слівак Вікторія, 10 клас – німецька мова

2 місце – Федірко Дмитро, 10 клас – англійська мова

2 місце – Стукалова Ольга, 9 клас – англійська мова

2 місце – Орловський Олексій, 11 клас – англійська мова

2 місце – Соловйова Наталія, 11 клас – англійська мова

2 місце – Раковська Єлизавета, 8 клас – біологія, екологія

2 місце – Мацюк Нікіта, 11 клас – біологія, екологія

2 місце – Манжура Анна, 10 клас – географія

3 місце – Онищенко Ксенія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Матюніна Дарія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Ковалюх Єлизавета, 11 клас – англійська мова

3 місце – Ігнатьєва Марія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Береза Андрій, 11 клас – англійська мова

3 місце – Тимко Анастасія, 10 клас – англійська мова

3 місце – Шурек Ольга, 9 клас – біологія, екологія

3 місце – Ландвитович Анастасія, 9 клас – біологія, екологія

3 місце – Костюченко Єлизавета, 11 клас – біологія, екологія

3 місце – Пшоно Яна, 9 клас – біологія, екологія

МАН

Міський етап – 2014-2015 навчальний рік

3 місце – Зуєвич Марина, 11 клас – біологія

3 місце – Зуєвич Марина, 11 клас – хімія

3 місце – Шумська Ірина, 11 клас – хімія

3 місце – Пшоно Яна, 9 клас – екологія

Переможці Предметних олімпіад

Районний етап – 2014-2015 навчальний рік

1 місце – Слюсаренко Маргарита, 4 клас – математика

1 місце – Маковський Дмитро, 4 клас – математика

1 місце – Левченко Юлія, 4 клас – математика

1 місце – Тарасюк Анастасія, 8 клас – образотворче мистецтво

1 місце – Ландвитович Анастасія, 9 клас – біологія

1 місце – Костюченко Євгенія, 11 клас – біологія

1 місце – Сівальнєва Поліна, 7 клас – українська мова та література

1 місце – Раковська Єлизавета, 8 клас – екологія

1 місце – Пшоно Яна, 9 клас – екологія

1 місце – Зуєвич Марина, 11 клас – екологія

1 місце – Яшунін Олександр, 9 клас – фізика

1 місце – Назаренко Єлизавета, 11 клас – англійська мова

1 місце – Онищенко Ксенія, 11 клас – англійська мова

1 місце – Ігнатьєва Марія, 11 клас – англійська мова

1 місце – Манжура Анна, 10 клас – географія

1 місце – Орловський Олексій, 11 клас – англійська мова

1 місце – Манжура Анна, 10 клас – англійська мова

1 місце – Соловйова Наталя, 11 клас – англійська мова

1 місце – Ткачова Аліса, 10 клас – англійська мова

1 місце – Юнко Маланка, 10 клас – англійська мова

1 місце – Слівак Вікторія, 10 клас – англійська мова

1 місце – Ткачова Єва, 8 клас – англійська мова

1 місце – Яшунін Олександр, 9 клас – англійська мова

1 місце – Лабунська Єва, 9 клас – англійська мова

1 місце – Ландвитович Анастасія, 9 клас – хімія

2 місце – Баган Наталія, 4 клас – математика

2 місце – Сусленська Євгенія, 6 клас – математика

2 місце – Цаплієнко Тимур, 4 клас – математика

2 місце – Мацюк Нікіта, 11 клас – екологія

2 місце – Кобилінська Ірина, 7 клас – світова література

2 місце – Маковський Денис, 8 клас – біологія

2 місце – Шурек Ольга, 9 клас – біологія

2 місце – Василенко Леся, 11 клас – історія

2 місце – Петров Дмитро, 4 клас – математика

2 місце – Міцкевич Олександра, 4 клас – математика

2 місце – Керімов Іван, 4 клас – математика

2 місце – Овчаренко Анна, 7 клас – математика

2 місце – Ковалюх Єлизавета, 11 клас – англійська мова

2 місце – Федірко Дмитро, 10 клас – англійська мова

2 місце – Ромашова Софія, 8 клас – англійська мова

2 місце – Гордовська Наталія, 8 клас – англійська мова

2 місце – Самоварова Марія, 11 клас – англійська мова

2 місце – Смітюх Олексій, 8 клас – англійська мова

2 місце – Овадюк Ян, 9 клас – англійська мова

2 місце – Каленченко Дмитро, 9 клас – англійська мова

2 місце – Ландвитович Анастасія, 9 клас – англійська мова

2 місце – Коба Софія, 9 клас – англійська мова

2 місце – Стукалова Ольга, 9 клас – англійська мова

3 місце – Назаренко Єлизавета, 11 клас – педагогіка та психологія

3 місце – Ткачова Єва, 8 клас – біологія

3 місце – Гордовська Наталія, 8 клас – біологія

3 місце – Раковська Єлизавета, 8 клас – світова література

3 місце – Крамаренко Юлія, 10 клас – біологія

3 місце – Полєнова Валентина, 9 клас – правознавство

3 місце – Крамаренко Юлія, 10 клас – правознавство

3 місце – Смітюх Олександра, 10 клас – правознавство

3 місце – Ткачова Аліса, 10 клас – правознавство

3 місце – Овчаренко Анна, 7 клас – географія

3 місце – Дорошенко Всеволод, 8 клас – географія

3 місце – Кузьмішин Антон, 9 клас – географія

3 місце – Ландвитович Анастасія, 9 клас – географія

3 місце – Ткачова Єва, 8 клас – німецька мова

3 місце – Слівак Вікторія, 10 клас – німецька мова

3 місце – Тарасюк Анастасія, 8 клас – історія

3 місце – Власова Марія, 8 клас – історія

3 місце – Мартинова Марія, 9 клас – історія

3 місце – Ткачова Аліса, 10 клас – історія

3 місце – Мартин Богдана, 6 клас – математика

3 місце – Голобоков Тимур, 6 клас – математика

3 місце – Образцов Ілля, 7 клас – математика

3 місце – Бутенко Діана, 7 клас – математика

3 місце – Хропачов Іван, 8 клас – математика

3 місце – Гордієнко Євгеній, 8 клас – математика

3 місце – Яшунін Олександр, 9 клас – математика

3 місце – Чесноков Дмитро, 9 клас – математика

3 місце – Мартинова Марія, 9 клас – математика

3 місце – Орловський Олексій, 11 клас – математика

3 місце – Горіцький Максим, 11 клас – англійська мова

3 місце – Смітюх Олександра, 10 клас – англійська мова

3 місце – Крамаренко Юлія, 10 клас – англійська мова

3 місце – Голівець Анатолій, 10 клас – англійська мова

3 місце – Козаченко Тетяна, 8 клас – англійська мова

3 місце – Гаєвська Олександра, 9 клас – англійська мова

3 місце – Симчич Дарина, 9 клас – англійська мова

3 місце – Образцов Ілля, 7 клас – хімія

3 місце – Остапов Єгор, 7 клас – хімія

3 місце – Гордієнко Євгеній, 8 клас – хімія

3 місце – Маковський Денис, 8 клас – хімія

3 місце – Шурек Ольга, 9 клас – хімія

МАН

Районний етап – 2014-2015 навчальний рік

1 місце – Раковська Єлизавета, 8 клас – біологія

1 місце – Жаркіх Олександр, 9 клас – історія

1 місце – Пшоно Яна, 9 клас – біологія

1 місце – Зуєвич Марія, 11 клас – біологія

2 місце – Азархін Даниїл, 9 клас – історія

3 місце – Дорошенко Всеволод, 8 клас – математика

____________________________

Переможці Предметних олімпіад

Міський етап – 2013-2014 навчальний рік

1 місце – Міщенко Анастасія, 11 клас – англійська мова

1 місце – Онищенко Ксенія, 10 клас – англійська мова

1 місце – Давиденко Олексій, 9 клас – англійська мова

1 місце – Тарасюк Анастасія, 7 клас – образотворче мистецтво

1 місце – Ткачова Аліса, 9 клас – англійська мова

1 місце – Назаренко Єлизавета, 10 клас – англійська мова

1 місце – Рябічева Олена, 11 клас – англійська мова

1 місце – Орловський Олексій, 10 клас – англійська мова

1 місце – Міщенко Анастасія, 11 клас – українська мова і література

1 місце – Рябічева Олена, 11 клас – хімія

2 місце – Ковалюх Єлизавета, 10 клас – англійська мова

2 місце – Слівак Вікторія, 9 клас – англійська мова

2 місце – Юнко Маланка, 9 клас – англійська мова

2 місце – Кулагіна Поліна, 8 клас – біологія

2 місце – Ландвитович Анастасія, 8 клас – біологія

2 місце – Антіпова Тетяна, 11 клас – біологія

2 місце – Соловйова Наталія, 10 клас – англійська мова

2 місце – Рябічева Олена, 11 клас – історія

2 місце – Самоварова Марія, 10 клас – англійська мова

2 місце – Рябічева Олена, 11 клас – хімія

2 місце – Смітюх Олександра, 9 клас – англійська мова

