П'ятниця, 25 травня, 2018

НАВЧАЛЬНІ ПРЕДМЕТИ > ГРУПА ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

У спеціалізованій школі № 155 діють групи продовженого дня.

Оскільки учні 1-х класів навчаються на базі дитячого садка, то після занять, за бажанням батьків, вони переходять під нагляд вихователів ДДУ. Починаючи приблизно з 12.30 учні переходять у режим дитячого садка. Учням забезпечуються відповідне харчування, денний сон, прогулянки тощо.

Діти перебувають у ДДУ до 19.00. Оплата перебування дітей у режимі ДДУ відбувається за відповідними державними розцінками.

Для учнів 1 – 5 класів у головному приміщенні школи працюють три групи продовженого дня.

Учні перебувають під наглядом вихователів групи продовженого дня до 18.00.

Програма ГПД формується окремо для кожної групи:

Під час перебування у групі продовженого дня вихователі проводять з дітьми ігри, організовують перегляд фільмів, організовують читання книг тощо. На групах продовженого дня учням забезпечені прогулянки, харчування, допомога у підготовці домашніх завдань.