Неділя, 25 жовтня, 2020
Головне меню
 
ВЕСЬ КАЛЕНДАР ПОДІЙ
20202019201820172016201520142013201220112010200920082007
Переможці районних предметних олімпіад
/21.01.2011/

Вітаємо переможців районних предметних олімпіад
за 2010-2011 навчальний рік!

Фізика

2 місце – Рябічева Олена, 8 клас
3 місце – Назаренко Єлизавета, 7 клас
3 місце – Федотенко Олександра, 7 клас
3 місце – Черних Марія, 8 клас

Українська мова

2 місце – Рябічева Олена, 8 клас

Хімія

1 місце – Рябічева Олена, 8 клас
3 місце – Черних Марія, 8 клас

Історія

1 місце – Черних Марія, 8 клас
2 місце – Рябічева Олена, 8 клас
3 місце – Голівець Анатолій, 6 клас
3 місце – Василенко Леся, 7 клас
3 місце – Гуменюк Іван, 8 клас

Малювання

1 місце – Матюніна Дарія, 7 клас
2 місце – Кузнєцова Анна, 6 клас
2 місце – Орлова Єлизавета, 7 клас
2 місце – Пожидаєва Анастасія, 7 клас

Географія

2 місце – Черних Марія, 8 клас
2 місце – Менюк Олександр, 8 клас
2 місце – Петік Микита, 10 клас
2 місце – Тимченко Павло, 11 клас
3 місце – Назаренко Єлизавета, 7 клас
3 місце – Кучерів Олеся, 9 клас
3 місце – Товкун Дарія, 10 клас

Екологія

1 місце – Міщенко Анастасія, 8 клас
1 місце – Ізубенко Максим, 9 Клас
1 місце – Бенца Олександр, 11 клас
2 місце – Лощонова Анна, 9 клас
3 місце – Селюкова Вікторія, 9 клас
3 місце – Невмивана Ірина, 11 клас

Біологія

2 місце – Іщенко Валерія, 9 клас
2 місце – Пащенко Юлія, 9 клас
2 місце – Ніколаєва Ірина, 11 клас
2 місце – Тимченко Павло, 11 клас
3 місце – Дружина Наталія, 8 клас
3 місце – Кудрявцева Софія, 8 клас
3 місце – Черних Марія, 8 клас
3 місце – Раілко Надія, 9 клас
3 місце – Таранова Анна, 9 клас
3 місце – Ясинська Олександра, 9 клас
3 місце – Георгієвська Анна, 10 клас
3 місце – Кириченко Катерина, 11 клас
3 місце – Склянченко Катерина, 11 клас
3 місце – Шавріна Наталія, 11 клас

Математика

1 місце – Рябічева Олена, 8 клас
1 місце – Бойко Марина, 11 клас
2 місце – Пацьора Богдан, 11 клас
2 місце – Шавріна Наталія, 11 клас
3 місце – Лукач Петро, 7 клас
3 місце – Орлова Єлизавета, 7 клас
3 місце – Назаренко Єлизавета, 7 клас
3 місце – Кудрявцева Софія, 7 клас
3 місце – Черних Марія, 8 клас

Світова Література

3 місце - Рябічева Олена, 8 клас

3 місце - Черних Марія, 8 клас

Німецька мова

3 місце - Рябічева Олена, 8 клас

Вчителі, що підготували переможців

Божко Світлана Олександрівна (фізика)
Остапова Наталія Павлівна (хімія)
Гошко Маргарита Генадівна (історія)
Лахтурова Олена Василівна (географія та біологія )
Чернобровкіна Людмила Володимирівна (біологія та екологія)
Бойко Світлана Миколаївна (математика)
Куперберг Людмила Анатоліївна (математика)
Васенцова Оксана Іллівна (малювання)
Гронська Тетяна Володимирівна (світова література)
Ліпкова Олена Михайлівна (німецька мова)

 
© 2007 - Спеціалізована школа № 155 - місто Київ, Шевченківський район, вул. Артема 5 - Тел.: 272 08 26