2 місце – Горіцький Максим, 10 клас – географія

2 місце – Черних Марія, 11 клас – біологія

2 місце – Міщенко Анастасія, 11 клас – правознавство

3 місце – Яшунін Олександр, 8 клас – біологія

3 місце – Манджура Анна, 9 клас – географія

3 місце – Ігнатьєва Марія, 10 клас – англійська мова

3 місце – Береза Андрій, 10 клас – англійська мова

3 місце – Джус Марічка, 11 клас – біологія

3 місце – Мацюк Нікіта, 10 клас – екологія

3 місце – Дружина Наталія, 11 клас – екологія

МАН

Міський етап – 2013-2014 навчальний рік

1 місце – Рябічева Олена, 11 клас – журналістика

3 місце – Джус Марія, 11 клас – біологія

3 місце – Дружина Наталія, 11 клас – екологія

3 місце – Зуєвич Марина, 10 клас – хімія

Переможці Предметних олімпіад

Районний етап – 2013-2014 навчальний рік

1 місце – Міцкевич Олександра, 3 клас – українська мова

1 місце – Васильєв Назар, 4 клас – математика

1 місце – Пальшин Єгор, 4 клас – математика

1 місце – Третьяков Павло, 4 клас – математика

1 місце – Устінов Іван, 4 клас – математика

1 місце – Козловська Юлія, 4 клас – українська мова

1 місце – Баган Наталія, 4 клас – українська мова

1 місце – Тарасюк Анастасія, 7 клас – образотворче мистецтво

1 місце – Ландвитович Анастасія, 8 клас – біологія

1 місце – Маковський Денис, 8 клас – біологія

1 місце – Яшунін Олександр, 8 клас – фізика

1 місце – Рябічева Олена, 11 клас – фізика

1 місце – Курінна Марія, 10 клас – біологія

1 місце – Яшунін Олександр, 8 клас – англійська мова

1 місце – Ландвитович Анастасія, 8 клас – англійська мова

1 місце – Давиденко Олесь, 9 клас – англійська мова

1 місце – Орловський Олексій, 10 клас – математика

1 місце – Курінна Ірина, 10 клас – англійська мова

1 місце – Джус Марічка, 11 клас – екологія

1 місце – Дружина Наталія, 11 клас – екологія

1 місце – Мацюк Нікіта, 11 клас – екологія

1 місце – Рябічева Олена, 11 клас – математика

1 місце – Рябічева Олена, 11 клас – українська мова та література

1 місце – Рябічева Олена, 11 клас – англійська мова

2 місце – Коптюх Софія, 3 клас – українська мова

2 місце – Назаренко Марія, 4 клас – українська мова

2 місце – Пальшин Єгор, 4 клас – українська мова

2 місце – Ковалюх Єлизавета, 10 клас – англійська мова

2 місце – Овадюк Ян, 8 клас – англійська мова

2 місце – Манжура Анна, 9 клас – географія

2 місце – Матюніна Дар’я, 10 клас – географія

2 місце – Назаренко Єлизавета, 10 клас – географія

2 місце – Дорошенко Всеволод, 7 клас – географія

2 місце – Маковський Денис, 7 клас – географія

2 місце – Кулагіна Поліна, 8 клас – біологія

2 місце – Черних Марія, 11 клас – біологія

2 місце – Хропачов Іван, 7 клас – математика

2 місце – Гордієнко Євгеній, 7 клас – математика

2 місце – Лапікура Марія, 7 клас – математика

2 місце – Коба Софія, 8 клас – математика

2 місце – Давиденко Олексій, 9 клас – математика

2 місце – Слівак Вікторія, 9 клас – англійська мова

2 місце – Юнко Маланка, 9 клас – англійська мова

2 місце – Ткачова Аліса, 9 клас – англійська мова

2 місце – Лабунська Єва, 8 клас – англійська мова

2 місце – Ігнатьєва Марія, 10 клас – англійська мова

2 місце – Ткачова Аліса, 9 клас – історія

2 місце – Рябічева Олена, 11 клас – історія

2 місце – Черних Марія, 11 клас – історія

2 місце – Яшунін Олександр, 8 клас – хімія

2 місце – Рябічева Олена, 11 клас – хімія

2 місце – Коба Софія, 8 клас – німецька мова

3 місце – Михайленко Дарія, 4 клас – українська мова

3 місце – Тимошенко Данило, 3 клас – українська мова

3 місце – Черних Марія, 11 клас – педагогіка та психологія

3 місце – Шурек Ольга, 8 клас – хімія

3 місце – Сидорський Володимир, 9 клас – історія

3 місце – Манжура Анна, 9 клас – історія

3 місце – Середа Олександра, 9 клас – історія

3 місце – Назаренко Єлизавета, 10 клас – історія

3 місце – Король Андрій, 9 клас – історія

3 місце – Назаренко Єлизавета, 10 клас – англійська мова

3 місце – Соловйова Наталія, 10 клас – англійська мова

3 місце – Береза Андрій, 10 клас – англійська мова

3 місце – Самоварова Марія, 10 клас – англійська мова

3 місце – Онищенко Ксенія, 10 клас – англійська мова

З місце – Матюніна Дар’я, 10 класманглійська мова

3 місце – Орловський Олексій, 10 клас – англійська мова

3 місце – Сидорський Володимир, 9 клас – географія

3 місце – Ракоська Єлизавета, 7 клас – світова література

3 місце – Лапікура Марія, 7 клас – фізика

3 місце – Орловський Сергій, 7 клас – фізика

3 місце – Орловський Олексій, 10 клас – фізика

3 місце – Назаренко Єлизавета, 10 клас – фізика

3 місце – Ткачова Аліса, 9 клас – правознавство

3 місце – Костюченко Євгенія, 10 клас – біологія

3 місце – Орловський Олексій, 10 клас – біологія

3 місце – Антипова Тетяна, 11 клас – біологія

3 місце – Яшунін Олександр, 8 клас – біологія

3 місце – Джус Марія, 11 клас – біологія

3 місце – Кудрявцева Євгенія, 6 клас – математика

3 місце – Бутенко Діана, 6 клас – математика

3 місце – Канінська Дарія, 9 клас – англійська мова

3 місце – Смітюх Олександра, 9 клас – англійська мова

3 місце – Чернецький Дмитро, 9 клас – англійська мова

3 місце – Каленченко Дмитро, 8 клас – англійська мова

3 місце – Джус Марія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Сінчугова Вікторія, 11 клас – англійська мова

МАН

Районний етап – 2013-2014 навчальний рік

1 місце – Рябічева Олена, 11 клас – журналістика

1 місце – Дружина Наталія, 11 клас – екологія

2 місце – Мацюк Нікіта, 10 клас – екологія

2 місце – Джус Марія, 11 клас – біологія

2 місце – Трепаленкова Олександра, 11 клас – правознавство

2 місце – Зазірна Марія, 11 клас – біологія

____________________________

Переможці Предметних олімпіад

Міський етап – 2012-2013 навчальний рік

1 місце – Рябічева Олена, 10 клас – фізика

1 місце – Міщенко Анастасія, 10 клас – екологія

1 місце – Лилик Владислав, 11 клас – історія

1 місце – Рябічева Олена, 10 клас – історія

1 місце – Черних Марія, 10 клас – світова література

1 місце – Манжура Анна, 8 клас – географія

1 місце – Пащенко Юлія, 11 клас – англійська мова

1 місце – Рябічева Олена, 10 клас – українська мова

1 місце – Тарасюк Анастасія, 6 клас – образотворче мистецтво

2 місце – Рябічева Олена, 10 клас – хімія

2 місце – Черних Марія, 10 клас – історія

2 місце – Ткачова Аліса, 8 клас – світова література

2 місце – Рябічева Олена, 10 клас – світова література

2 місце – Ковалюх Єлизавета, 9 клас – англійська мова

2 місце – Курінна Ірина, 9 клас – англійська мова

2 місце – Лукач Петро, 9 клас – англійська мова

2 місце – Самоварова Марія, 9 клас – англійська мова

2 місце – Рябічева Олена, 10 клас – англійська мова

2 місце – Тетерук Катерина, 11 клас – англійська мова

3 місце – Рябічева Олена, 10 клас – математика

3 місце – Давиденко Олексій, 8 клас – математика

3 місце – Кучерів Олеся, 11 клас – біологія

3 місце – Черних Марія, 10 клас – біологія

3 місце – Джус Марія, 10 клас – біологія

3 місце – Смітюх Олександра, 8 клас – світова література

3 місце – Черних Марія , 10 клас – географія

3 місце – Рябічева Олена, 10 клас – право

3 місце – Назаренко Єлизавета, 9 клас – англійська мова

3 місце – Орловський Олексій, 9 клас – англійська мова

3 місце – Соловйова Наталія, 9 клас – англійська мова

3 місце – Лахтурова Лілія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Лисенко Валерія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Малкович Гордій-Богдан, 11 клас – англійська мова

