Вівторок, 23 квітня, 2024
Подяка з лінії фронту - АТО

Учні, батьки та вчителі школи отримали подяку від бійців АТО

Сьогодні учні, батьки та вчителі нашої школи отримали подяку від низки бойових загонів, наших героїчних бійців. З вдячністю за підтримку, воїни передали з лінії фронту школі прапор з словами вдячності та віри у перемогу.

Особливий подарунок - відповідь отримала одна з учениць: " Ми сьогодні з побратимами отримали твої іграшки та ялинку. Нам дуже приємно, що нас згадують і не забувають. Твоя ялинка вже прикрашає наш стіл, а іграшки ми підчепимо до своїх ліжок, щоб вони захищали наш сон. Ми дуже тобі вдячні та бажаємо тобі добре вчитися, та слухати батьків. З повагою, бійці ...." P.S. На зворотній сторінці тобі від нас ялинка (не така гарна, як в тебе, але яку маємо...)

Прапор з лінії фронту

Вітання учениці на фронті