П'ятниця, 26 квітня, 2024

155 В ДІЇ

Освіта, як практичний досвід.

У спеціалізованій школі № 155 учні не просто вивчають основи наук. Вони мають можливість досліджувати світ, що їх оточує. Поглиблене вивчення англійської мови у школі забезпечує учнів потужним інструментом радикально розширити свій досвід дослідження оточуючого середовища і адаптувати його до власних потреб. Виділені заголовки дають Вам змогу швидкого переходу до більшого об’єму інформації. Нижче наводяться невелика кількість особливих пропозицій, що надаються СШ № 155:

Англійська мова

Вивчається таким чином, щоб забезпечити адекватне функціонування учнів у будь-якому освітньому, бізнесовому або виробничому середовищі.

Міжнародні проекти

Передбачають залучення як учнів так і вчителів. Мета проектів давно вийшла за рамки ознайомлення з культурою країн. Вони зорієнтовані на прагматичну мету – адаптацію міжнародної педагогічної практики до умов СШ № 155.

Науково-дослідницькі проекти

Кожного року у школі проводиться "Тиждень інтелектуальних ідей". Тиждень проводиться у два етапи: перший – індивідуальна презентація практичного втілення своїх найоригінальніших ідей. Другий – результати теоретичного дослідження відповідної наукового або практичного питання.

День сім’ї

У День Сімї кожна сім’я презентує унікальний проект, що відтворює особливість та неповторність саме цієї сім’ї. Мами, тати, бабусі та дідусі виступають у ролі вчителів, розказуючи учням про специфіку своєї роботи, про свій життєвий досвід. Цей день дає учням дізнатись про своїх близьких багато того, про що вони, можливо, навіть і не здогадувались. Школа і сім’я у цей день стають одним цілим.

Візити артистів

Кожного року учні початкових та середніх класів вітають у школи артистів Української філармонії. Під час таких зустрічей учні ознайомлюються з кращими виконаннями класичних та народних музичних творів.

Екскурсії класів

Екскурсії класів є складовою частиною виконання навчальної програми. Вони допомагають учням "оживити" навчальний матеріал, викладений у класі.

Учнівське самоврядування

Відрізняється від загальноприйнятих підходів тим, що в його основу покладено практичне застосування прийомів стратегічного менеджменту. Цей дуже непростий процес готує членів учнівського самоврядування до практичного керівництва компаніями у майбутньому.