П'ятниця, 26 квітня, 2024

ВСТУП ДО ШКОЛИ > ЧОМУ САМЕ 155 ?

Розмаїття шкіл у місті Києві ставить перед батьками складне питання – Куди віддати дитину?

Коли Ви приймаєте рішення про вибір школи, слід пам’ ятати, що у нашій культурі батьки , а не діти роблять цей вибір. Тому дуже уважно проаналізуйте Ваші особисті бажання. Якщо ви хочете, щоб:

а) Вашій дитині було забезпечено гувернантське виховання;

б) Можна було здати дитину до школи і забути про неї до пізнього вечора;

в) Ваша дитина була влаштована у "престижну" школу, для того, щоб похизуватись перед знайомими;

г) Ваша дитина уникнула проблем, пов’язаних із зростанням,

То СШ № 155 – не для Вас, тому, що:

Спеціалізована школа № 155 -

Школа, що ставить виклики. У школі створюється атмосфера вимогливого ставлення до інтелектуального розвитку, щоб учні мислили критично, писали з пристрастю і виконували ефективні дослідження. З моменту, коли учні переступають поріг першого класу, до останнього дзвоника, учні СШ № 155 формують розуміння мети, потужне відчуття власної гідності та зацікавленість у безперервному навчанні.

Делегація учнів СШ № 155 у штаб-квартирі НАТО, Брюссель 2002 р.

За статусом, школа, у якій поглиблено вивчається англійська мова, забезпечує як мінімум державний рівень знань з базових предметів навчальної програми. Високий рівень показників учнів – переможців районних та міських олімпіад з біології, математики, фізики, хімії свідчить про те, що школа кидає виклик навіть спеціалізованим навчальним закладам міста з предметів природничого та математичного циклів.

Учні всіх класів залучені до виконання науково-практичних проектів, які виходять за стандартні межі навчальних предметів.

Вивірена система обліку академічного прогресу кожного учня середньої та старшої школи створює вимогливу, але без тиску, атмосферу відповідальності кожного учня за своє навчання і формує у учнів високий рівень інтелектуальних очікувань.

Школа, яка захоплює. Переважна більшість педагогічного складу, це вчителі з високим рівнем академічної підготовки, фахівці високого рівня, які творчо з ентузіазмом і увагою ставляться до дітей. Учителі вкладають душу у свою роботу. Завдяки їх творчому і вимогливому викладенню навчальних програм, учні вчаться бути творчими інтелектуалами, які уміють гнучко мислити.

Жоден учень не залишається поза увагою. Але не це – головне. Найголовніше, це – довіра і взаємна повага. Вчителі з готовністю надають допомогу учням у досягненні ними успіхів.

Школа, що уособлює розмаїття. До спеціалізованої школи № 155 зараховуються діти найрізноманітніших соціальних груп населення, різних культур. Наші учні зростають із розумінням розмаїття культур, звичок, традицій і вчаться знаходити спільну мову. Як державна установа, школа реагує на економічні розбіжності, пропонуючи пільги на харчування, безкоштовне харчування для учнів початкової школи тощо. Наші батьки цінують той факт, що їх діти вважають за норму, коли їх однокласники не виглядають однаково, мають відмінні переконання, походять з різних соціальних страт.

Школа, що має амбіції. Шлях до університету розпочинається з моменту, коли учень/учениця вступають до СШ № 155. Увага зосереджується на тому, щоб у учнів був сформований високий рівень очікувань, підкріплений міцними знаннями з усіх базових предметів, таким чином, щоб учні мали можливість поступити і успішно навчатись в університетах за будь-яким профілем (економіка, математика, медицина, лінгвістика...) і, більше того – досягати значних успіхів у подальшій професійній діяльності. Англійська мова стає інструментом, який допомагає ефективно функціонувати у будь-якій освітній та професійній системі як в Україні, так і в інших країнах.

Школа – громада. До Спеціалізованої школи вступають не просто учні, ми зараховуємо до школи всю сім'ю. Сім'ї з різних куточків міста Києва обирають нашу школу, щ об тут їх діти змогли реалізувати свій потенціал. Батьки тісно співпрацюють з вчителями, щоб діти були найкращими. Батьки школи беруть активну участь у соціальному та економічному житті міста і школи. Вони виступають волонтерами у багатьох різноманітних справах школи, підсилюючи академічні та соціальні аспекти життя школи. Батьки із задоволенням спілкуються між собою, незалежно від того, який життєвий досвід вони мають. Усіх батьків школи об’єднує любов до дітей та розуміння пріоритету освіти.