Вівторок, 11 грудня, 2018
Головне меню
 
АНГЛІЙСЬКА МОВА > РЕЗУЛЬТАТИ І ДОСЯГНЕННЯ

Перемоги учнів спеціалізованої школи №155 в Олімпіадах

з англійської мови


III Міський етап Олімпіади 2017 - 2018 навчальний рік

1 місце – Ткачова Єва,  11 клас – англійська мова

1 місце – Дорошенко Анастасія,  10 клас – англійська мова

2 місце – Остапов Єгор,  10 клас – англійська мова

2 місце – Бойченко Юлія,  10 клас – англійська мова

3 місце – Пінський Михайло,  9 клас – англійська мова

3 місце – Фефелова Уляна,  9 клас – англійська мова

3 місце – Чеснокова Поліна,  10 клас – англійська мова

3 місце – Анисимова Софія,  11 клас – англійська мова

 

Районний етап – 2017-2018 навчальний рік

1 місце – Матвійчук Лідія,  8 клас – англійська мова

1 місце – Назаренко Марія,  8 клас – англійська мова

1 місце – Чеснокова Поліна,  10 клас – англійська мова

1 місце – Ткачова Єва,  11 клас – англійська мова

2 місце – Раковська Єлизавета,  10 клас – англійська мова

2 місце – Остапов Єгор,  10 клас – англійська мова

2 місце – Братель Валерія,  8 клас – англійська мова

2 місце – Павлюк Дарина,  9 клас – англійська мова

3 місце – Пінський Михайло,  9 клас – англійська мова

3 місце – Фефелова Уляна,  9 клас – англійська мова

3 місце – Гливинська Юліана,  9 клас – англійська мова

3 місце – Шкурат Поліна,  9 клас – англійська мова

3 місце – Дорошенко Анастасія,  10 клас – англійська мова

3 місце – Бойченко Юлія,  10 клас – англійська мова

3 місце – Анисимова Софія,  11 клас – англійська мова

 

Всеукраїнський етап – 2016-2017 навчальний рік

2 місце – Овадюк Ян, 11 клас – англійська мова

Міський  етап – 2016-2017 навчальний рік

1 місце – Ткачова Єва, 10 клас – англійська мова

1 місце – Яшунін Олександр, 11клас – англійська мова

1 місце – Овадюк Ян, 11 клас – англійська мова

2 місце – Анисимова Софія, 10 клас – англійська мова

2 місце – Карайко Дарія, 11 клас – англійська мова

2 місце – Каленченко Дмитро, 11 клас – англійська мова

2 місце – Лабунська Єва, 11 клас – англійська мова

3 місце – Гордієнко Євген, 10 клас – англійська мова

Районний етап – 2016-2017 навчальний рік

1 місце – Анисимова Софія, 10 клас – англійська мова

1 місце – Ткачова Єва, 10 клас – англійська мова

1 місце – Орловський Сергій, 10 клас – англійська мова

1 місце – Яшунін Олександр, 11клас – англійська мова

1 місце – Лабунська Єва, 11 клас – англійська мова

1 місце – Овадюк Ян, 11 клас – англійська мова

2 місце – Ландвитович Анастасія, 11 клас – англійська мова

2 місце – Карайко Дарія, 11 клас – англійська мова

2 місце – Каленченко Дмитро, 11 клас – англійська мова

3 місце – Горобець Анастасія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Гордієнко Євген, 10 клас – англійська мова

3 місце – Дорошенко Анастасія, 9 клас – англійська мова

3 місце – Чабанова Ельвіра, 8 клас – англійська мова

 