3 місце – Таранова Анна, 11 клас – англійська мова

3 місце – Хіндурангала Лаліт, 11 клас – англійська мова

МАН

Міський етап – 2012-2013 навчальний рік

1 місце – Міщенко Анастасія, 10 клас – математика

1 місце – Черних Марія, 10 клас – математика

1 місце – Рябічева Олена, 10 клас – математика

1 місце – Рябічева Олена, 10 клас – українська мова

3 місце – Джус Марія, 10 клас – математика

3 місце – Джус Марія, 10 клас – хімія

Переможці Предметних олімпіад

Районний етап – 2012-2013 навчальний рік

1 місце – Міщенко А., 10 клас – екологія

1 місце – Тарасюк А., 6 клас – образотворче мистецтво

1 місце – Рябічева О., 10 клас – фізика

1 місце – Рябічева О., 10 клас – українська література

1 місце – Бенюк Б., 9 клас – англійська мова

1 місце – Джус М., 10 клас – англійська мова

1 місце – Рябічева О., 10 клас – англійська мова

1 місце – Тетерук К., 11 клас – англійська мова

1 місце – Рябічева О., 10 клас – математика

2 місце – Рябічева О., 10 клас – правознавство

2 місце – Сінчугова В., 10 клас – правознавство

2 місце – Смітюх О., 6 клас – історія

2 місце – Рябічева О., 10 клас – історія

2 місце – Юнко М., 8 клас – англійська мова

2 місце – Орловський О., 9 клас – англійська мова

2 місце – Шеремета Г., 9 клас – англійська мова

2 місце – Курінна І., 9 клас – англійська мова

2 місце – Лукач П., 9 клас – англійська мова

2 місце – Онищенко К., 9 клас – англійська мова

2 місце – Соловйова Н., 9 клас – англійська мова

2 місце – Назаренко Є., 9 клас – англійська мова

2 місце – Самоварова М., 9 клас – англійська мова

2 місце – Хіндурангала Л., 11 клас – англійська мова

2 місце – Лахтурова Л., 11 клас – англійська мова

2 місце – Пащенко Ю., 11 клас – англійська мова

2 місце – Лисенко В., 11 клас – англійська мова

2 місце – Джус М., 10 клас – світова література

2 місце – Ткачова А., 8 клас – світова література

2 місце – Давиденко О., 8 клас – математика

3 місце – Орловський О., 9 клас – фізика

3 місце – Василенко Л., 9 клас – правознавство

3 місце – Яшунін О., 7 клас – історія

3 місце – Назаренко Є., 9 клас – історія

3 місце – Ігнатьєва М., 9 клас – українська література

3 місце – Черних М., 10 клас – українська література

3 місце – Черних М., 10 клас – німецька мова

3 місце – Джус М., 10 клас – німецька мова

3 місце – Черних М., 10 клас – педагогіка і психологія

3 місце – Давиденко О., 8 клас – хімія

3 місце – Ткачова А., 8 клас – англійська мова

3 місце – Василашко Т., 8 клас – англійська мова

3 місце – Горіцький М., 9 клас – англійська мова

3 місце – Ковалюх Є., 9 клас – англійська мова

3 місце – Черних М., 10 клас – англійська мова

3 місце – Раілко Н., 11 клас – англійська мова

3 місце – Малкович Г., 11 клас – англійська мова

3 місце – Таранова Г., 11 клас – англійська мова

3 місце – Лапікура М., 6 клас – математика

3 місце – Хропачов І., 6 клас – математика

3 місце – Ландвитович А., 7 клас – математика

3 місце – Яшунін О., 7 клас – математика

3 місце – Присяжнюк О., 7 клас – математика

МАН

Районний етап – 2012-2013 навчальний рік

1 місце – Міщенко Анастасія, 10 клас – математика

1 місце – Рябічева Олена, 10 клас – математика

1 місце – Рябічева Олена, 10 клас – українська мова

1 місце – Черних Марія, 10 клас – математика

1 місце – Джус Марія, 10 клас – хімія

1 місце – Дружина Наталія, 10 клас – біологія

2 місце – Миколенко Оксана, 10 клас – математика

3 місце – Джус Марія, 10 клас – математика

3 місце – Зазірна Марія, 10 клас – хімія

____________________________

Переможці Предметних олімпіад

Міський етап – 2011-2012 навчальний рік

1 місце – Міщенко Анастасія, 9 клас – екологія

1 місце – Рябічева Олена, 9 клас – хімія

1 місце – Рябічева Олена, 9 клас – історія

1 місце – Рябічева Олена, 9 клас – українська мова

1 місце – Рябічева Олена, 9 клас – англійська мова

1 місце – Шевчук Олександр, 10 клас – англійська мова

1 місце – Бородіна Олена, 10 клас – англійська мова

1 місце – Грудзінська Мар’яна, 10 клас – англійська мова

2 місце – Тетерук Катерина, 10 клас - англійська мова

2 місце – Стадник Крістіна, 10 клас - англійська мова

2 місце – Хіндурангала Лаліт, 10 клас - англійська мова

2 місце – Таранова Ганна, 10 клас - англійська мова

2 місце – Пащенко Юлія, 10 клас - англійська мова

2 місце – Лахтурова Лілія, 10 клас - англійська мова

2 місце – Копицяк Ольга, 10 клас - англійська мова

2 місце – Малкович Гордій, 10 клас - англійська мова

2 місце - Товкун Дар’я, 11 клас – українська мова

2 місце – Логінова Ганна, 11 клас - англійська мова

2 місце – Товкун Дар’я, 11 клас - англійська мова

2 місце – Куля Богдана, 11 клас - англійська мова

2 місце – Перера Олександр, 11 клас - англійська мова

2 місце – Титович Тетяна, 11 клас - англійська мова

3 місце – Рябічева Олена, 9 клас – математика

3 місце – Рябічева Олена, 9 клас – фізика

3 місце – Дружина Наталія, 9 клас – екологія

3 місце – Трепаленкова Олександра, 9 клас – біологія

3 місце – Черних Марія, 9 клас – біологія

3 місце – Черних Марія, 9 клас – світова література

3 місце – Гуменюк Іван, 9 клас – англійська мова

3 місце – Джус Марія, 9 клас – англійська мова

3 місце – Віхров Микита, 10 клас – біологія

3 місце – Селюкова Анастасія, 10 клас – англійська мова

3 місце – Георгієвська Анна, 11 клас – англійська мова

3 місце – Товкач Катерина, 11 клас – англійська мова

3 місце – Матюніна Дарія, 8 клас – образотворче мистецтво

Районний етап – 2011-2012 навчальний рік

1 місце – Міщенко Анастасія, 9 клас – екологія

1 місце – Рябічева Олена, 9 клас – математика

1 місце – Рябічева Олена, 9 клас – хімія

1 місце – Рябічева Олена, 9 клас – фізика

1 місце – Матюніна Дарія, 8 клас – образотворче мистецтво

1 місце – Остапов Єгор, 4 клас – українська мова

1 місце – Черних Марія, 9 клас – англійська мова

1 місце – Шевчук Олександр, 10 клас – англійська мова

1 місце – Копицяк Ольга, 10 клас – англійська мова

2 місце – Ігнатьєва Марія, 8 клас – світова література

2 місце – Зазірна Марія, 9 клас – біологія

2 місце – Раілко Надія, 10 клас – біологія

2 місце – Кліндух Сергій, 3 клас – математика

2 місце – Яшунін Олександр, 6 клас – математика

2 місце – Назаренко Єлизавета, 8 – хімія

2 місце – Рябічева Олена, 9 клас – історія

2 місце – Кузнєцова Анна, 7 клас – образотворче мистецтво

2 місце – Курінна Ірина, 8 клас – англійська мова

2 місце – Шеремета Галина, 8 клас – англійська мова

2 місце – Горіцький Максим, 8 клас – англійська мова

2 місце – Матюніна Дарина, 8 клас – англійська мова

2 місце – Соловйова Наталія, 8 клас – англійська мова

2 місце – Онищенко Ксенія, 8 клас – англійська мова

2 місце – Назаренко Єлизавета, 8 клас – англійська мова

2 місце – Матвієнко Василь, 8 клас – англійська мова

2 місце – Гуменюк Іван, 9 клас – англійська мова

2 місце – Рябічева Олена, 9 клас – англійська мова

2 місце – Джус Марія, 9 клас – англійська мова

2 місце – Селюкова Анастасія, 10 клас – англійська мова

2 місце – Стадник Христина, 10 клас – англійська мова

2 місце – Малкович Гордій, 10 клас – англійська мова

2 місце – Грудзінська Мар’яна, 10 клас – англійська мова

2 місце – Таранова Ганна, 10 клас – англійська мова

2 місце – Бородіна Олена, 10 клас – англійська мова

2 місце – Тетерук Катерина, 10 клас – англійська мова

2 місце – Лахтурова Лілія, 10 клас – англійська мова

2 місце – Пащенко Юлія, 10 клас – англійська мова

2 місце – Прилюк Катерина, 11 клас – англійська мова

2 місце – Тихович Тетяна, 11 клас – англійська мова

2 місце – Логінова Ганна, 11 клас – англійська мова

2 місце – Куля Богдана, 11 клас – англійська мова

2 місце – Товкун Дарія, 11 клас – англійська мова

2 місце – Товкач Катерина, 11 клас – англійська мова

2 місце – Георгієвська Ганна, 11 клас – англійська мова

3 місце – Дружина Наталя, 9 клас – біологія

3 місце – Трепаленкова Олександра, 9 клас – біологія

3 місце – Ландвитович Христина, 9 клас – екологія

3 місце – Віхров Микита, 10 клас – біологія

3 місце – Кучерів Леся, 10 клас – біологія

3 місце – Селюкова Вікторія, 10 клас – біологія

3 місце – Пінський Михайло, 3 клас – математика

3 місце – Фефелова Уляна, 3 клас – математика

3 місце – Миргородський Андрій, 4 клас – математика

3 місце – Бойченко Юлія, 4 клас – математика

3 місце – Лапікура Марія, 5 клас – математика

3 місце – Присяжнюк Олександр, 6 клас – математика

3 місце – Ландвитович Анастасія, 6 клас – математика

3 місце – Давіденко Олексій, 7 клас – математика

3 місце – Черних Марія, 9 клас – математика

3 місце – Кисельов Владислав, 10 клас – математика

3 місце – Сидорський Володимир, 7 клас – географія

3 місце – Назаренко Єлизавета, 8 клас – географія

3 місце – Черних Марія, 9 клас – географія

3 місце – Віхров Микита, 10 клас – географія

3 місце – Горіцький Максим, 8 клас – хімія

3 місце – Матюніна Дарія, 8 клас – хімія

3 місце – Орловський Олексій, 8 клас – хімія

3 місце – Пшоно Яна, 6 клас – історія

3 місце – Черних Марія, 9 клас – історія

3 місце – Орловський Олексій, 8 клас – фізика

3 місце – Середа Олександра, 7 клас – образотворче мистецтво

3 місце – Кургун Ксенія, 3 клас – українська мова

3 місце – Носацький Максим, 3 клас – українська мова

3 місце – Бойченко Юлія, 4 клас – українська мова

3 місце – Ковалюх Єлизавета, 8 клас – англійська мова

3 місце – Бенюк Богдан, 8 клас – англійська мова

3 місце – Самоварова Марія, 8 клас – англійська мова

3 місце – Раілко Надія, 10 клас – англійська мова

3 місце – Лисенко Валерія, 10 клас – англійська мова

3 місце – Кучерів Олеся, 10 клас – англійська мова

3 місце – Бондаренко Катерина, 11 клас – англійська мова

3 місце – Перера Олександр, 11 клас – англійська мова

3 місце – Рябічева Олена, 9 клас – німецька мова

МАН

Міський етап – 2011–2012 навчальний рік

1 місце – Міщенко Анастасія, 9 клас – математика

1 місце – Рябічева Олена, 9 клас – математика

1 місце – Черних Марія, 9 клас – математика

2 місце – Джус Марія, 9 клас – математика

3 місце – Трепаленкова Олександра, 9 клас – біологія

3 місце – Дружина Наталія, 9 клас – екологія

3 місце – Кучерів Олена, 10 клас – хімія

____________________________

Переможці Предметних олімпіад

Переможці IV етапу Всеукраїнської Олімпіади – 2010-2011 навчальний рік

3 місце – Бойко Марина, 11 клас – англійська мова

Міський етап – 2010–2011 навчальний рік

1 місце – Рябічева Олена, 8 клас – математика

1 місце – Рябічева Олена, 8 клас – фізика

1 місце – Рябічева Олена, 8 клас – хімія

1 місце – Шевчук Олександр, 9 клас – англійська мова

1 місце – Копицяк Ольга, 9 клас – англійська мова

1 місце – Рябічева Ольга, 8 клас – історія

2 місце – Черних Марія, 8 клас – історія

2 місце – Міщенко Анастасія, 8 клас – екологія

