Світ про нас-проект з Мальтою

Секретаріат з католицької освіти  (Мальта) про наш проект.

Секретаріат з КатолицьоїОсвіти (Мальта) публікує новини про проект спільного навчання СШ № 155 та коледжу Св. Іллі.

"Ще один компонен проекту eTwinning Malta at Saint Elias College - Malta влючав дві відео-конференцї  онлайн. Учні із змішаних міжнародних груп, які спільно відповідали за результат, співпрацювали та аналізували обрану тему (частину їх навчальної програми) для завершення спільних дослідницьких проектів з біології та хімії. Це дозволило учням розвинути навички та отримати знання для комунікації переконливої потужнї аргументації своїм друзям під час відеоконференцій онлайн. Хороша робота, учні та вчителі!"

Квітень, 12

Saint Elias College - Malta бере участь у проекті eTwinning Malta разом із школою в Україні. Цей проект із спільного навчання координується керівними командами двох шкіл. Перша частина пректу передбачала співпрацю вчителів біології та хімії цих двох шкіл з планування та організації протягом року проведення уроків, виконання проектів разом із відео-конференціями, які включали також і проведення експериментів. Вчителі спільно створили навчальні плани, та стали партнерами у проекті. Хороша робота всіх, хто залучений!"

Квітень,10