Міський етап – 2015-2016 навчальний рік

1 місце – Ткачова Єва, 9А – англійська мова

1 місце – Раковська Єлизавета, 9А – англійська мова

1 місце – Ромашова Софія, 9А – англійська мова

1 місце – Овадюк Ян, 10А – англійська мова

1 місце – Каленченко Дмитро, 10Б – англійська мова

1 місце – Манжура Анна, 11А – англійська мова

1 місце – Юнко Маланка, 11А – англійська мова

1 місце – Голівець Анатолій, 11Б – англійська мова

1 місце – Слівак Вікторія, 11А – англійська мова

2 місце – Слівак Вікторія, 11А – німецька мова

2 місце – Яшунін Олександр, 10А – англійська мова

2 місце – Карайко Дарья, 10А – англійська мова

2 місце – Стукалова Ольга, 10Б – англійська мова

2 місце – Середа Олександра, 11А – англійська мова

2 місце – Кузьменко Леонід, 11А – англійська мова

2 місце – Тимко Анастасія, 11Б – англійська мова

3 місце – Ландвитович Анастасія, 10А – англійська мова

3 місце – Лабунська Єва, 10А – англійська мова

3 місце – Крамаренко Юлія, 11Б – англійська мова

3 місце – Сидорський Володимир, 11А – англійська мова

Переможці Предметних олімпіад

Районний етап – 2015-2016 навчальний рік

1 місце – Манжура Анна, 11 клас – англійська мова

1 місце – Слівак Вікторія, 11 клас – англійська мова

1 місце – Ткачова Єлизавета, 9 клас – англійська мова

2 місце – Юнко Маланка, 11клас – англійська мова

2 місце – Федірко Дмитро, 11 клас – англійська мова

2 місце – Середа Олександра, 11 клас – англійська мова

2 місце – Сидорський Володимир, 11 клас – англійська мова

2 місце – Кузьменко Леонід, 11 клас – англійська мова

2 місце – Голівець Анатолій, 11 клас – англійська мова

2 місце – Кобилінська Ірина, 8 клас – англійська мова

2 місце – Рабешко Вероніка, 8 клас – англійська мова

2 місце – Ромашова Софія, 9 клас – англійська мова

2 місце – Анісімова Софія, 9 клас – англійська мова

2 місце – Яшунін Олександр, 10 клас – англійська мова

2 місце – Лабунська Єва, 10 клас – англійська мова

2 місце – Ландвитович Анастасія, 10 клас – англійська мова

2 місце – Стукалова Ольга, 10 клас – англійська мова

3 місце – Крамаренко Юлія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Биковська Марія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Левченко тетяна, 8 клас – англійська мова

3 місце – Костяна Єлизавета, 8 клас – англійська мова

3 місце – Лукач Марта, 8 клас – англійська мова

3 місце – Остапов Єгор, 8 клас – англійська мова

3 місце – Раковська Єлизавета, 9 клас – англійська мова

3 місце – Овадюк Ян, 10 клас – англійська мова

3 місце – Каленченко Дмитро, 10 клас – англійська мова

3 місце – Карайко Дар'я, 10 клас – англійська мова

3 місце – Коба Софія, 10 клас – німецька мова

3 місце – Слівак Вікторія, 11 клас – німецька мова

3 місце – Манжура Анна, 11 клас – історія

3 місце – Бойченко Юлія, 8 клас – українська мова та література

3 місце – Сівальнєва Поліна, 8 клас – українська мова та література

Переможці Предметних олімпіад

Міський етап – 2014-2015 навчальний рік

1 місце – Яшунін Олександр, 9 клас – англійська мова

1 місце – Коба Софія, 9 клас – англійська мова

1 місце – Лабунська Єва, 9 клас – англійська мова

1 місце – Ландвитович Анастасія, 9 клас – англійська мова

1 місце – Манжура Анна, 10 клас – англійська мова

1 місце – Слівак Вікторія, 10 клас – англійська мова

1 місце – Крамаренко Юлія, 10 клас – англійська мова

1 місце – Назаренко Єлизавета, 11 клас – англійська мова

2 місце – Слівак Вікторія, 10 клас – німецька мова

2 місце – Федірко Дмитро, 10 клас – англійська мова

2 місце – Стукалова Ольга, 9 клас – англійська мова

2 місце – Орловський Олексій, 11 клас – англійська мова

2 місце – Соловйова Наталія, 11 клас – англійська мова

2 місце – Раковська Єлизавета, 8 клас – біологія, екологія

3 місце – Онищенко Ксенія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Матюніна Дарія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Ковалюх Єлизавета, 11 клас – англійська мова

3 місце – Ігнатьєва Марія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Береза Андрій, 11 клас – англійська мова