2 місце – Грудзінська Мар’яна, 9 клас – англійська мова

2 місце – Стадник Христина, 9 клас – англійська мова

2 місце – Таранова Ганна, 9 клас – англійська мова

2 місце – Хіндурангала Лаліт, 9 клас – англійська мова

2 місце – Логінова Ганна, 10 клас – англійська мова

3 місце – Таранова Анна, 9 клас – біологія

3 місце – Ніколаєва Ірина, 11 клас – педагогіка і психологія

3 місце – Лахтурова Лілія, 9 клас – англійська мова

3 місце – Тетерук Катерина, 9 клас – англійська мова

3 місце – Малкович Гордій, 9 клас – англійська мова

3 місце – Селюкова Анастасія, 9 клас – англійська мова

3 місце – Тихович Тетяна, 10 клас – англійська мова

3 місце – Георгієвська Анна, 10 клас – англійська мова

3 місце – Товкун Дарія, 10 клас – англійська мова

3 місце – Кириченко Катерина, 11 клас – англійська мова

3 місце – Лахтурова Лілія, 9 клас – англійська мова

3 місце – Адхам Каріна, 11 клас – англійська мова

3 місце – Бойко Марина, 11 клас – англійська мова

3 місце – Шавріна Наталія, 11 клас – англійська мова

Районний етап – 2010–2011 навчальний рік

1 місце – Шевчук Олександр, 9 клас – англійська мова

1 місце – Копицяк Ольга, 9 клас – англійська мова

1 місце – Кириченко Катерина, 11 клас – англійська мова

1 місце – Рябічева Олена, 8 клас – хімія

1 місце – Черних Марія, 8 клас – історія

1 місце – Матюніна Дарія, 7 клас – малювання

1 місце – Міщенко Анастасія, 8 клас – екологія

1 місце – Ізубенко Максим, 9 клас – екологія

1 місце – Бенца Олександр, 11 клас – екологія

1 місце – Рябічева Олена, 8 клас – математика

1 місце – Бойко Марина, 11 клас – математика

2 місце – Рябічева Олена, 8 клас – англійська мова

2 місце – Гуменюк Іван, 8 клас – англійська мова

2 місце – Тетерук Катерина, 9 клас – англійська мова

2 місце – Стаднік Христина, 9 клас – англійська мова

2 місце – Таранова Анна, 9 клас – англійська мова

2 місце – Малкович Гордій, 9 клас – англійська мова

2 місце – Хіндурангала Лаліт, 9 клас – англійська мова

2 місце – Селюкова Анастасія, 9 клас – англійська мова

2 місце – Лахтурова Лілія, 9 клас – англійська мова

2 місце – Логінова Ганна, 10 клас – англійська мова

2 місце – Бондаренко Катерина, 10 клас – англійська мова

2 місце – Тихович Тетяна, 10 клас – англійська мова

2 місце – Бойко Марина, 11 клас – англійська мова

2 місце – Адхам Каріна, 11 клас – англійська мова

2 місце – Рябічева Олена, 8 клас – фізика

2 місце – Рябічева Олена, 8 клас – українська мова

2 місце – Рябічева Олена, 8 клас – історія

2 місце – Кузнєцова Анна, 6 клас – малювання

2 місце – Орлова Єлизавета, 7 клас – малювання

2 місце – Пожидаєва Анастасія, 7 клас – малювання

2 місце – Черних Марія, 8 клас – географія

2 місце – Менюк Олександр, 8 клас – географія

2 місце – Петік Микита, 10 клас – географія

2 місце – Тимченко Павло, 11 клас – географія

2 місце – Лощонова Анна, 9 клас – екологія

2 місце – Іщенко Валерія, 9 клас – біологія

2 місце – Пащенко Юлія, 9 клас – біологія

2 місце – Ніколаєва Ірина, 11 клас – біологія

2 місце – Тимченко Павло, 11 клас – біологія

2 місце – Пацьора Богдан, 11 клас – математика

2 місце – Шавріна Наталія, 11 клас – математика

3 місце – Георгієвська Анна, 10 клас – англійська мова

3 місце – Северіна Єлизавета, 10 клас – англійська мова

3 місце – Товкун Дарія, 10 клас – англійська мова

3 місце – Шавріна Наталя, 11 клас – англійська мова

3 місце – Назаренко Єлизавета, 7 клас – фізика

3 місце – Рябічева Олена, 8 клас – німецька мова

3 місце – Федотенко Олександра, 7 клас – фізика

3 місце – Черних Марія, 8 клас – фізика

3 місце – Черних Марія, 8 клас – хімія

3 місце – Голівець Анатолій, 6 клас – історія

3 місце – Василенко Леся, 7 клас – історія

3 місце – Гуменюк Іван, 8 клас – історія

3 місце – Назаренко Єлизавета, 7 клас – географія

3 місце – Кучерів Олеся, 9 клас – географія

3 місце – Товкун Дарія, 10 клас – географія

3 місце – Селюкова Вікторія, 9 клас – екологія

3 місце – Невмивана Ірина, 3 місце – екологія

3 місце – Дружина Наталія, 8 клас – біологія

3 місце – Кудрявцева Софія, 8 клас – біологія

3 місце – Черних Марія, 8 клас – біологія

3 місце – Раілко Надія, 9 клас – біологія

3 місце – Таранова Анна, 9 клас – біологія

3 місце – Ясинська Олександра, 9 клас – біологія

3 місце – Георгієвська Анна, 10 клас – біологія

3 місце – Кириченко Катерина, 11 клас – біологія

3 місце – Склянченко Катерина, 11 клас – біологія

3 місце – Шавріна Наталія, 11 клас – біологія

3 місце – Лукач Петро, 7 клас – математика

3 місце – Орлова Єлизавета, 7 клас – математика

3 місце – Назаренко Єлизавета, 7 клас – математика

3 місце – Кудрявцева Софія, 8 клас – математика

3 місце – Черних Марія, 8 клас – математика

3 місце – Рябічева Олена, 8 клас – світова література

3 місце – Черних Марія, 8 клас – світова література

МАН

Районний етап

2010–2011 навчальний рік

1 місце – Рябічева Олена, 8 клас – Математика (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Рябічева Олена, 8 клас – Історія (вчитель Гошко М.Г.)

2 місце – Рябічева Олена, 8 клас – Фізика (вчитель Божко С.О.)

2 місце – Дружина Наталія, 8 клас – Біологія (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Ясинська Олександра, 9 клас – Біологія (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Шевчук Олександр, 9 клас – Біологія (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Бенца Олександр, 11 клас – Історія (вчитель Кириченко О.В.)

____________________________

Переможці Предметних олімпіад

Міський етап – 2009–2010 навчальний рік

1 місце – Яремчук Наталія, 11 кл. – біологія, екологія

2 місце – Бойко Марина, 10 кл. – англійська мова

3 місце – Наумова Даша, 11 кл. – англійська мова

3 місце Слинько Максим, 11 кл. – англійська мова

3 місце Мазур Данило, 11 кл. – англійська мова  

3 місце Костицька Софія, 8 кл. – англійська мова

3 місце Максимов Євгеній, 11 кл. – англійська мова

3 місце Криєвіньш Євген, 11 кл. – біологія, екологія

Районний етап – 2009–2010 навчальний рік

1 місце – Шевчук Олександр, 8 кл. – англійська мова

1 місце – Хіндарангула Лаліт, 8 кл. – англійська мова

1 місце – Костицька Софія, 8 кл. – англійська мова

1 місце – Наумова Даша, 11 кл. – англійська мова

1 місце – Матюніна Дарина, 6 кл. – образотворче мистецтво

1 місце – Давиденко Олексій, 5 кл. – математика

2 місце – Кириченко Катерина, 10 кл. – англійська мова

2 місце – Таранова Ганна, 8 кл. – англійська мова

2 місце – Тетерук Катерина, 8 кл. – англійська мова

2 місце – Стаднік Христина, 8 кл. – англійська мова

2 місце – Малкович Гордій, 8 кл. – англійська мова

2 місце – Максимов Євгеній, 11 кл. – англійська мова

2 місце – Синяк Максим, 11 кл. – англійська мова

2 місце – Лощонова Ганна, 8 кл. – біологія

2 місце – Бойко Марина, 10 кл. – математика

2 місце – Пацьора Богдан, 10 кл. – математика

2 місце – Стадник Денис, 10 кл. – математика

2 місце – Тимченко Павло, 10 кл. – географія

2 місце – Терсіна Ольга, 10 кл. – географія

2 місце – Кучерів Олеся, 8 кл. – географія

2 місце – Кириченко Ірина, 7 кл. – географія

2 місце – Черних Марія, 7 кл. – географія   

2 місце – Бауман Бела, 7 кл. – історія

2 місце – Склянченко Катерина, 10 кл. – біологія

2 місце – Шавріна Наталія, 10 кл. – біологія

3 місце – Костицька Софія, 8 кл. – зарубіжна література

3 місце – Костицька Софія, 8 кл. – українська мова

3 місце – Гергієвська Анна, 9 кл. – біологія

3 місце – Кириченко Катерина, 10 кл. – біологія

3 місце – Ніколаєва Ірина, 10 кл. – біологія

3 місце – Тимченко Павло, 10 кл. – біологія

3 місце – Криєвіньш Євген, 11 кл. – біологія

3 місце – Терсіна Ольга, 11 кл. – біологія

3 місце – Охрімчук Антон, 11 кл. – право          

3 місце – Кириченко Катерина, 10 кл. – українська мова

3 місце – Терсіна Ольга, 11 кл. – українська мова

3 місце – Охрімчук Ганна, 10 кл. – фізика

3 місце – Фільварова Наталія, 9 кл. – фізика

3 місце – Кириченко Катерина, 10 кл – фізика

3 місце – Яковлева Софія, 10 кл. – англійська мова

3 місце – Бойко Марина, 10 кл. – англійська мова

3 місце – Шавріна Наталія, 10 кл. – англійська мова

3 місце – Шевчук Дмитро, 10 кл. – англійська мова

3 місце – Бабко Валерія, 10 кл. – англійська мова

3 місце – Копицяк Ольга, 8 кл. – англійська мова

3 місце – Георгієвська Анна, 9 кл. – англійська мова

3 місце – Тавкач Катерина, 9 кл. – англійська мова

3 місце – Фільварова Наталія, 9 кл. – англійська мова

3 місце – Слинько Максим, 11 кл. – англійська мова

3 місце – Мазур Данило, 11 кл. – англійська мова

3 місце – Ігнатьєва Марія, 6 кл. – образотворче мистецтво

3 місце – Бауман Бела, 7 кл. – біологія

3 місце – Костицька Софія, 8 кл. – біологія

3 місце – Черних Марія, 7 кл. – біологія

3 місце – Костицька Софія, 8 кл. – математика

3 місце – Слинько Максим, 11 кл. – математика

3 місце – Бойко Марина, 10 кл. – географія

3 місце – Хмельницька Христина, 9 кл. – географія

3 місце – Назаренко Євгенія, 6 кл. – історія

3 місце – Василенко Леся, 6 кл. – історія

3 місце – Костицька Софія, 8 кл. – історія

3 місце – Тихович Тетяна, 9 кл. – історія

3 місце – Шавріна Наталія, 10 кл. – історія

3 місце – Терсіна Ольга, 11 кл. – історія

3 місце – Матяшова Марія, 11 кл. – історія

Конкурс МАН (біологія)

Районий етап – 2009–2010 навчальний рік

1 місце – Лощонова Ганна, 8 кл.

1 місце – Шевчук Олександр, 8 кл.

3 місце – Костицька Соіфя, 8 кл.

3 місце – Селюкова Анастасія, 8 кл.

3 місце – Селюкова Вікторія, 8 кл.

Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

Районний етап 20092010 навчальний рік

1 місце – Ткачова Є., 3 кл.

2 місце – Гордовська Н., 3 кл.

2 місце – Погорілець К., 4 кл.

3 місце – Аксімова С., 3 кл.

3 місце – Лозинська С., 3 кл.

3 місце – Ландвитович А., 4 кл.

Учасники та переможці міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"

Всього – 232 учні!

____________________________

Переможці Предметних олімпіад

Міський етап – 2008–2009 навчальний рік

1 місце – Мойсеєнко Антон, 11 кл. – англійська мова

2 місце – Бойко Марина, 9 кл. – англійська мова

2 місце – Кириченко Катерна, 9 кл. – англійська мова

2 місце – Мазур Данило, 10 кл. – англійська мова

2 місце – Максимов Евгеній, 10 кл. – англійська мова

2 місце – Слинько Максим, 10 кл. – англійська мова

2 місце – Хілінський Петро, 11 кл. – англійська мова

2 місце – Хіндурангала Шаліка, 10 кл. – англійська мова

3 місце – Кириченко Катерина, 9 кл. – біологія, екологія

3 місце – Яремчук Наталія, 10 кл. – біологія, екологія

3 місце – Бабко Валерія, 9 кл. – англійська мова

Районний етап – 2008–2009 навчальний рік

1 місце – Хілінський Петро, 11 кл. – фізика (50 балів з 50 – унікальний результат!)

1 місце – Шавріна Наталія, 9 кл. – фізика (з великим відривом!)

