Вівторок, 01 грудня, 2020
Головне меню
 
ВЕСЬ КАЛЕНДАР ПОДІЙ
20202019201820172016201520142013201220112010200920082007
Наказ про овітній процес під час карантину
/24.03.2020/

ЗЗСО Спеціалізована школа I III ступенів навчання № 155  

з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва

 

Наказ від 24.03.2020 р. № 57

 

Про організацію освітнього процесу в

ЗЗСО Спеціалізована школа I – III ступенів навчання № 155 

з поглибленим вивченням англійської мови

Шевченківського району м. Києва під час карантину.

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19» та відповідно до Листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-173 від 23 березня 2020 року та з метою організації навчального процесу під час карантину

 

Наказую:

1.      1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Товпеко С.А.:

a.       1.1. Разом із комітетом профспілки розробити гнучкий графік роботи педагогічних працівників відповідно до розкладу уроків із врахуванням можливості роботи дистанційно.

b.      1.2. Розробити заходи щодо виконання педагогічними працівниками методичної, організаційної роботи – індивідуальних планів професійного розвитку.   

2.     2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Чернобровкіній Л.В.:

a.       2.1. Контролювати виконання освітніх програм із застосуванням вчителями будь-яких пристроїв та інструментів, зокрема мобільний телефон, мобільні додатки.  

b.       2.2. Розмістити на сайті школи посилання на навчальні відеоматеріали, що розміщені у Інтернеті під егідою Міністерства освіти і науки України.  

c.       2.3. Збирати інформацію від вчителів про проведення навчальних заняття з метою подальшого їх обліку на відповідних сторінках навчальних предметів у класних журналах із зазначенням тематики навчального матеріалу, домашніх завдань а також форми роботи (дистанційні онлайн консультації, відео-уроки, скайп-конференції, тестування тощо).  

3.       3. Вчителям школи:

a.       3.1. Розробити тимчасове календарне планування з врахуванням можливостей дистанційного навчання.

b.       3.2. Здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти у зручний спосіб із подальшим занесенням до відповідних сторінок класного журналу. Якщо технічні можливості не дозволяють провести оцінювання навчальних досягнень учнів дистанційно, рекомендовано відтерміунвати його проведення до завершення епідеміологічної ситуації.

 4.       4. Заступнику директора з господарчої роботи Сириці Г.Г. розробити графік чергування технічних працівників з метою забезпечення життєдіяльності школи та охоронного режиму.     

5.       5. З метою безпеки спілкування дітей в Інтернеті усім працівникам школи:

a.       5.1. Забороняється створювати для дітей поштові скриньки, акаунти або електронні адреси без офіційної згоди їх батьків або уповноважених осіб.

b.      5.2. Використовувати в Інтернеті та соціальних мережах виключно адреси або номери телефонів, що були надані дітям їх батьками або уповноваженими особами.

c.      5.3. При проведенні навчальних занять із використанням онлайн ресурсів: відеоуроків, тестів тощо користуватись надійними, захищеними матеріалами, опублікованими під егідою Міністерства освіти і науки України.   

d.       5.4. При розсилці завдань та зборі інформації про виконання робіт використовувати  комунікаційні ресурси, що надані дітям виключно їх батьками або уповноваженими особами і категорично не розповсюджувати у Інтернеті та соціальних мережах персональну інформацію про учнів та їх навчання.

e.       5.5. При проведенні роботи в учнівських групах соціальних мереж, учасником яких є вчитель, проводити регулярний моніторинг контенту та негайно реагувати на випадки невідповідної поведінки учасників. 

  Директор СШ № 155                                                                              Г. Костильов.      

 

 
© 2007 - Спеціалізована школа № 155 - місто Київ, Шевченківський район, вул. Артема 5 - Тел.: 272 08 26