3 місце – Тимко Анастасія, 10 клас – англійська мова

Переможці Предметних олімпіад

Районний етап – 2014-2015 навчальний рік

1 місце – Назаренко Єлизавета, 11 клас – англійська мова

1 місце – Онищенко Ксенія, 11 клас – англійська мова

1 місце – Ігнатьєва Марія, 11 клас – англійська мова

1 місце – Орловський Олексій, 11 клас – англійська мова

1 місце – Манжура Анна, 10 клас – англійська мова

1 місце – Соловйова Наталя, 11 клас – англійська мова

1 місце – Ткачова Аліса, 10 клас – англійська мова

1 місце – Юнко Маланка, 10 клас – англійська мова

1 місце – Слівак Вікторія, 10 клас – англійська мова

1 місце – Ткачова Єва, 8 клас – англійська мова

1 місце – Яшунін Олександр, 9 клас – англійська мова

1 місце – Лабунська Єва, 9 клас – англійська мова

2 місце – Ковалюх Єлизавета, 11 клас – англійська мова

2 місце – Федірко Дмитро, 10 клас – англійська мова

2 місце – Ромашова Софія, 8 клас – англійська мова

2 місце – Гордовська Наталія, 8 клас – англійська мова

2 місце – Самоварова Марія, 11 клас – англійська мова

2 місце – Смітюх Олексій, 8 клас – англійська мова

2 місце – Овадюк Ян, 9 клас – англійська мова

2 місце – Каленченко Дмитро, 9 клас – англійська мова

2 місце – Ландвитович Анастасія, 9 клас – англійська мова

2 місце – Коба Софія, 9 клас – англійська мова

2 місце – Стукалова Ольга, 9 клас – англійська мова

3 місце – Ткачова Єва, 8 клас – німецька мова

3 місце – Слівак Вікторія, 10 клас – німецька мова

3 місце – Горіцький Максим, 11 клас – англійська мова

3 місце – Смітюх Олександра, 10 клас – англійська мова

3 місце – Крамаренко Юлія, 10 клас – англійська мова

3 місце – Голівець Анатолій, 10 клас – англійська мова

3 місце – Козаченко Тетяна, 8 клас – англійська мова

3 місце – Гаєвська Олександра, 9 клас – англійська мова

3 місце – Симчич Дарина, 9 клас – англійська мова

____________________________

Переможці Предметних олімпіад

Міський етап – 2013-2014 навчальний рік

1 місце – Міщенко Анастасія, 11 клас – англійська мова

1 місце – Онищенко Ксенія, 10 клас – англійська мова

1 місце – Давиденко Олексій, 9 клас – англійська мова

1 місце – Ткачова Аліса, 9 клас – англійська мова

1 місце – Назаренко Єлизавета, 10 клас – англійська мова

1 місце – Рябічева Олена, 11 клас – англійська мова

1 місце – Орловський Олексій, 10 клас – англійська мова

2 місце – Ковалюх Єлизавета, 10 клас – англійська мова

2 місце – Слівак Вікторія, 9 клас – англійська мова

2 місце – Юнко Маланка, 9 клас – англійська мова

2 місце – Соловйова Наталія, 10 клас – англійська мова

2 місце – Самоварова Марія, 10 клас – англійська мова

2 місце – Смітюх Олександра, 9 клас – англійська мова

3 місце – Ігнатьєва Марія, 10 клас – англійська мова

3 місце – Береза Андрій, 10 клас – англійська мова

Переможці Предметних олімпіад

Районний етап – 2013-2014 навчальний рік

1 місце – Яшунін Олександр, 8 клас – англійська мова

1 місце – Ландвитович Анастасія, 8 клас – англійська мова

1 місце – Давиденко Олесь, 9 клас – англійська мова

1 місце – Курінна Ірина, 10 клас – англійська мова

1 місце – Рябічева Олена, 11 клас – англійська мова

2 місце – Ковалюх Єлизавета, 10 клас – англійська мова

2 місце – Овадюк Ян, 8 клас – англійська мова

2 місце – Слівак Вікторія, 9 клас – англійська мова

2 місце – Юнко Маланка, 9 клас – англійська мова

2 місце – Ткачова Аліса, 9 клас – англійська мова

2 місце – Лабунська Єва, 8 клас – англійська мова

2 місце – Ігнатьєва Марія, 10 клас – англійська мова

2 місце – Коба Софія, 8 клас – німецька мова

3 місце – Назаренко Єлизавета, 10 клас – англійська мова

3 місце – Соловйова Наталія, 10 клас – англійська мова

3 місце – Береза Андрій, 10 клас – англійська мова

3 місце – Самоварова Марія, 10 клас – англійська мова

3 місце – Онищенко Ксенія, 10 клас – англійська мова

З місце – Матюніна Дар’я, 10 клас англійська мова

3 місце – Орловський Олексій, 10 клас – англійська мова

3 місце – Канінська Дарія, 9 клас – англійська мова

3 місце – Смітюх Олександра, 9 клас – англійська мова

3 місце – Чернецький Дмитро, 9 клас – англійська мова

3 місце – Каленченко Дмитро, 8 клас – англійська мова

3 місце – Джус Марія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Сінчугова Вікторія, 11 клас – англійська мова