1 місце – Погорілець Катерина, 3 кл. – математика

1 місце – Шевчук Олександр, 7 кл. – англійська мова

1 місце – Бабко Валерія, 9 кл. – англійська мова

1 місце – Бауман Белла, 6 кл. – англійська мова

1 місце – Джус Марія, 6 кл. – англійська мова

1 місце – Костицька Софія, 7 кл. – англійська мова

1 місце – Фільварова Наталя, 8 кл. – англійська мова

1 місце – Хіндурангала Лаліт, 7 кл. – англійська мова

1 місце – Хіндурангала Шаліка, 10 кл. – англійська мова

2 місце – Бойко Марина, 9 кл. – англійська мова

2 місце – Задкова Катерина, 10 кл. – англійська мова

2 місце – Іщенко Ігор, 10 кл. – англійська мова

2 місце – Копицяк Ольга, 7 кл. – англійська мова

2 місце – Тетерук Катерина, 7 кл. – англійська мова

2 місце – Кириченко Катерина, 9 кл. – фізика

2 місце – Криєвіньш Євгеній, 10 кл. – фізика

2 місце – Мазур Данило, 10 кл. – фізика

2 місце – Слинько Максим, 10 кл. – фізика

2 місце – Костицька Софія, 7 кл. – математика

2 місце – Костицька Софія, 7 кл. – географія

2 місце – Терсіна Ольга, 10 кл. – географія

2 місце – Тимченко Павло, 9 кл. – біологія

3 місце – Задкова Катерина, 10 кл. – фізика

3 місце – Охрімчук Ганна, 8 кл. – фізика

3 місце – Фільварова Наталя, 8 кл. – фізика

3 місце – Шматько Ганна, 9 кл. – фіика

3 місце – Терсіна Ольга, 10 кл. – хімія

3 місце – Батнічук Ольга, 11 кл. – історія

3 місце – Жижко Ольга, 10 кл. – історія

3 місце – Лисицька Дарина, 10 кл. – історія

3 місце – Матяшова Марія, 10 кл. – історія

3 місце – Терсіна Ольга, 10 кл. – історія

3 місце – Яремків Мирослава, 11 кл. – історія

3 місце – Костюк Євгеній, 6 кл. – математика

3 місце – Крамаренко Юлія, 4 кл. – математика

3 місце – Голівець Анатолій, 4 кл. – математика

3 місце – Кудрявцева Софія, 6 кл. – математика

3 місце – Хілінський Петро, 11 кл. – математика

3 місце – Джус Марія, 6 кл. – образотворче мистецтво

3 місце – Кириченко Катерина, 9 кл. – біологія

3 місце – Криєвіньш Євгеній, 10 кл. – біологія

3 місце – Лощонова Анна, 7 кл. – біологія

3 місце – Пацьора Богдан, 9 кл. – біологія

3 місце – Слинько Максим, 10 кл. – біологія

3 місце – Терсіна Ольга, 10 кл. – біологія

3 місце – Яремчук Наталія, 10 кл. – екологія

3 місце – Стрежнєва, 6 кл. – природознавство

3 місце – Кириченко Катерина, 9 кл. – зарубіжна література

3 місце – Мазур Данило, 10 кл. – англійська мова

3 місце – Максимов Євгеній, 10 кл. – англійська мова

3 місце – Самарцев Олександр, 9 кл. – англійська мова

3 місце – Таранова Анна, 7 кл. – англійська мова

3 місце – Хілінський Петро, 11 кл. – англійська мова

Володар Золотої медалі міжнародного конкурсу учнівських дослідницьких робіт
у Пекіні

Золота медаль – Яремків Наталія, 10 кл. – біологія, медицина

Конкурс знавців Української мови ім. П. Яцика

Районний етап – 2008–2009 навчальний рік

1 місце – Голівець Анатолій, 4 кл.

2 місце – Александрова Любов, 3 кл.

2 місце – Давиденко Олексій, 4 кл.

2 місце – Полєнова Валентина, 3 кл.

3 місце – Дергун Віолетта, 3 кл.

3 місце – Манжура Анна, 4 кл.

3 місце – Погорілець Катерина, 3 кл.

____________________________

Переможці Предметних олімпіад

Міський етап – 2007–2008 навчальний рік

1 місце – Баган Олександр, 7 кл. – математика

1 місце – Залізняк Валерія, 11 кл. – англійська мова

2 місце – Залізняк Валерія, 11 кл. – біологія - екологія

2 місце – Архипов Антон, 8 кл. – хімія

2 місце – Максимов Евгеній, 9 кл. – англійська мова

2 місце – Мойсеєнко Антон, 10 кл. – англійська мова

2 місце – Хіндурангала Шаліка, 9 кл. – аннглійська мова

2 місце – Чумак Анастасія, 11 кл. – англійська мова

3 місце – Криєвіньш Євгеній, 9 кл. – фізика

3 місце – Пацьора Богдан, 8 кл. - математика

3 місце – Лисицька Дарина, 9 кл. – біологія, екологія

3 місце – Криєвіньш Євгеній, 9 кл. – біологія, екологія

3 місце – Мазур Данило, 9 кл. – англійська мова

3 місце – Мамула Тетяна, 11 кл. – англійська мова

3 місце – Потапенко Олександра, 11 кл. – англійська мова

3 місце – Слинько Максим, 9 кл. – англійська мова

Районний етап 2007–2008 навчальний рік

1 місце – Хілінський Петро, 10 кл. – фізика

1 місце – Архипов Антон, 8 кл. – біологія

1 місце – Архипов Антон, 8 кл. – хімія

1 місце – Воліна Марія, 11 кл. – історія 

1 місце – Кудрявцева Софія, 4 кл. – математика

1 місце – Максимов Евгеній, 9 кл. – англійська мова

1 місце – Мамула Тетяна, 11 кл. – англійська мова

1 місце – Потапенко Олександра, 11 кл. – англійська мова

1 місце – Хіндурангала Шаліка, 9 кл. – англійська мова

1 місце – Чумак Анастасія, 11 кл. – англійська мова

1 місце – Швець Мар’яна, 10 кл. – англійська мова

2 місце – Пацьора Богдан, 8 кл. – математика

2 місце – Кириченко Катерина, 8 кл. – фізика

2 місце – Криєвіньш Євгеній, 9 кл. – фізика

2 місце – Слинько Максим, 9 кл. – фізика

2 місце – Шавріна Наталія, 8 кл. – фізика

2 місце – Криєвіньш Євгеній, 9 кл. – хімія

2 місце – Залізняк Валерія, 11 кл. – біологія

2 місце – Лисицька Дарина, 9 кл. – біологія

2 місце – Мазур Данило, 9 кл. – англійська мова

2 місце – Бойко Марина, 8 кл. – англійська мова

2 місце – Гутовська Стефанія, 10 кл. – історія

2 місце – Залізняк Валерія, 11 кл. – історія

2 місце – Мамула Тетяна, 10 кл. – історія 

2 місце – Самарцева Даяна, 9 кл. – історія

2 місце – Бичкова Анастасія, 9 кл. – історія

2 місце – Терсіна Ольга, 9 кл. – історія

2 місце – Фатікова Марія, 10 кл. – історія

2 місце – Петік Микита, 7 кл. – Web дизайн

2 місце – Хілінський Петро, 10 кл. – географія

3 місце – Мазур Данило, 9 кл. – фізика

3 місце – Архипов Антон, 8 кл. – фізика

3 місце – Мамула Тетяна, 11 кл. – фізика

3 місце – Задкова Катерина, 9 кл. – фізика

3 місце – Залізняк Валерія, 11 кл. – математика

3 місце – Бойко Марина, 8 кл. – математика

3 місце – Забулонська Катерина, 8 кл. – математика

3 місце – Калашнік Анастасія, 4 кл. – математика

3 місце – Матвєєнко Василь, 3 кл. – математика

3 місце – Сєлюкова Вікторія, 6 кл. – математика

3 місце – Фільварова Наталя, 7 кл. – математика

3 місце – Куля Богдана, 7 кл. – математика

3 місце – Хілінський Петро, 10 кл. - математика

3 місце – Залізняк Валерія, 11 кл. – українська мова

3 місце – Гончар Олександра, 7 кл. – образотворче мистецтво

3 місце – Охрімчук Ганна, 7 кл. – образотворче мистецтво

3 місце – Попова Ольга, 7 кл. – образотворче мистецтво

3 місце – Фільварова Наталія, 7 кл. – образотворче мистецтво

3 місце – Кисельов Микита, 7 кл. – географія

3 місце – Склянченко Катерина, 8 кл. – географія

3 місце – Коваленко Олексій, 10 кл. – історія

3 місце – Корженєвська Мрія, 10 кл. – історія

3 місце – Крамаренко Віталій, 11 кл. – історія

3 місце – Матяшова Марія, 9 кл. – історія

3 місце – Миколенко Мар’яна, 11 кл. – історія

3 місце – Мамула Тетяна, 11 кл. – історія

3 місце – Криєвіньш Євгеній, 9 кл. – історія

3 місце – Губська Наталія, 9 кл. – історія

3 місце – Жижко Ольга, 9 кл. – історія

3 місце – Бойчевський Сергій, 9 кл. – історія

3 місце – Волянська Юлія, 10 кл. – історія

3 місце – Сорока Ірина, 11 кл. – історія

3 місце – Стріхар Ілля, 11 кл. – історія

3 місце – Труш Валерія, 10 кл. – історія

3 місце – Фатікова Мароія, 11 кл. – історія

3 місце – Хіндурангала Шаліка, 9 кл. – історія

3 місце – Харько Олександр, 11 кл. – історія

3 місце – Чумак Анастасія, 10 кл. – історія

3 місце – Швець Мр’яна, 10 кл. – історія

3 місце – Ющенко Ольга, 11 кл. – історія

3 місце – Губська Наталія, 9 кл. – правознавство

3 місце – Кириченко Катерна, 8 кл. – англійська мова

3 місце – Сидорко Ганна, 9 кл. – англійська мова

3 місце – Задкова Катерина, 9 кл. – англійська мова

3 місце – Мазуріка Всеволод, 9 кл. – англійська мова

3 місце – Макаров Владислав, 8 кл. – англійська мова

3 місце – Мироненко Єгор, 10 кл. – англійська мова

3 місце – Назаренко Ольга, 10 кл. – англійська мова

3 місце – Самарцев Олександр, 8 кл. – англійська мова

3 місце – Слинько Максим, 9 кл. – англійська мова

3 місце – Турло Ганна, 10 кл. – англійська мова

3 місце – Шевчук Марія, 10 кл. – англійська мова

3 місце – Мамула Тетяна, 11 кл. – біологія

3 місце – Фатікова Марія, 11 кл. – біологія

Конкурс знавців Української мови ім. П. Яцика

Районний етап  – 2007–2008 навчальний рік

1 місце – Батман Белла, 4 кл.

1 місце – Соловйова Наталія, 3кл.

2 місце – Джус Марія, 4 кл.

2 місце – Плєшівцева анастасія, 4 кл.

3 місце – Антипова Тетяна, 4 кл.

Всеукраїнська Web Олімпіада – 2007–2008 н.р.

переможці і лауреати

89 балів – Богомаз Юрій, 10 кл.

96 балів – Візгін Антон, 9 кл.

67 балів – Гутовська Стефанія, 9 кл

53 бали – Долголенко Марія, 9 кл.

96 балів – Іванюк Богдан, 9 кл.

Назаренко Ольга, 10 кл.

Мамула Тетяна, 11 кл.

Жуков Сергій, 9 кл.

Друзь Ганна, 9 кл.

Стадник Денис, 8 кл.

