ВЧИТЕЛІ

У спеціалізованій школі № 155 м. Києва працюють 44 педагогічних працівників.

З них:

• Заслужений вчитель України – 2
  • Відмінників освіти – 6
  • Вчителів-методистів – 20
  • Старших вчителів – 12

Нагороди:

• Грамоти управління освіти Шевченківської у м. Києві районної держадміністрації – 61
  • Грамоти Головного управління освіти і науки Київської держадміністрації - 50
  • Почесна грамота Кабінету Міністрів України – 1
  • Почесні грамоти Міністерства освіти і науки України – 9
  • Подяки Голови Шевченківської у м. Києві держадміністрації – 13
  • Подяки Голови Київської держадміністрації – 3
  • Подяки управління освіти Шевченківської у м. Києві районної держадміністрації – 6

Визначальними рисами педагогічного колективу є професіоналізм, відданість своїй професії, увага до інтересів учнів.

З 1990 по 2019 роки більше 37 вчителів пройшли стажування у школах Великобританії, Швейцарії, США, Нідерландів, Німеччини, Хорватії, Швеції, Польщі, Фінляндії та у інших країнах.

2004 рік – 5 переможців районного конкурсу молодих спеціалістів "За ініціативу, творчість і педагогічний пошук".

2005 рік – 9 переможців – стипендіатів фахового конкурсу Голови Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації – 2005 р. – кращому педагогічному працівнику.

2014 рік – Вчителі Лахтурова О.В. і Стадник Л.С. – переможці районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель Року".

2017 - Вчителька історії пані Маргарита Гошко - отримала звання "Киянка Року" в номінації "лідерство". Висока професійна майстерність, інновації в освіті, самовіддана волонтерська робота заслужено були оцінені присвоєнням почесного титулу.

2019 –Заслужений вчитель України, вчитель-методист Чернобровкіна Л.В. підготувала ученицю, яка здобула ІІІ місце на Всеукраїнському етапі з екології DreamEco.

2019 –Вчитель-методист Кириченко О.В. підготував учня який здобув І місце на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.

2020-  вчителі 155 школи підготували 12 переможців Міського етапу Всеукраїнських олімпіад з різних предметів, учениця 9 класу здобула премію Міського голови за призові місця з історії (вчитель –Кириченко О.В.), правознавства (вчитель-Гошко М.Г.), зарубіжної літератури (вчитель Гронська Т.В.), біології (вчитель-Чернобровкіна Л.В.)

2021 – Вчитель-методист Костильова О.В. підготувала учня 11 класу, який здобув ІІ місце на ІІ етапі МАН, секція філософія.

2022 - вчителі 155 школи підготували 28 переможців Міського етапу Всеукраїнських олімпіад з різних предметів, 2 учениці 11 класу здобули премію Міського голови за призові місця з екології (вчитель –Чернобровкіна Л.В.), німецької мови (вчитель-Ліпкова О.В), зарубіжної літератури (вчитель Гронська Т.В.), біології (вчитель-Чернобровкіна Л.В.), математики (вчитель-Бойко С.М.), географії (вчитель-Лахтурова О.В.), англійської мови (вчитель- Бондаренко І.Л).

2022 – 19 учнів отримали по 200 балів на НМТ-тесті з таких предметів: історія України (вчителі – Кириченко О.В, Гошко М.Г.), української мови (вчителі- Царик А.В., Заславська Л.П., Вороніна О.О.), математики (вчитель-Бойко С.М.).

2022-2023 - вчителі 155 школи підготували 28 переможців Міського етапу Всеукраїнських олімпіад з різних предметів, учениця 9 класу здобула премію Міського голови за призові місця біології (вчитель-Чернобровкіна Л.В.), географії (вчитель-Лахтурова О.В.), математики (вчитель-Бойко С.М.).

Атестація педагогічних працівників школи у 2022-2023 навчальному році

Колаж "Атестація 2022-2023"

Колаж Атестація IntelFest 2022-2023 XXVIII Наукова Конференція

Список керівних кадрів та педагогічних працівників,які підлягають атестації в 2022-2023 навчальному році ЗЗСО № 155

ПЕРСПЕКТИВНИЙ  ПЛАН  ПРОВЕДЕННЯ  АТЕСТАЦІЇ  ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ  СШ №155 на 2023-2027 роки

СХЕМА

Атестація педагогічних працівників школи на присвоєння педагогічного звання «вчитель-методист» у 2021-2022 навчальному році

Білоконь Надія Леонідівна, учитель математики.

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії»

Педагогічне звання: «старший учитель»

Науково-методична проблема: «Прикладне застосування математичних знань і навичок в різних сферах життя»

Урок алгебри у 8 класі з використанням ІКТ та термінів англійською мовою на тему «Квадратне рівняння. Теорема Вієта»

Урок геометрії у 8 класі з використанням ІКТ на тему «Вписані та центральні кути, описані та вписані чотирикутники»

Атестація педагогічних працівників школи на присвоєння педагогічного звання «вчитель-методист» у 2020-2021 навчальному році

1. Гошко Маргарита Геннадіївна, учитель історії та правознавства.

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії»

Педагогічне звання: «старший учитель»

Науково-методична проблема: «Використання ІКТ, що  сприяє формуванню міжнародного виміру навчання історії через спілкування і добір широкого кола джерел інформації»

Розвиток умінь та навичок роботи з різними джерелами історичної інформації на уроці всесвітньої історії за темою «Англійська революція» у 8 класі