Переможці Предметних олімпіад

Міський етап – 2012-2013 навчальний рік

1 місце – Пащенко Юлія, 11 клас – англійська мова

2 місце – Ковалюх Єлизавета, 9 клас – англійська мова

2 місце – Курінна Ірина, 9 клас – англійська мова

2 місце – Лукач Петро, 9 клас – англійська мова

2 місце – Самоварова Марія, 9 клас – англійська мова

2 місце – Рябічева Олена, 10 клас – англійська мова

2 місце – Тетерук Катерина, 11 клас – англійська мова

3 місце – Назаренко Єлизавета, 9 клас – англійська мова

3 місце – Орловський Олексій, 9 клас – англійська мова

3 місце – Соловйова Наталія, 9 клас – англійська мова

3 місце – Лахтурова Лілія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Лисенко Валерія, 11 клас – англійська мова

3 місце – Малкович Гордій-Богдан, 11 клас – англійська мова

3 місце – Таранова Анна, 11 клас – англійська мова

3 місце – Хіндурангала Лаліт, 11 клас – англійська мова

Переможці Предметних олімпіад

Районний етап – 2012-2013 навчальний рік

1 місце – Бенюк Б., 9 клас – англійська мова

1 місце – Джус М., 10 клас – англійська мова

1 місце – Рябічева О., 10 клас – англійська мова

1 місце – Тетерук К., 11 клас – англійська мова

2 місце – Юнко М., 8 клас – англійська мова

2 місце – Орловський О., 9 клас – англійська мова

2 місце – Шеремета Г., 9 клас – англійська мова

2 місце – Курінна І., 9 клас – англійська мова

2 місце – Лукач П., 9 клас – англійська мова

2 місце – Онищенко К., 9 клас – англійська мова

2 місце – Соловйова Н., 9 клас – англійська мова

2 місце – Назаренко Є., 9 клас – англійська мова

2 місце – Самоварова М., 9 клас – англійська мова

2 місце – Хіндурангала Л., 11 клас – англійська мова

2 місце – Лахтурова Л., 11 клас – англійська мова

2 місце – Пащенко Ю., 11 клас – англійська мова

2 місце – Лисенко В., 11 клас – англійська мова

3 місце – Черних М., 10 клас – німецька мова

3 місце – Джус М., 10 клас – німецька мова

3 місце – Ткачова А., 8 клас – англійська мова

3 місце – Василашко Т., 8 клас – англійська мова

3 місце – Горіцький М., 9 клас – англійська мова

3 місце – Ковалюх Є., 9 клас – англійська мова

3 місце – Черних М., 10 клас – англійська мова

3 місце – Раілко Н., 11 клас – англійська мова

3 місце – Малкович Г., 11 клас – англійська мова

3 місце – Таранова Г., 11 клас – англійська мова

 


Міська олімпіада 2011-2012 навчальний рік

1 місце – Рябічева Олена, 9 кл.

1 місце – Шевчук Олександр, 10 кл.

1 місце – Бородіна Олена, 10 кл.

1 місце – Грудзінська Мар’яна, 10 кл.

2 місце – Тетерук Катерина, 10 кл.

2 місце – Стадник Крістіна, 10 кл.

2 місце – Хіндурангала Лаліт, 10 кл.

2 місце – Таранова Ганна, 10 кл.

2 місце – Пащенко Юлія, 10 кл.

2 місце – Лахтурова Лілія, 10 кл.

2 місце – Копицяк Ольга, 10 кл.

2 місце – Малкович Гордій, 10 кл.

2 місце – Логінова Ганна, 11 кл.

2 місце – Товкун Дар’я, 11 кл.

2 місце – Куля Богдана, 11 кл.

2 місце – Перера Олександр, 11 кл.

2 місце – Титович Тетяна, 11 кл.

3 місце – Гуменюк Іван, 9 кл.

3 місце – Джус Марія, 9 кл.

3 місце – Селюкова Анастасія, 10 кл.

3 місце – Георгієвська Анна, 11 кл.

3 місце – Товкач Катерина, 11 кл.

Районна олімпіада 2011-2012 навчальний рік

1 місце – Черних Марія, 9 кл.

1 місце – Шевчук Олександр, 10 кл.

1 місце – Копицяк Ольга, 10 кл.

2 місце – Курінна Ірина, 8 кл.

2 місце – Шеремета Галина, 8 кл.

2 місце – Горіцький Максим, 8 кл.

2 місце – Матюніна Дарина, 8 кл.

2 місце – Соловйова Наталія, 8 кл.

2 місце – Онищенко Ксенія, 8 кл.

2 місце – Назаренко Єлизавета, 8 кл.

2 місце – Матвієнко Василь, 8 кл.

2 місце – Гуменюк Іван, 9 кл.

2 місце – Рябічева Олена, 9 кл.

2 місце – Джус Марія, 9 кл.

