Субота, 18 травня, 2024
Головне меню
 
УЧНІ > ОСОБИСТІ ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ

Особисті досягнення учнів СШ № 155 у позаурочний час:

2017 - 2018 навчальний рік

Команда учнів СШ № 155 взяла участь у Київському Міському змаганні інтелектуалів та виборола перше місце. Впевнено рухаючись від районного рівня і вище команда займала переможні місця. Наразі учасники команди вибороли перше місце у міському етапі і довели, що вони - найрозумніші в Києві. 

Команда переможців

Микола Білоконь здобув чергові дві медалі: срібну в програмі спаринг та бронзову в програмі туль на Відкритому всеукраїнському Чемпіонаті Федерації Таеквондо ITF, що проходив у місті Дніпро у березні 2018 року. 

Микола Білоконь

Остапов Єгор, Учень 10-го класу виборов друге місце на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з історії. Він став єдиним учнем від міста Києва, який був направлений на цей видатний конкурс учнів - знавців історії. 


Єгор Остапов

Тимофій Ландрєв протягом трьох днів брав участь у англомовному конкурсі, що був проведений Vancouver Film School. Разом з іншими учасниками Тимофій зняв та змонтував  чотири фільми. Представники Канади високо оцінили роботу Тимофія та його бажання розвивати свою майстерність. 

Тимофій з нагородою

2016 - 2017 навчальний рік

Тимофій Ландрєв у 11 років створив анімаційний фільм "Україна переможе!" Анімаційний фільм розповідає про те, яка прекрасна Україна і про рішучість Українців захищати свою Батьківщину від російської агресії. Фільм уже майже два роки є головною заставкою на каналі You Tube Міністерства оборони України. Він набрав понад двісті тисяч переглядів як в Україні так і за кордоном. https://www.youtube.com/user/MODUkraine

Олександр Прудніков показав прекрасний результат у спорті. Учень 8 А класу, Олександр Прудніков посів 9-те місце в одиночних змаганнях з бадмінтону і 3-тє у Всеукраїнському турнірі "Київський каштан"

Команда правознавців нашої школи "Еліт" посіла перше місце у районній інтелектуально-правовій грі "Турнір Правознавців - 2015" і була нагороджена грамотою Шевченківського районного управління юстиції у місті Києві та Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації. 

Неділько Микита - Комітет з фізичного виховання та спорту МОНМС України і Ліга танцю України висловлюють вдячність СШ 155 з приводу того, що Неділько Микита прийняв участь у змаганнях зі спортивного танцю "ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2015 СЕРЕД ШКОЛЯРІВ ТА СТУДЕНТІВ" та посів 3 місце у категорії Юв-2 Чемпіонат Ст. та 2 місце у категорії Юв Чемпіонат Лат.

2015 -2015 навчальний рік

Ландрєв Тимофій - Заступник Міністра оборони України пан Мехед вручив учневі Ладрєву Тимофію грамоту Міністерства оборони України за анімаційний фільм "Україна переможе". Цей відомий вже анімаційний фільм розказує про героїчний захист незалежності України від ворогів і віру у перемогу. 

2013 -2014 навчальний рік 

Олена Рябічева - учениця 11-го класу. Міністерство Освіти України, Національна Академія Наук України, Мала академія наук України, нагородили Олену Дипломом Першого ступеня, за перемогу у III етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Відділення філософії та суспільствознавства, секція - журналістика

Марія Джус, учениця 11-го класу отримала Бронзову Медаль за перемогу в олімпіаді з екології DREAMECO, що проходила 11-12 квітня 2014 року.

Анастасія Міщенко, учениця 11 Б класу виборола право представляти свої досягнення у дослідженнях у сфері медицини на Міжнародному конкурсі творчих робіт учнів, що проходив у Бейджіні, Китай у березні 2014. Робота Анастасії була оцінена як переможна і нагороджена золотою медаллю.

2012 -2013 навчальний рік

Тетяна Антіпова, учениця 10-го класу  провела свою персональну виставку художніх робіт. Виставка відбулась у Будинку Школяра.

Олександр Шуклін - учень 11-го класу. Друге місце у міжнародному конкурсі фото-робіт, організованому Британською Радою.
Конкурс проводився в рамках проекту "Навчаймося разом"

2010 - 2011 навчальний рік

Олена Рябічева, 9 клас – успішно завершила підвищений рівень навчання у ЕС Брайтон, Великобританія і була нагороджена відповідним Дипломом про навчання.

2009 - 2010 навчальний рік

Хіндурангала Шаліка, 11 клас – переможець у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (конгрес США) – рік навчання у школах США

Костицька Софія, 8 клас – видання першої власної поетичної збірки "Послухай тишу", видавництво Просвіта.

2006 – 2007 навчальний рік

Білоконь Микита, 11 клас – переможець у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (Конгрес США) – рік навчання у школах США.

Кочмала Анна, 11 клас – переможець у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (Конгрес США) – рік навчання у школах США.

Куля Дарина, 11 клас – переможець у "Програмі обміну майбутніх лідерів" (Конгрес США) – рік навчання у школах США.

 
© 2007 - Спеціалізована школа № 155 - місто Київ, Шевченківський район, вул. Артема 5 - Тел.: 272 08 26