Стадник Юлія, 10 кл.

Хіндурангала Шаліка, 9 кл.

Переможці Міських Олімпіад і МАН (III етап) і Всеукраїнських (IV етап) по СШ № 155

Міський етап – 2007 рік

1 місце – Баган О., 7 кл. – математика

3 місце – Криєвіньш Є., 8 кл. – фізика

3 місце – Криєвіньш Є., 8 кл. – хімія

3 місце – Петік Я., 9 кл. – біологія

3 місце – Шевчук М., 9 кл. – англійська мова

2 місце – Моисеєнко А., 9 кл. – англійська мова

2 місце – Залізняк В., 10 кл. – біологія

1 місце – Залізняк В., 10 кл. – англійська мова

2 місце – Швець М., 10 кл. – англійська мова

2 місце – Чумак А., 10 кл. – англійська мова

3 місце – Потапенко О., 10 кл. – англійська мова

2 місце – Мамула Т., 10 кл. – англійська мова

3 місце – Воліна М., 11 кл. – англійська мова

3 місце – Волох Х., 11 кл. – англійська мова

1 місце – Зоря О., 11 кл. – англійська мова

3 місце – Ільченко В., 11 кл. – англійська мова

2 місце – Крамаренко А., 11 кл. – англійська мова

3 місце – Ларченко А., 11 кл. – англійська мова

3 місце – Постіженко В., 11 кл. – англійська мова

3 місце – Стріхар І., 11 кл. – англійська мова

2 місце – Харько О., 11 кл. – англійська мова

Всеукраїнський етап – 2007 рік

2 місце – Зоря О., 11 кл. – англійська мова

2 місце – Залізняк В., 10 кл. – англійська мова

Перемоги учнів спеціалізованої школи №155 в Олімпіадах, МАН, конкурсах.

БІОЛОГІЯ, ЕКОЛОГІЯ

Міська Олімпіада (біологія, екологія) – 2006 рік

2 місце – Шевнюк П., 8-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

2 місце – Фармагей А., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Стріхар І., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Залізняк В., 9-Б кл. (вчитель Лахтурова О.В.)

3 місце – Карпова І., 11-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Міська МАН (біологія, екологія, медицина) – 2006 рік

2 місце – Педченко Н., 9-Б кл. (вчитель Лахтурова О.В.)

3 місце – Фармагей А., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Грамота – Турло Г., 8-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Грамота – Шевчук М., 8-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Грамота – Петік Я., 8-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Міський Конкурс Молодих дослідників Української Єкологічної Академії Наук – 2006 рік

2 місце – Фармагей А., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В. )

Районна Олімпіада (біологія, екологія) – 2006 рік

1 місце – Хиль К., 11-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

2 місце – Карпова І., 11-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Ковальова Г., 8-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Харько О., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

2 місце – Залізняк В., 9-Б кл. (вчитель Лахтурова О.В.)

2 місце – Криєвіньш Є., 7-А кл. (вчитель Лахтурова О.В.)

1 місце – Турло Г., 8-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

1 місце – Шевнюк П., 8-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

1 місце – Губська Н., 8-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Фармагей А., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Стріхар І., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Районий Конкурс МАН (біологія, екологія, медицина) – 2006 рік

1 місце – Петік Я., 8-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

1 місце – Друзь Г., 8-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

1 місце – Турло Г., 8-Б кл. (вчители Чернобровкіна Л.В., Лахтурова О.В.)

2 місце – Шевнюк П., 8-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

2 місце – Шевчук М., 8-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

1 місце – Педченко Н., 9-Б кл. (вчитель Лахтурова О.В.)

1 місце – Олексієнко Т., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

1 місце – Стріхар І., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

2 місце – Фармагей А., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

2 місце – Ільченко В., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Всеукраїнська Олімпіада (біологія, екологія) 2005 рік

3 місце – Мазур О., 11-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Міська Олімпіада (біологія, екологія) 2005 рік

2 місце – Мазур О., 11-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Карпова І., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Міська МАН (біологія, екологія, медицина) 2005 рік

 3 місце – Стріхар І., 9-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Ставінська А., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

2 місце – Фармегей А., 9-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Районна Олімпіада (біологія, екологія) 2005 рік

1 місце – Турло Г., 7-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

1 місце – Стріхар І., 9-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Залізняк В., 8-Б кл. (вчитель Лахтурова О.В.)

1 місце – Воліна М., 9-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Куля Д., 9-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Харько О., 9-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

2 місце – Карпова І., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

2 місце – Мазур О., 11-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Районна МАН (біологія, екологія, медицина) 2005 рік

3 місце – Турло Г., 7-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

1 місце – Волох Х., 9-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

2 місце – Стріхар І., 9-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

2 місце – Фармагей А., 9-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

2 місце – Ільченко В., 9-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

2 місце – Чабанович М., 8-Б кл. (вчитель Лахтурова О.В.)

3 місце – Дихлін А., 8-А кл. (вчитель Лахтурова О.В.)

2 місце – Ставінська А., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Районний Конкурс "Екологічна ніша людства – Земля" 2005 рік

1 місце – Стріхар І., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

1 місце – Фармагей А., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

1 місце – Турло Г., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Міжнародна Олімпіада з біології (Австралія) 2004 рік

Золота медаль – Болдовський   В., 11-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Всеукраїнська Олімпіада (біологія, екологія) 2004 рік

1 місце – Болдовський В., 11-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Мазур О., 10-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Міська Олімпіада (біологія, екологія) 2004 рік

1 місце – Болдовський В., 11-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

1 місце – Мазур О., 10-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Карпова І., 9-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Воліна М., 8-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Міська МАН (біологія, екологія, медицина) 2004 рік

3 місце – Ставінська А., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Районна Олімпіада (біологія, екологія) 2004 рік

1 місце – Стріхар І., 8-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

1 місце – Гандзюра А., 10-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Воліна М., 8-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

2 місце – Куля Д., 8-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

1 місце – Карпова І., 9-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Хиль К., 9-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

2 місце – Мазур О., 10-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

1 місце – Болдовський В., 11-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

3 місце – Інмакова З., 11-Б кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Района МАН (біологія, екологія, медицина) 2004 рік

1 місце – Ставінська А., 9-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

1 місце – Стріхар І., 8-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

Районний Конкурс "Екологічна ніша людства – Земля" 2004 рік

1 місце – Стріхар І., 8-А кл. (вчитель Чернобровкіна Л.В.)

____________________________

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

Районна МАН (українська мова і література) – 2006 рік 

1 місце – Шевчук М., 8-Б кл. (вчитель Сафарова Г.М.)

3 місце – Шевченко М., 9-А кл. (вчитель Сидякова І.І.)

Районна Олімпіада (українська мова і література) – 2006 рік

3 місце – Куля Д., 10-Б кл. (вчитель Заславська Л.П.)

3 місце – Березовська Т., 11-А кл. (вчитель Сафарова Г.М.)

Конкурс ім. П. Яцика (українська мова і література) – 2005 рік 

1 місце – Хілінський П., 8-А кл. (вчитель Сафарова Г.М.)

2 місце – Карпова І., 10-А кл. (вчитель Сафарова Г.М.)

3 місце – Фільваркова Наталія, 5-А кл. (вчитель Ігнатюк Н.)

3 місце – Смільський Антон, 5-А кл. (вчитель Ігнатюк Н.)

3 місце – Кириченко Катерина, 6-А кл. (вчитель Кульпач Р.)

Міська Олімпіада (українська мова і література) – 2005 рік 

3 місце – Куля Д., 9-Б кл. (вчитель Заславська Л.П.)

Районна Олімпіада (українська мова і література) – 2005 рік 

3 місце – Куля Д., 8-Б кл. (вчитель Заславська Л.П.)

3 місце – Стріхар І.,8-А кл. (вчитель Заславська Л.П.)

Районна Олімпіада (українська мова і література) – 2004 рік 

3 місце – Карпова І., 10-А кл.

3 місце – Березовська Т.,11-А кл.

____________________________

ХІМІЯ

Районна Олімпіада (хімія) – 2006 рік

3 місце – Шевчук М., 8-Б кл. (вчитель Остапова Н.П.)

3 місце – Синіцін О., 10-А кл. (вчитель Остапова Н.П.)

Районна Олімпіада (хімія) – 2005 рік

2 місце – Синіцін О., 9-А кл. (вчитель Остапова Н.П.)

3 місце – Куля Д., 9-Б кл. (вчитель Остапова Н.П.)

1 місце – Мамула Т., 8-Б кл. (вчитель Остапова Н.П.)

3 місце – Залізняк В., 8-Б кл. (вчитель Остапова Н.П.)

Міська Олімпіада (хімія) – 2004 рік

2 місце – Болдовський В., 11-А кл. (вчитель Остапова Н.П.)

Районна Олімпіада (хімія) – 2004 рік

3 місце – Куля Д., 8-Б кл. (вчитель Остапова Н.П.)

2 місце – Синіцін О., 8-А кл. (вчитель Остапова Н.П.)

3 місце – Березовська Т., 9-А кл. (вчитель Остапова Н.П.)

3 місце – Хиль К., 9-Б кл. (вчитель Остапова Н.П.)

1 місце – Болдовський В., 11-А кл. (вчитель Остапова Н.П.)

____________________________

ФІЗИКА

Районна Олімпіада ( фізика ) – 2006 рік

1 місце – Мазур Д., 7-Б кл. (вчитель Панасюк О.В.)

2 місце – Іщенко І., 7-А кл. (вчитель Панасюк О.В.)

2 місце – Криєвінєш Є., 7-А кл. (вчитель Панасюк О.В.)

3 місце – Задкова К., 7-Б кл. (вчитель Панасюк О.В.)

3 місце – Хілінський П., 8-А кл. (вчитель Панасюк О.В.)

3 місце – Дячук М., 8-Б кл. (вчитель Панасюк О.В.)

3 місце – Мамула Т., 9-Б кл. (вчитель Панасюк О.В.)

3 місце – Карпова І., 11-А кл. (вчитель Панасюк О.В.)

Районна Олімпіада (фізика) – 2005 рік

1 місце – Хілінський П., 7-А кл. (вчитель Панасюк О.В.)

2 місце – Садковський А., 7-Б кл. (вчитель Панасюк О.В.)

3 місце – Солошенко О., 7-А кл. (вчитель Панасюк О.В.)

1 місце – Мамула Т., 8-Б кл. (вчитель Панасюк О.В.)

2 місце – Постіженко В., 9-Б кл. (вчитель Панасюк О.В.)

3 місце – Карпова І., 10-А кл. (вчитель Панасюк О.В.)

Районна Олімпіада (фізика) – 2004 рік

1 місце – Швець М., 7-Б кл. (вчитель Панасюк О.В.)

1 місце – Воліна М., 8-Б кл. (вчитель Панасюк О.В.)

3 місце – Ізварін А., 8-А кл. (вчитель Панасюк О.В.)

2 місце – Куля Д., 8-Б кл. (вчитель Панасюк О.В.)

1 місце – Березовська Т., 9-А кл. (вчитель Панасюк О.В.)

1 місце – Карпова І., 9-А кл. (вчитель Панасюк О.В.)