2 місце – Селюкова Анастасія, 10 кл.

2 місце – Стадник Христина, 10 кл.

2 місце – Малкович Гордій, 10 кл.

2 місце – Грудзінська Мар’яна, 10 кл.

2 місце – Таранова Ганна, 10 кл.

2 місце – Бородіна Олена, 10 кл.

2 місце – Тетерук Катерина, 10 кл.

2 місце – Лахтурова Лілія, 10 кл.

2 місце – Пащенко Юлія, 10 кл.

2 місце – Прилюк Катерина, 11 кл.

2 місце – Тихович Тетяна, 11 кл.

2 місце – Логінова Ганна, 11 кл.

2 місце – Куля Богдана, 11 кл.

2 місце – Товкун Дарія, 11 кл.

2 місце – Товкач Катерина, 11 кл.

2 місце – Георгієвська Ганна, 11 кл.

3 місце – Ковалюх Єлизавета, 8 кл.

3 місце – Бенюк Богдан, 8 кл.

3 місце – Самоварова Марія, 8 кл.

3 місце – Раілко Надія, 10 кл.

3 місце – Лисенко Валерія, 10 кл.

3 місце – Кучерів Олеся, 10 кл.

3 місце – Бондаренко Катерина, 11 кл.

3 місце – Перера Олександр, 11 кл.

Всеукраїнська Олімпіада 20102011 навчальний рік

3 місце – Бойко Марина, 11 кл.

Міська олімпіада 20102011 навчальний рік

1 місце – Шевчук Олександр, 9 кл.

1 місце – Копицяк Ольга, 9 кл.

2 місце – Грудзінська Мар’яна, 9 кл.

2 місце – Стадник Христина, 9 кл.

2 місце – Таранова Ганна, 9 кл.

2 місце – Хіндурангала Лаліт, 9 кл.

2 місце – Логінова Ганна, 10 кл.

3 місце – Лахтурова Лілія, 9 кл.

3 місце – Тетерук Катерина, 9 кл.

3 місце – Малкович Гордій, 9 кл.

3 місце – Селюкова Анастасія, 9 кл.

3 місце – Тихович Тетяна, 10 кл.

3 місце – Георгієвська Анна, 10 кл.

3 місце – Товкун Дарія, 10 кл.

3 місце – Кириченко Катерина, 11 кл.

3 місце – Лахтурова Лілія, 9 кл.

3 місце – Адхам Каріна, 11 кл.

3 місце – Бойко Марина, 11 кл.

3 місце – Шавріна Наталія, 11 кл.

Районна олімпіада 2010–2011 навчального року

1 місце – Шевчук Олександр, 9 кл.

1 місце – Копицяк Ольга, 9 кл.

1 місце – Кириченко Катерина, 11 кл.

2 місце – Рябічева Олена, 8 кл.

2 місце – Гуменюк Іван, 8 кл.

2 місце – Тетерук Катерина, 9 кл.

2 місце – Стаднік Христина, 9 кл.

2 місце – Таранова Анна, 9 кл.

2 місце – Малкович Гордій, 9 кл.

2 місце – Хіндурангала Лаліт, 9 кл.

2 місце – Селюкова Анастасія, 9 кл.

2 місце – Лахтурова Лілія, 9 кл.

2 місце – Логінова Ганна, 10 кл.

2 місце – Бондаренко Катерина, 10 кл.

2 місце – Тихович Тетяна, 10 кл.

2 місце – Бойко Марина, 11 кл.

2 місце – Адхам Каріна, 11 кл.

3 місце – Георгієвська Анна, 10 кл.

3 місце – Северіна Єлизавета, 10 кл.

3 місце – Товкун Дарія, 10 кл.

3 місце – Шавріна Наталя, 11 кл.

Вчителі, що підготували переможців олімпіади

Кантор Світлана Михайлівна

Голіяд Неллі Григорівна

Тимошик Надія Вікторівна

Товпеко Світлана Анатоліївна

Костильова Ольга Вікторівна

Бондаренко Ірина Леонідівна

Тімченко Наталія Іванівна

Андрущак Алла Євстахіївна

Опанасенко Наталія Григорівна

Грищенко Вікторія Валеріївна

Міська олімпіада 2008–2009 навчального року

1 місце – Мойсеєнко Антон, 11 кл. (вчитель Костильова О.В.)

2 місце – Бойко Марина, 9 кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Кириченко Катерна, 9 кл. (вчитель Бондаренко І.Л.)

2 місце – Мазур Данило, 10 кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Максимов Евгеній, 10 кл. (вчитель Товпеко С.А.)

