П'ятниця, 26 квітня, 2024

Заславська Леся Петрівна

Години прийому: понеділок 12:00-15:00

• Директор школи
  • Магістр за спеціальністю "Управління навчальним закладом"
  • Учитель вищої категорії
  • Вчитель-методист

• Німеччина

Учні:

• Переможці ІІ та III етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови

Нагороди:

• Грамота районного управління освіти – 2004 р.

• Грамота Головного управління освіти і науки Київської держадміністрації – 2007 р.

• Подяка голови Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації – 2010 р.

• Грамота Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації – 2015 р.

• Грамота управління освіти Шевченківського районної у м. Києві державної адміністрації – 2016 р

Почесна грамота Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації – 2020 р.

Заступник директора із навчально-виховної роботи

Чернобровкіна Людмила Володимирівна

• Заслужений вчитель України

• Переможець-стипендіат фахового конкурсу голови Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації – 2005 р. – кращому педагогічному працівнику

• Учасник програми "Дні Української освіти у Москві"

• Учасник міжнародних науково-практичних семінарів та конференцій: "Учителі та учні досліджують рослини у космосі" м. Київ, "Молекулярна біологія у школі" м. Черкаси, "Визначення ступеня активності термічних препаратів" м. Київ, "Реформування діяльності еколого-натуралістичних центрів" м. Київ, "Закладання космічного експерименту" м. Київ

• Співкерівник міжнародного проекту Української космічної агенції з НАСА (США) "Вчителі та учні досліджують рослини у космосі"

• Учасник міжнародної конференції з фармацевтики і фармакології у Марбургському університеті, Німеччина

• Друковані роботи – 70 шт.

• Учасник в VI Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми педагогічної науки» - 2014 р

• Учасник Всеукраїнської науково- практичної конференції «Природнича освіта і наука для сталого розвитку України: проблеми і перспективи» - 2014 р.

Учні:

• Переможці ІІ, ІІІ та ІV етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з біології, екології

• Переможець – володар Золотої медалі Міжнародної предметної олімпіади у Австралії – 2004, Китай -2004, 2009 рр.

• Призери Малої академії наук I, ІІ та ІІІ етапів

• Переможці на Міжнародній Олімпіаді «Dream ECO» - 2014, 2016, 2019 рр.

• Учасник конференції Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності за участь у Науково-практичних конференціях «Молодь, освіта, наука, культура і національна свідомість в умовах Європейської інтеграції» - 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 рр.

• Нідерланди – 1996 р.

• Словаччина – 1999 р.

• Польща – 2000 р.

• Угорщина – 2002 р.

• Німеччина – 2002, 2011 рр.

Нагороди:

• Подяка Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності – 2015, 2018 рр.

• Подяка Міжнародного інституту лінгвістики і права – 2001 р.

• Грамота Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації – 2003, 2005, 2007, 2015 рр.

• Грамота управління освіти Шевченківської у м. Києві районної держадміністрації – 2004, 2005, 2007, 2020 рр.

• Почесна відзнака управління освіти Шевченківського району м. Києва – 2016, 2017, 2018 рр.

• Грамота Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації – 2022 р.

• Грамота за найкращу доповідь на ХХІ Всеукраїнській науково-практичній конференції -2018 р.

Заступник директора з навчально-виховної роботи з іноземних мов

Юр’єва Дарія Олександрівна

• Учитель-методист
  • Координатор міжнародного проекту "Connecting Classrooms"
  • Керівник міжнародного клубу "INTERACT" - Rotary.
  • Викладач білінгвального предмету – біологія англійською мовою

• Нідерланди, Німеччина

Нагороди:

• Грамота управління освіти Шевченківської у м. Києві районної держадміністрації – 2005, 2017, 2022 рр.

• Грамота Головного управління освіти та науки м. Києва - 2012 р.

• Грамота Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації – 2019 р

Заступник директора з навчально-виховної роботи у початковій школі

Білоконь Надія Леонідівна

• Викладач білінгвального предмету – фізика та математика англійською мовою

Нагороди:

• Грамота управління освіти Шевченківської районної у м. Києві держадміністрації – 2003, 2013,2022 рр.

• Подяка Шевченківської районної у м. Києві держадміністрації – 2014 р.

• Грамота Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації – 2020 р.

Заступник директора з виховної роботи

Гошко Маргарита Геннадіївна

• Учитель-методист
  • звання "Киянка Року" в номінації "лідерство" - 2017 р.
  • Заступник директора з навчально-виховної роботи
  • Переможець конкурсу "Вчитель року -2016" на районному етапі
Учні:
  • Переможці IІ та III етапів Всеукраїнської предметної олімпіади з історії та правознавства
  • Призери Малої Академії Наук I етапу
  • Переможці міського та районного конкурсів Інтелектуалів

• Грамота Департаменту освіти м. Києва – 2017 р

• Диплом І ступеня управління освіти Шевченківської районної у м. Києві держадміністрації – 2016 р.

• Грамота управління освіти Шевченківської районної у м. Києві держадміністрації – 2013, 2021 рр.

• Подяка управління освіти Шевченківської районної у м. Києві держадміністрації – 2019 р

Заступник директора з адміністративно-господарської частини

Данилова Ірена Валентинівна

© 2024 - Спеціалізована школа № 155 - місто Київ, Шевченківський район, вул. Січових Стрільців 5 - Тел.: 272 08 26