МІЖНАРОДНІ ПРОЕКТИ > ФРАНЦІЯ

З 1996 року СШ 155 розпочинає програми обміну співпраці зі школами Франції.

Мета програми – удосконалення знання учнями іноземної мови – французької. Широка підтримка програм педагогічними колективами Франції забезпечили успішне виконання поставлених завдань.

Мерії міст Франції уважно і з великим ентузіазмом сприймали участь учнів Франції у співпраці з учнями та вчителями СШ 155.

Вчителі СШ 155 – ініціатори програми на прийомі у мерії м. Оверн.

Культурна програма для учнів та вчителів СШ 155 завжди включає поїздку до найромантичнішого міста у світі – Парижу.

Учні та вчителі СШ 155 у Парижі.

Вивчення досвіду роботи шкіл Франції та спільні уроки входять обов’язковим компонентом спільної програми СШ 155 – Франція.

Вчителі СШ 155 органічно вписуються в умови французької школи.

1997–1998 роки – продовження програми обміну підсилення вивчення французької мови. Все більше учнів та вчителів залучається до виконання програми співпраці зі школами Франції.

Після уроків з французькими вчителями та учнями.

Програма співпраці зі школами Франції набула широкого визнання серед педагогічних працівників та керівництва французької системи освіти.

Вручення Французькою стороною нагород вчителям СШ 155 – ініціаторам програми.