2 місце – Слинько Максим, 10 кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Хілінський Петро, 11 кл. (вчитель Костильова О.В)

2 місце – Хіндурангала Шаліка, 10 кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Бабко Валерія, 9 кл. (вчитель Бондаренко І.Л.)

Районна олімпіада 2008–2009 навчального року

1 місце – Шевчук Олександр, 7 кл. (вчитель Андрущак А.Є.)

1 місце – Бабко Валерія, 9 кл. (вчитель Бондаренко І.Л.)

1 місце – Бауман Белла, 6 кл. (вчитель Опанасенко Н.Г.)

1 місце – Джус Марія, 6 кл. (вчитель Грищенко В.В.)

1 місце – Костицька Софія, 7 кл. (вчитель Кантор С.М.)

1 місце – Фільварова Наталя, 8 кл. (вчитель Кантор С.М.)

1 місце – Хіндурангала Лаліт, 7 кл. (вчитель Кантор С.М.)

1 місце – Хіндурангала Шаліка, 10 кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Бойко Марина, 9 кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Задкова Катерина, 10 кл. (вчитель Товпеко С.А.)

2 місце – Іщенко Ігор, 10 кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Копицяк Ольга, 7 кл. (вчитель Кантор С.М.)

2 місце – Тетерук Катерина, 7 кл. (вчитель Андрущак А.Є.)

3 місце – Мазур Данило, 10 кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Максимов Євгеній, 10 кл. (вчитель Товпеко С.А.)

3 місце – Самарцев Олександр, 9 кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Таранова Анна, 7 кл. (вчиттель Криворучко М.С.)

3 місце – Хілінський Петро, 11 кл. (вчитель Костильова О.В.)

Міська олімпіада – 2008

1 місце – Залізняк В., 11-Б (вчитель Костильова О.В.)

2 місце – Чумак А., 11-Б (вчитель Костильова О.В.)

3 місце – Мамула Т., 11-Б (вчитель Товпеко С.А.)

3 місце – Потапенко О., 11-А (вчитель Кантор С.М.)

2 місце – Мойсеєнко А., 10-А (вчитель Костильова О.В)

2 місце – Максимов Є., 9-Б (вчитель Борисполець Л.А.)

2 місце – Хіндурангула Ш., 9-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Мазур Д., 9-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Слинько М., 9-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

Районна олімпіада – 2008

1 місце – Потапенко О., 11-А (вчитель Кантор С.М.)

1 місце – Мамула Т., 11-Б (вчитель Товпеко С.А.)

1 місце – Швець М., 11-Б (вчитель Костильова О.В.)

1 місце – Чумак А., 11-Б (вчитель Костильова О.В.)

1 місце – Мойсеєнко О., 10-А (вчитель Костильова О.В.)

3 місце – Назаренко О., 10-А (вчитель Костильова О.В.)

3 місце – Мироненко Є., 10-А (вчитель Кантор С.М.)

3 місце – Шевчук М., 10-Б (вчитель Андрущак А.Є.)

3 місце – Турло Г., 10-Б (вчитель Андрущак А.Є.)

1 місце – Максимов Є., 9-Б (вчитель Борисполець Л.А)

1 місце – Хіндурангала Ш., 9-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Мазур Д., 9-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Сидорко Л., 9-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Слинько М., 9-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Мазуріка В., 9-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Макаров В., 8-А (вчитель Бондаренко І.Л.)

2 місце – Бойко М., 8-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Кириченко К., 8-А (вчитель Бондаренко І.Л.)

3 місце – Самарцев О., 8-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

Всеукраїнська олімпіада – 2007

2 місце – Зоря О., 11-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Залізняк В., 10-Б (вчитель Костильова О.В.)

Міська олімпіада – 2007

1 місце – Зоря О., 11-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Харько О., 11-А (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Крамаренко В., 11-А (вчитель Федяєва   Л.Ф.)

2 місце – Волок Х., 11-Б (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Стріхар І., 11-А (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Постіженко В., 11-Б (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Ларченко А., 11-Б (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Ільченко В., 11-Б (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Воліна М., 11-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Залізняк В., 10-Б (вчитель Костильова О.В.)

2 місце – Чумак А., 10-А (вчитель Костильова О.В.)

2 місце – Швець М., 10-А (вчитель Костильова О.В.)

2 місце – Мамула Т., 10-Б (вчитель Товпеко С.А.)

2 місце – Потапенко О., 10-А (вчитель Кантор С.М.)

2 місце – Мойсеєнко А., 9-А (вчитель Костильова О.В.)

3 місце – Шевчук М., 9-Б (вчитель Андрущак А.Є.)