1 місце – Мелещук С., 9-А кл. (вчитель Панасюк О.В.)

____________________________

МАТЕМАТИКА

Міська Олімпіада (математика) – 2006 рік

2 місце – Баган О., 6-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

Районна Олімпіада (математика) – 2006 рік

1 місце – Баган О., 6-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Хілінський П., 8-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Бойко М., 6-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Пацьора Б., 6-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Шевчук Д., 6-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Криєвіньш Є., 7-А кл. (вчитель Пшенична В.О.)

2 місце – Солошенко О., 8-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

3 місце – Стадник Д., 7-А кл. (вчитель Пшенична В.О.)

3 місце – Куля Д., 10-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

3 місце – Лахно О., 10-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

3 місце – Дмитренко О., 11-Б кл. (вчитель Білоконь Н.Л.)

Всеукраїнський конкурс науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Міський етап (математика) – 2006 рік

3 місце – Кул я Д., 10-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

3 місце – Лахно О., 10-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

Районний етап (математика) – 2006 рік

1 місце – Баган О., 6-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Бойко М., 6-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Шевчук Д., 6-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Турло Г., 8-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Шевчук М., 8-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Куля Д., 10-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Куля Б., 5-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Хілінський П., 8-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Кириченко К., 6-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Лахно О., 10-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

3 місце – Солошенко О., 8-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

3 місце – Мойсеєнко А., 8-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру-2006"

1 місце – Пацьора Б., 6-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Баган О., 6-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Бойко М., 6-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Шавріна Н., 6-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Мазур Д., 7-Б кл. (вчитель Пшенична В.О.)

1 місце – Охрімчук А., 7-А кл. (вчитель Пшенична В.О.)

1 місце – Солощенко О., 8-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Кур’янінова М., 8-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Матяш П., 8-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Батнічук О., 8-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Фатікова М., 9-Б кл. (вчитель Білоконь Н.Л.)

1 місце – Залізняк В., 9-Б кл. (вчитель Білоконь Н.Л.)

1 місце – Постіженко В., 10-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Сиропятов І., 10-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Дмитренко О., 11-Б кл. (вчитель Білоконь Н.Л.)

1 місце – Муженко Я., 11-Б кл. (вчитель Білоконь Н.Л.)

2 місце – Баранов М., 2-Б кл. ( Черниш Т.М.)

2 місце – Дружина Н., 3-А кл. (вчитель Черниш Т.М.)

2 місце – Кудрявцева С., 3-А кл. (вчитель Кулик Л.В.)

2 місце – Копильчук Д., 3-А кл. (вчитель Кулик Л.В.)

2 місце – Плєшівцева А., 3-А кл. (вчитель Кулик Л.В.)

2 місце – Ячник О., 3-А кл. (вчитель Кулик Л.В.)

2 місце – Горлов Д., 3-Б кл. (вчитель Шкляревська М.В.)

2 місце – Івз Д., 3-Б кл. (вчитель Шкляревська М.В.)

2 місце – Джус І., 3-Б кл. (вчитель Шкляревська М.В.)

2 місце – Кириченко І., 3-Б кл. (вчитель Шкляревська М.В.)

2 місце – Стрижнєва К., 3-Б кл. (вчитель Шкляревська М.В.)

2 місце – Антіпова Т., 3-Б кл. (вчитель Шкляревська М.В.)

2 місце – Сінчугова В., 3-Б кл. (вчитель Шкляревська М.В.)

2 місце – Костицька С., 4-Б кл. (вчитель Левченко Н.М.)

2 місце – Сєлюкова А., 4-Б кл. (вчитель Левченко Н.М.)

2 місце – Сєлюкова В., 4-Б кл. (вчитель Левченко Н.М.)

2 місце – Бородіна О., 4-Б кл. (вчитель Левченко Н.М.)

2 місце – Бондаренко Г., 4-Б кл. (вчитель Левченко Н.М.)

2 місце – Даниленко О., 4-Б кл. (вчитель Левченко Н.М.)

2 місце – Кучерів О., 4-Б кл. (вчитель Левченко Н.М.)

2 місце – Кушковська М., 4-Б кл. (вчитель Левченко Н.М.)

2 місце – Стадник К., 4-Б кл. (вчитель Левченко Н.М.)

2 місце – Таранова А., 4-Б кл. (вчитель Левченко Н.М.)

2 місце – Лахтурова Л., 4-А кл. (вчитель Федяєва Я.В.)

2 місце – Нестеров О., 5 кл. (вчитель Іванова С.О.)

2 місце – Охрімчук Г., 5 кл. (вчитель Іванова С.О.)

2 місце – Тихович Т., 5 кл. (вчитель Іванова С.О.)

2 місце – Фільварова Н., 5 кл. (вчитель Іванова С.О.)

2 місце – Устінова Д., 5 кл. (вчитель Іванова С.О.)

2 місце – Ніколін А., 5 кл. (вчитель Іванова С.О.)

2 місце – Архипов А., 6-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Волкова А., 6-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Шевчук Д., 6-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Кириченко К., 6-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Макаров В., 6-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Федорець О., 6-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Ганицький Д., 6-А кл. (вчитель Бойк о С.М.)

2 місце – Шматько А., 6-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Бабко В., 6-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Борисенко В., 6-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Тимченко П., 6-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Байдик В., 7-Б кл. (вчитель Пшенична В.О.)

2 місце – Слинько М., 7-Б кл. (вчитель Пшенична В.О.)

2 місце – Стадник Д., 7-Б кл. (вчитель Пшенична В.О.)

2 місце – Гутовська С., 8-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Петік Я., 8-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Самарцева Д., 8-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Мойсеєнко А., 8-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Корженєвська М., 8-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Яремків М., 8-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Гонта М., 8-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Губська Н., 8-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Шевчук М., 8-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Дамащенко М., 9 кл. (вчитель Білоконь Н.Л.)

2 місце – Новосад В., 9 кл. (вчитель Білоконь Н.Л.)

2 місце – Куля Д., 10-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Невмиваний О., 10-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Лахно О., 10-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Данилов Д., 10-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Горлова М., 10-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Мельник М., 10-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Хрущ С., 11-А кл. (вчитель Білоконь Н.Л.)

Математичний конкурс "Золотий ключик" – 2006 рік

1 місце – Баган О., 6-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Кириченко К., 6-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Пацьора Б., 6-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Губська Н., 8-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

Районна Олімпіада (математика) – 2005 рік

2 місце – Бойко М., 5-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Слинько М., 6-Б кл. (вчитель Пшенична В.О.)

2 місце – Хілінський П., 7-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Залізняк В., 8-Б кл. (вчитель Білоконь Н.Л.)

2 місце – Карпова О., 10-А кл. (вчитель Білоконь Н.Л.)

2 місце – Мелещук С., 10-А кл. (вчитель Білоконь Н.Л.)

3 місце – Баган О., 5-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

3 місце – Пацьора Б., 5-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

3 місце – Мазур Д., 6-Б кл. (вчитель Пшенична В.О.)

3 місце – Задкова К., 6-Б кл. (вчитель Пшенична В.О.)

3 місце – Стадник Д., 6-А кл. (вчитель Пшенична В.О.)

3 місце – Батнічук О., 7-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

3 місце – Мойсеєнко А., 7-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

3 місце – Шевченко І., 11-А кл. (вчитель Пшенична В.О.)

Міський етап МАН (математика) – 2005 рік

2 місце – Куля Д., 9-Б кл. (вчитель Бойко С.М. )

Районний етап МАН (математика) – 2005 рік

2 місце – Куля Д., 9-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Воліна М., 9-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру 2005"

1 місце – Бондаренко Г., 3-Б кл. (вчитель Левченво Н.М.)

1 місце – Костицька С., 3-Б кл. (вчитель Левченво Н.М.)

1 місце – Бойко М., 5-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Пацьора Б., 5-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Хілінський П., 7-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Кудрявцева С., 2-А кл. (вчитель Кулик Л.В.)

2 місце – Невмиваний О., 9-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Бородіна О., 3-Б кл. (вчитель Левченко Н.М.)

2 місце – Лощонова А., 3-Б кл. (вчитель Левченко Н.М.)

2 місце – Макаров В., 5-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Склянченко К., 5-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Шавріна Н., 5-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Архіпов А., 5-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Баган О., 5-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Матяш П., 7-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Шевчук Д., 5-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Постіженко В., 9-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

Математичний конкурс "Золотий ключик" – 2005 рік

1 місце – Баган О., 5-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Бойко М., 5-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

Міська Олімпіада (математика) – 2004 рік

3 місце – Усенко А., 7-А кл. (вчитель Приймаченко Н.П.)

Районна Олімпіада (математика) – 2004 рік

1 місце – Карпова І., 9-Б кл. (вчитель Білокрнь Н.Л.)

1 місце – Мазур О., 10-Б кл. (вчитель Пшенична В.О.)

1 місце – Болдовський В., 11-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Хілінський П., 6-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

2 місце – Залізняк В., 7-Б кл. (вчитель Приймаченко Н.П.)

2 місце – Усенко А., 7-А кл. (вчитель Приймаченко Н.П.)

2 місце – Бойко Г., 11-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

3 місце – Солошенко О., 6-А кл. (вчитель Бойко С.М.)

3 місце – Лахно О., 8-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

3 місце – Марчак Т., 9-А кл. (вчитель Білокрнь Н.Л.)

Районний етап МАН (математика) – 2004 рік

1 місце – Куля Д., 8-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Лахно О., 8-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

1 місце – Постіженко В., 8-Б кл. (вчитель Бойко С.М.)

____________________________

ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА

Районна Олімпіада (зарубіжна література) – 2006   рік

3 місце – Парунова К., 11-А кл. (вчитель Гронська Т.В.)

3 місце – Горська К., 11-А кл. (вчитель Гронська Т.В.)

3 місце – Муржа   О., 9-Б кл. (вчитель Гронська Т.В.)

Районна Олімпіада (зарубіжна література) – 2004   рік

3 місце – Гончар І., 8-А кл. (вчитель Аровіна Ю.О.)

3 місце – Олексієнко Т., 8-А кл. (вчитель Аровіна Ю.О.)

3 місце – Березовська Т., 9-А кл. (вчитель Аровіна Ю.О.)

____________________________

ГЕОГРАФІЯ

Міська Олімпіада (географія) – 2006 рік

3 місце – Солошенко О., 8-А кл. (вчитель Лахтурова О.В.)

3 місце – Олексієнко Т., 10-А кл. (вчитель Лахтурова О.В.)

Районна Олімпіада (географія) – 2006 рік

3 місце – Солошенко О., 8-А кл. (вчитель Лахтурова О.В.)

3 місце – Олексієнко Т., 8-А кл. (вчитель Лахтурова О.В.)

Міська Олімпіада (географія) – 2005 рік

3 місце – Харько О., 9-А кл. (вчитель Лахтурова О.В.)

Районна Олімпіада (географія) – 2005 рік

2 місце – Харько О., 9-А кл. (вчитель Лахтурова О.В.)

____________________________

ПРАВОЗНАВСТВО

Районна Олімпіада (правознавство) – 2006 рік

3 місце – Клименко О., 9-Б кл. (вчитель Шевченко О.Л.)

