Середа, 24 квітня, 2024
Наші рейтинги за 3 роки

Які школи Києва показали найкращі результати ЗНО за три роки

Команда ЛУН Місто створила інтерактивну карту з результатами ЗНО за 2017, 2018, 2019 роки.

Дивіться, які школи Києва отримали найкращі результати з математики, української мови і літератури, історії України та англійської

Щороку випускники шкіл України проходять Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Є обов'язкові тести — з української мови і літератури, математики чи історії України. І на вибір з кількох предметів. У другій категорії найпопулярнішим предметом є англійська мова. Протягом останніх трьох років до десятки шкіл з найкращими результатами з цих предметів входять наступні заклади.

Історія України:

• Ліцей «Інтелект» (Дарницький район)
  • Український гуманітарний ліцей КНУ імені Шевченка (Печерський район)
  • Спеціалізована школа № 155 з поглибленим вивченням англійської мови (Шевченківський район)
  • Гімназія No 153 ім. О.С. Пушкіна (Шевченківський район)
  • Ліцей «Наукова зміна» (Дарницький район)

Бали: 171–183.

Англійська мова:

• Ліцей «Інтелект» (Дарницький район)
  • Спеціалізована школа № 57 з поглибленим вивченням англійської мови (Шевченківський район)

Бали: 181–190.