Районна олімпіада – 2007

1 місце – Максимов Є., 8-Б (вчитель Борисполець Л.А.)

1 місце – Мазур Д., 8-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Хіндурангала Ш., 8-Б  (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Сидорко А., 8-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Баган О., 7-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Слинько М., 8-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Задкова К., 8-Б (вчитель Борисполець Л.А.)

2 місце – Назаренко Г., 8-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Мойсеєнко А., 9-А (вчитель Костильова О.В.)

2 місце – Мироненко Є., 9-А (вчитель Кантор С.М.)

2 місце – Мамедов Д., 9-Б (вчитель Андрущак А.Є.)

2 місце – Яремків М., 9-Б (вчитель Кантар С.М.)

2 місце – Гонта М., 9-Б (вчитель Андрущак А.Є.)

3 місце – Петік Я., 9-А (вчитель Кантор С.М.)

3 місце – Шевчук М., 9-Б (вчитель Андрущак А.Є.)

1 місце – Потапенко О., 10-А (вчитель Кантор С.М.)

1 місце – Гайдучок О., 10-А (вчитель Костильова О.В.)

1 місце – Чумак А., 10-А (вчитель Костильова О.В.)

1 місце – Волянська Ю., 10-Б (вчитель Товпеко С.А.)

2 місце – Залізняк В., 10-Б (вчитель Костильова О.В.)

2 місце – Фамінова М., 10-Б (вчитель Костильова О.В.)

2 місце – Швець М., 10-Б (вчитель Костильова О.В.)

2 місце – Бичкова А., 10-Б (вчитель Костильова О.В.)

2 місце – Мамула Т., 10-Б (вчитель Товпеко С.А.)

1 місце – Постіженко В., 11-Б (вчитель Федяєва Л.Ф.)

1 місце – Волох Х., 11-Б (вчитель Федяєва Л.Ф.)

1 місце – Ларченко А., 11-Б (вчитель Федяєва Л.Ф.)

1 місце – Крамаренко В., 11-А (вчитель Федяєва Л.Ф.)

1 місце – Харько О., 11-А (вчитель Федяєва Л.Ф.)

1 місце – Стріхарь І., 11-А (вчитель Федяєва Л.Ф.)

1 місце – Ільченко В., 11-Б (вчитель Федяєва Л.Ф.)

1 місце – Лахно О., 11-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Зоря О., 11-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Нетесіна М., 11-Б (вчитель Голіяд Н.Г.)

Всеукраїнська Олімпіада – 2006 рік

1 місце – Зоря О., 10-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Парунова К., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Тюріна М., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)          

Міська Олімпіада – 2006 рік

2 місце – Березовська Т., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Горська К., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Глухова І., 11-А кл. (вчитель Кантор С.М.)

3 місце – Парунова К., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Тюріна М., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Хиль К., 11-Б кл. (вчитель Костильова О.В.)

2 місце – Залізняк В., 9-Б кл. (вчитель Костильова О.В.)

3 місце – Потапенко О., 9-Б кл. (вчитель Кантор С.М.)

1 місце – Зоря О., 10-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Воліна М., 10-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Лахно О., 10-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Харько О., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Постіженко В., 10-Б кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Куля Д., 10-Б кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Стріхар І., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Карпова І., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

Районна Олімпіада – 2006 рік

2 місце – Шевчук М., 8-Б кл. (вчитель Козлова М.В.)

2 місце – Яремків М., 8-А кл. (вчитель Козлова М.В.)

1 місце – Потапенко О., 9-А кл. (вчитель Кантор С.М.)

1 місце – Залізняк В., 9-Б кл. (вчитель Костильова О.В.)

1 місце – Бичкова А., 9-Б кл. (вчитель Товпеко С.А.)

2 місце – Домащенко М., 9-А кл. (вчитель Кантор С.М.)

3 місце – Швець М., 9-А кл. (вчитель Костильова О.В.)

1 місце – Крамаренко В., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

1 місце – Куля Д., 10-Б кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

1 місце – Ільченко В., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

1 місце – Зоря О., 10-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Воліна М., 10-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Харько О., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Постіженко В., 10-Б кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Стукалова Я., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Гербут Ю., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Собкевич А., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Волох К., 10-Б кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Нетесіна М., 10-Б кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Стріхар І., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Олексієнко Т., 10-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Карножицька О., 10-А кл. (вчитель Юрєва)

1 місце – Парунова К., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Березовська Т., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Тюріна М., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Хиль К., 11-Б кл. (вчитель Костильова О.В.)

