Вівторок, 23 квітня, 2024

СІМ’Я І ШКОЛА > БАТЬКИ НА УРОКАХ

Один раз на рік у дуже особливий день до кожного класу заходять батьки і пролводять уроки замість (разом) вчителів. Чуму так відбувається? Якщо звести разом діловий досвід усіх батьків школи, то об'єм таких знань буде вражаючим. Чи знають про це діти? А чи вистачає часу татові або мамі після робочого дня розказати синові або дочці про свою роботу? Чи зможе сам тато або мама завжди знайти цікавинки у своїй щоденній роботі? Саме у День Сім'ї син або дочка зможуть почути захоплюючу розповідь про татову або мамину роботу. І зможе з гордістю поглянути на своїх однокласників - "Ось який у мене цікавий тато!"... "Ось яка у мене цікава мама!"

Тата за роботою у класах... А хтось каже, що у школах не вистачає мужчин!

Богдан Бенюк у ролі вчителя.

Видатний футболіст Стефан Решко на уроці фізкультури.

Тато – уважний учитель.

Відкладемо парламентські справи і поспілкуємось з дітьми.

Вчителька хвилюється - мама веде урок.
Математика з татом цікава.

Тато - мудрий учитель.
У пошуках вирішення проблеми.

Дуже цікавий татів урок.
Хто учень - мама чи дочка.

Нам подобаються уроки батьків.
Тренінг по дорослому.

Мама вчить робити крашанки.
Старанність і ще раз старанність...