Районна   Олімпіада (правознавство) – 2005 рік

3 місце – Березовська Т., 10-А кл. (вчитель Салій П.І.)

Міська Олімпіада (правознавство) – 2004 рік

3 місце – Березовська Т., 9-А кл. (вчитель Салій П.І.)

Районна   Олімпіада (правознавство) – 2004 рік

1 місце – Березовська Т., 9-А кл. (вчитель Салій П.І.)

3 місце – Муженко Я., 9-Б кл. (вчитель Салій П.І.)

3 місце – Карпова І., 9-А кл. (вчитель Салій П.І.)

2 місце – Лень І., 10-Б кл. (вчитель Салій П.І.)

3 місце – Спасіченко Н., 11-Б кл. (вчитель Салій П.І.)

____________________________

ІСТОРІЯ

Районна Олімпіада (історія) – 2004 рік

1 місце – Воліна М., 8-Б кл. (вчитель Салій П.І.)

2 місце – Лахно О., 8-Б кл. (вчитель Салій П.І.)

2 місце – Березовська Т., 9-А кл. (вчитель Кириченко О.В.)

2 місце – Карпова І., 9-А кл. (вчитель Кириченко О.В.)

1 місце – Лень І., 10-Б кл. (вчитель Кириченко О.В.)

3 місце – Чичкань Т., 11-А кл. (вчитель Кириченко О.В.)

____________________________

ПОЧАТКОВА ШКОЛА – МАТЕМАТИКА

Районна Олімпіада (математика) – 2006 рік

2 місце – Скуратовський Б., 4-А кл. (вчитель Федяєва Я.Ф.)

2 місце – Гладіков Д., 4-А кл. (вчитель Федяєва Я.Ф.)

3 місце – Кучерів О., 4-Б кл. (вчитель Левченко Н.М.)

1 місце – Кудрявцева С., 3-А кл. (вчитель Кулик Л.В.)

Районна Олімпіада (математика) – 2005 рік

 2 місце – Кур’янінова Л., 3-Б кл. (вчитель Левченко Н.М.)

2 місце – Гладіков Д., 4-А кл. (вчитель Федяєва Я.Ф.)

Районна Олімпіада (математика) – 2004 рік

 3 місце – Фільварова Н., 3-А кл. (вчитель Стадник Л.С.)

____________________________

ПОЧАТКОВА ШКОЛА – УКРАЇНСЬКА МОВА

Конкурс ім. П. Яцика ( українська мова ) – 2006 рік

2 місце – Плєш Н., 3-А кл. (вчитель Кулик Л.В.)

Конкурс ім. П. Яцика ( українська мова ) – 2005 рік

2 місце – Костицька С., 3-Б кл. (вчитель Левченко Н.М.)

2 місце – Товкач К., 4-Б кл. (вчитель Щербина Т.М.)

2 місце – Куля Б., 4-А кл. (вчитель Стадник Л.С.)

Конкурс ім. П. Яцика (українська мова) – 2004 рік

2 місце – Товкач К., 3-Б кл. (вчитель Щербина Т.М.)

3 місце – Фільварова Н., 3-А кл. (вчитель Стадник Л.С.)

____________________________

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Всеукраїнська Олімпіада (англійська мова) – 2006 рік

1 місце – Зоря О., 10-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Парунова К., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Тюріна М., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)          

Міська Олімпіада (англійська мова) – 2006 рік

2 місце – Березовська Т., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Горська К., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Глухова І., 11-А кл. (вчитель Кантор С.М.)

3 місце – Парунова К., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Тюріна М., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Хиль К., 11-Б кл. (вчитель Костильова О.В.)

2 місце – Залізняк В., 9-Б кл. (вчитель Костильова О.В.)

3 місце – Потапенко О., 9-Б кл. (вчитель Кантор С.М.)

1 місце – Зоря О., 10-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Воліна М., 10-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Лахно О., 10-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Харько О., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Постіженко В., 10-Б кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Куля Д., 10-Б кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Стріхар І., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Карпова І., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

Районна Олімпіада (англійська мова) – 2006 рік

2 місце – Шевчук М., 8-Б кл. (вчитель Козлова М.В.)

2 місце – Яремків М., 8-А кл. (вчитель Козлова М.В.)

1 місце – Потапенко О., 9-А кл. (вчитель Кантор С.М.)

1 місце – Залізняк В., 9-Б кл. (вчитель Костильова О.В.)

1 місце – Бичкова А., 9-Б кл. (вчитель Товпеко С.А.)

2 місце – Домащенко М., 9-А кл. (вчитель Кантор С.М.)

3 місце – Швець М., 9-А кл. (вчитель Костильова О.В.)

1 місце – Крамаренко В., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

1 місце – Куля Д., 10-Б кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

1 місце – Ільченко В., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

1 місце – Зоря О., 10-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Воліна М., 10-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Харько О., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Постіженко В., 10-Б кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Стукалова Я., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Гербут Ю., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Собкевич А., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Волох К., 10-Б кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Нетесіна М., 10-Б кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Стріхар І., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Олексієнко Т., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Карножицька О., 10-А кл. (вчитель Юрєва)

1 місце – Парунова К., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Березовська Т., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Тюріна М., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Хиль К., 11-Б кл. (вчитель Костильова О.В.)

2 місце – Карпова І., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Горська К., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Романів В. , 11-А кл. (вчитель Кантор С.М.)

2 місце – Глухова І., 11-А кл. (вчитель Кантор С.М.)

Всеукраїнська Олімпіада (англійська мова) – 2005 рік

1 місце – Зоря О., 9-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Парунова К., 10-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

Міська Олімпіада (англійська мова) – 2005 рік

1 місце – Парунова К. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Зоря О. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Лахно О. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Воліна М. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Куля Д. (вчитель Тимошик Н.В.)

2 місце – Волох Х. (вчитель Тимошик Н.В.)

2 місце – Олексієнко Т. (вчитель Федяєва Л. Ф.)

2 місце – Ільченко В. (вчитель Федяєхва Л.Ф.)

2 місце – Гербут Ю. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Крамаренко В. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Стріхар І. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Харько О. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Кочмала Ю. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Курдюкова В. (вчитель Грищенко В.В.)

2 місце – Хіль К. (вчитель Костильова О.О.)

2 місце – Березовська Т. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Карпова І. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Карножицька А. (вчитель Ульянова Д.О.)

Районна Олімпіада (англійська мова) 2005 рік

1 місце – Залізняк В., 8-Б кл. (вчитель Костильова О.В.)

2 місце – Потапенко О., 8-А кл. (вчитель Кантор С.М.)

1 місце – Лахно О., 9-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Куля Д., 9-Б кл. (вчитель Тимошик Н.В.)

2 місце – Зоря О., 9-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Харько О., 9-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Стріхар І., 9-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Воліна М., 9-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Волох К., 9-Б кл. (вчитель Тимошик Н.В.)

3 місце – Гербут Ю., 9-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Кочмала Г., 9-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Крамаренко В., 9-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

1 місце – Парунова К., 10-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Березовська Т., 10-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Карпова І., 1 0-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Тюріна М., 10-А кл. ( вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Горська К., 10-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Курдюкова В., 10-Б кл. (вчитель Грищенко В.В.)

1 місце – Лень І., 11-Б кл. (вчитель Товпеко С.А.)

3 місце – Малая К., 11-А кл. (вчитель Тимошик Н.В.)

3 місце – Грушина К., 11-Б кл. (вчитель Кантор С.М.)

Всеукраїнська Олімпіада (англійська мова) – 2004 рік

1 місце – Парунова К., 9-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

Міська Олімпіада (англійська мова) – 2004 рік

3 місце – Чичкань Т., 11-А кл. (вчитель Бондаренко І.Л.)

3 місце – Назаренко О., 11-А кл. (вчитель Товпеко С.А.)

1 місце – Бойко Г., 11-Б кл. (вчитель Товпеко С.А.)

1 місце – Лень І., 10-Б кл. (вчитель Кантор С.М.)

1 місце – Парунова К., 9-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Березовська Т., 9-А кл. (вчитель Ульянова Д.О.)

1 місце – Карпова І., 9-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Товкун О., 9-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

Районна Олімпіада (англійська мова) – 2004 рік

1 місце – Зоря О., 8-Б кл. (вчитель Курень Н.Г.)

3 місце – Куля Д., 8-Б кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Лахно О., 8-Б кл. (вчитель Курень Н.Г.)

3 місце – Стріхар І., 8-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Харько О., 8-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

1 місце – Березовська Т., 9-А кл. (вчитель Ульянова Д.О.)

1 місце – Калугіна М., 9-Б кл. (вчитель Бондаренко І.Л.)

1 місце – Карпова І., 9-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Парунова К., 9-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Товкун О., 9-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Хиль К., 9-Б кл. (вчитель Костильова О.В)

2 місце – Чернобровкіна І., 9-Б кл. (вчитель Бондаренко І.Л.)

1 місце – Грушина К., 10-Б кл. (вчитель Кантор С.М.)

1 місце – Лень І., 1 0-Б кл. (вчитель Товпеко С.А.)

1 місце – Мазур О., 10-Б кл. (вчитель Товпеко С.А.)

3 місце – Симонова Г., 10-Б кл. (вчитель Товпеко С.А.)

2 місце – Азархін К., 11-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Бойко Г., 11-Б кл. (вчитель Товпеко С.А.)

2 місце – Назаренко О., 11-Б кл. (вчитель Товпеко С.А.)

2 місце – Чичкань Т., 11-Б кл. (вчитель Бондаренко І.Л.)

Переможці Олімпіад, МАН, Всеукраїнських Конференцій по СШ № 155

2002 рік

1 місце – Євтушенко Г., 11 кл. – IV етап Всеукраїнської Олімпіади з англійської мови

1 місце – Благовірний Р., 11 кл. – IV етап Всеукраїнської Олімпіади з англійської мови

2001 рік

2 місце – Горюнов А., 11 кл. – IV етап Всеукраїнський МАН, секція Математика

2 місце – Зінченко Г., 10 кл. – Всеукраїнська Конференція Інституту Лінгвістики і права

1 місце – Євтушенко Г., 10 кл. – IV етап Всеукраїнської Олімпіади з англійської мови

2 місце – Благовірний Р., 10 кл. – IV етап Всеукраїнської Олімпіади з англійської мови

1999 рік

3 місце – Казанцев Т., 11 кл. – Всеукраїнський Конкурс молодих вчених "Мирний Космос" в розділі "Космічна біологія та Медицина"

1997 рік

3 місце – Ананьєва Н. – Академія Екологічних Наук України

3 місце – Дятлова О. – Академія Екологічних Наук України

1996 рік

3 місце – Лапаєва Н. – Академія Екологічних Наук України

1995 рік

2 місце – Коклюнов О. – Академія Екологічних Наук України

2 місце – Криворучко М. – Академія Екологічних Наук України

 

 
© 2022 - Спеціалізована школа № 155 - місто Київ, Шевченківський район, вул. Січових Стрільців 5 - Тел.: 272 08 26