ВИПУСКНИКИ

Вітаю рідну школу із Днем знань!

Випускник СШ 155 у 2009 р. та УАГІ "ВМУУ" (США) у 2013 р.

- Гріднєв Віталій -

Гріднєв Віталій закінчив у 2013 році Українсько-американський гуманітарний інститут "Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні" і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки "Менеджмент" та здобув кваліфікацію бакалавра з менеджменту, менеджера-адміністратора.

Congratulations to my school on the Day of Knowledge!

School # 155 graduate as of year 2009.
Graduated from Ukrainian - American Liberal Arts Institute
"Wisconsin International University (USA) in Ukraine" in 2013.

- Vitalii Gridniev -

Vitalii Gridniev graduated from Ukrainian - American Liberal Arts Institute "Wisconsin International University (USA) in Ukraine" in 2013. He has got higher University education - baccalaureate degree in Management with the specialization - "Manager-Administrator".

Що дає бізнес-освіта добре знають: Капусто Гліб, Гріднєв Віталій (випускник СШ 155), Мельник Кирило.

Hlib Kapusto, Vitalii Gridniev (School # 155 graduate) and Kyrylo Melnyk know very well how useful business education is.
Гріднєв Віталій - бакалавр у галузі ділового адміністрування (BBA), УАГІ "ВМУУ" (США). Два дипломи - за 4 роки!

Vitalii Gridniev - Bachelor of Business Administration (BBA), "WIUU" (USA). Two diplomas in four years!

Бруклін коледж, Сергієнко Юлія - бакалавр природничих наук та аудиту.

Привіт школі від випускниці 1996 р.
Сергієнко Юлії
з Ньюйоркського Університету.

To Principal Georgiy Leonidovich Kostilyov of school # 155, city of Kiev from graduate of the 1996 class Sergiyenko Yulia, who graduated from City University of New York Brooklyn College, class of 2005 with a degree Bachelor of Science in Public Accounting.

Thank you for the great knowledge!

Вітаємо! А що у Вас нового?

Ви отримали спеціалізовану освіту у СШ 155. Ви вмієте досягати успіху. Ви хочете більшого від життя. Об'єднайте Ваші зусилля – знаходьте однокласників, спілкуйтесь з ними та встановлюйте ділові контакти. Цей розділ створено саме для цього.

Знайдіть час щоб розповісти про Ваші успіхи школі.

Welcome! What's new with You?

You were educated at sch 155. You know how to be successful. You want more in this life. Put Your efforts together – find Your classmates, communicate with them and establish business relations. This section is created for this purpose.

Find some time to share Your success with the school.

Доступ до цього розділу мають тільки зареєстровані випускники нашої школи.
Логін:
Пароль:
Щоб отримати логін і пароль для доступу, будь ласка, зв'яжіться з нами.