2 місце – Карпова І., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Горська К., 11-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Романів В. , 11-А кл. (вчитель Кантор С.М.)

2 місце – Глухова І., 11-А кл. (вчитель Кантор С.М.)

Всеукраїнська Олімпіада – 2005 рік

1 місце – Зоря О., 9-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Парунова К., 10-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

Міська Олімпіада – 2005 рік

1 місце – Парунова К. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Зоря О. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Лахно О. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Воліна М. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Куля Д. (вчитель Тимошик Н.В.)

2 місце – Волох Х. (вчитель Тимошик Н.В.)

2 місце – Олексієнко Т. (вчитель Федяєва Л. Ф.)

2 місце – Ільченко В. (вчитель Федяєхва Л.Ф.)

2 місце – Гербут Ю. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Крамаренко В. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Стріхар І. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Харько О. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Кочмала Ю. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Курдюкова В. (вчитель Грищенко В.В.)

2 місце – Хіль К. (вчитель Костильова О.О.)

2 місце – Березовська Т. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Карпова І. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Карножицька А. (вчитель Ульянова Д.О.)

Районна Олімпіада 2005 рік

1 місце – Залізняк В., 8-Б кл. (вчитель Костильова О.В.)

2 місце – Потапенко О., 8-А кл. (вчитель Кантор С.М.)

1 місце – Лахно О., 9-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Куля Д., 9-Б кл. (вчитель Тимошик Н.В.)

2 місце – Зоря О., 9-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Харько О., 9-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Стріхар І., 9-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Воліна М., 9-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Волох К., 9-Б кл. (вчитель Тимошик Н.В.)

3 місце – Гербут Ю., 9-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Кочмала Г., 9-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

3 місце – Крамаренко В., 9-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

1 місце – Парунова К., 10-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Березовська Т., 10-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Карпова І., 1 0-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Тюріна М., 10-А кл. ( вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Горська К., 10-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Курдюкова В., 10-Б кл. (вчитель Грищенко В.В.)

1 місце – Лень І., 11-Б кл. (вчитель Товпеко С.А.)

3 місце – Малая К., 11-А кл. (вчитель Тимошик Н.В.)

3 місце – Грушина К., 11-Б кл. (вчитель Кантор С.М.)

Всеукраїнська Олімпіада – 2004 рік

1 місце – Парунова К., 9-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

Міська Олімпіада – 2004 рік

3 місце – Чичкань Т., 11-А кл. (вчитель Бондаренко І.Л.)

3 місце – Назаренко О., 11-А кл. (вчитель Товпеко С.А.)

1 місце – Бойко Г., 11-Б кл. (вчитель Товпеко С.А.)

1 місце – Лень І., 10-Б кл. (вчитель Кантор С.М.)

1 місце – Парунова К., 9-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Березовська Т., 9-А кл. (вчитель Ульянова Д.О.)

1 місце – Карпова І., 9-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Товкун О., 9-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

Районна Олімпіада – 2004 рік

1 місце – Зоря О., 8-Б кл. (вчитель Курень Н.Г.)

3 місце – Куля Д., 8-Б кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Лахно О., 8-Б кл. (вчитель Курень Н.Г.)

3 місце – Стріхар І., 8-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

2 місце – Харько О., 8-А кл. (вчитель Федяєва Л.Ф.)

1 місце – Березовська Т., 9-А кл. (вчитель Ульянова Д.О.)

1 місце – Калугіна М., 9-Б кл. (вчитель Бондаренко І.Л.)

1 місце – Карпова І., 9-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

3 місце – Парунова К., 9-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Товкун О., 9-А кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

2 місце – Хиль К., 9-Б кл. (вчитель Костильова О.В)

2 місце – Чернобровкіна І., 9-Б кл. (вчитель Бондаренко І.Л.)

1 місце – Грушина К., 10-Б кл. (вчитель Кантор С.М.)

1 місце – Лень І., 1 0-Б кл. (вчитель Товпеко С.А.)

1 місце – Мазур О., 10-Б кл. (вчитель Товпеко С.А.)

3 місце – Симонова Г., 10-Б кл. (вчитель Товпеко С.А.)

2 місце – Азархін К., 11-Б кл. (вчитель Голіяд Н.Г.)

1 місце – Бойко Г., 11-Б кл. (вчитель Товпеко С.А.)

2 місце – Назаренко О., 11-Б кл. (вчитель Товпеко С.А.)

2 місце – Чичкань Т., 11-Б кл. (вчитель Бондаренко І.Л.)

 
© 2007 - Спеціалізована школа № 155 - місто Київ, Шевченківський район, вул. Артема 5 - Тел.: 272 08 26