Субота, 27 липня, 2024

ВСТУП ДО ШКОЛИ > ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ

ВІДПОВІДІ НА ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ:

1. ЗЗСО (Спеціалізована школа № 155) є державною загальноосвітньою школою, набір проводиться в першу чергу за територією обслуговування, разом з тим обмежень за місцем проживання немає.

2. Викладання ведеться українською мовою. Німецька мова вивчається з 5-го класу.

3. Англійська мова вивчається з першого класу, зазвичай з такою кількістю уроків на тиждень:

1 кл. – 3 уроки

2 кл. – 4 - 5 уроків

3 кл. – по 5 уроків

4 кл. – по 5 уроків

і далі ...

4. З п’ятого класу викладається природознавство англійською мовою (1 година). У 7 - 10х класах викладаються предмети англійською мовою – фізика, хімія, біологія. Державний компонент вичитується українською мовою.

5. З 10-го класу вивчаються спеціалізовані курси англійською мовою.

6. Група продовженого дня працює до шостої – сьомої години.

7. Перші класи забезпечені гарячим харчуванням. Приміщення для сну у школі немає.