ДЛЯ БАТЬКІВ

Вітаємо Вас у дружній сім’ ї спеціалізованої школи № 155!

Разом із учнями, частиною нашого життя стають і їх сім’ї. Кожна сім’я, яка обирає нашу школу, робить вибір на користь дитини і бере активну участь у наданні кожній дитині найрізноманітніші можливості розвинути свій потенціал.

У медіацентрі. День казкового героя.

Батьки тісно співпрацюють з вчителями, щоб їх діти стали найкращими. Батьки беруть активну участь у роботі класу, школи, батьківських комітетів. Вони виступають як волонтери у багатьох заходах, які спрямовані на підвищення рівня соціального залучення дітей, зміцнення рівня академічного рівня викладання. Батьки школи, маючи різноманітний життєвий та професійний досвід, єдині у пріоритетах, які вони надають якісній освіті та моральним цінностям.

Під час ділової гри "Віртуанія" у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі.

Щоб краще зрозуміти рівень організаційний та психологічний рівень наших учнів, уважно роздивіться цю фотографію. Вона для батьків - гурманів від високої міжнародної політики... Відчуйте напруження... Делегація учнів СШ № 155 виграє ділову гру "Віртуанія" у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі. Пан Джеймс Апартурай (!) вимушений передати свої ігрові повноваження генерального секретаря учениці 10-класу СШ № 155. (Відчуйте рівень наших учнів!). Ставки дуже високі. Стратегія ведення гри учнями школи мала реально важливе міжнародне значення.